Rak- co, jak i dlaczego...

Awatar użytkownika
Bow1
Specjalista

Re: Rak- co, jak i dlaczego...

Postautor: Bow1 » 06 gru 2017, 23:24

camb pisze:A ten CoQ10 cena jest spora to nadaje się:
http://allegro.pl/raw-koenzym-q10-100g- ... 67438.html

Pojęcia nie mam jakiej jakości jest ten produkt. Wkrótce syn otrzyma próbkę najwyższej jakości CoQ10 to chętnie porównam z nim inne preparaty, których troszeczkę już posiadam.
goska pisze:Bow1 może mógłbyś podać dokładniejszy skład twojego AGE byłabym bardzo wdzięczna.

Każdy może sobie przygotować dobrą wit C.
Ważne jest aby witamina ta była brana łącznie z flawonoidami, lizyną i proliną.
Im więcej rodzajów flawonoidów występuje w danej mieszance tym lepiej. Chodzi o zjawisko synergii. Gdy do preparatu dorzucimy np 7 różnych flawonoidów, a do drugiego 14 to dobroczynne działanie tego drugiego będzie nie 100% a kilka tysięcy procent skuteczniejsze.
Na 1500 mg wit C można dodać 200 - 400 mg lizyny oraz 100 - 200 mg proliny.
Dobrze się bawię.
ManiekMejker

Postautor: ManiekMejker » 07 gru 2017, 8:08

Boguś,czy mógłbyś podać jakiś dobry namiar na flawonoidy? Używam na razie bioflawonoidow cytrusowych,ale jedyne jakie znalazłem to te z chin. :/
goska

Postautor: goska » 08 gru 2017, 0:06

Dzięki za podpowiedź Bow1. Również chciałabym się przyłączyć do prośby Manka odnosnie flawonidow. I jeszcze jedno pytanie,czy lizyne i prolina wyspać z kapsułki łącząc wit. C?
Awatar użytkownika
Fitoro

Postautor: Fitoro » 08 gru 2017, 7:48

chyba najlepiej będzie jak dodamy do mieszanki jakiś sok 100 % eko bio z aronii, dzikiej róży i malin. Jest tego pełno i są nawet takie pasteryzowane askorbinianem. Myślę że jak by zrobić taką miksture z mieszanki taki soków i z resztą jak podaje Bow1 to by było ok.
A może by tak jeszcze tauryny dodać kapke?
Fitoro---> (kiszka z davidicke.pl) :D

Lekarze przepisują leki o, których mało wiedzą, na choroby o których jeszcze mniej wiedzą- ludziom, o których NIC nie wiedzą !
goska

Postautor: goska » 08 gru 2017, 14:04

No właśnie Fitaro są pasteryzowane! Nie wiem czy to jest ok. Pasteryzacja zabija wiele cennych składników. Co do kapsułek juz długo się zastanawiam co mozna do czego wsypać bo bo 3xdz.taka ilość kapsułek to przez rok brrrr nie chce nawet myslec :roll:
uparty69

Postautor: uparty69 » 08 gru 2017, 20:07

Acerola w proszku i dzika róża również w proszku.
ManiekMejker

Postautor: ManiekMejker » 09 gru 2017, 11:07

Ja kupuję 1tys kapsułek 00 za ok 64zl,w jednej kapsułce mieści się po dobrym ubiciu niecaly gram Wit c z flawonoidami. Zrobiłem siebie kapsułkarke ręczna i jakoś idzie produkcja na bieżąco:) Pakuje do nich również MSM i cytrynian magnezu . Flawonoidy mam chińskie,no ale niby standaryzowane i przebadane na zawartość metali ciężkich itp...

Wróć do „Medycyna komplementara/ Biologia/ Biochemia”