Jak chronić się przed infekcją wirusową?

sowka
Posty: 1711
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Jak chronić się przed infekcją wirusową?

Postautor: sowka » 08 kwie 2021, 12:08

Bogus pisze
Może wirusy istnieją, może nie ale bez wątpienia istnieją fragmenty DNA i RNA (częściej te drugie) dzięki którym przekazujemy sobie różne nowo nabyte umiejętności. W języku angielskim software, firmware.
W innym wypadku życie takie jakie znamy nie istniałoby. Można je nazwać pakietami informacyjnymi, pakietami aktualizującymi - sama nazwa jest bez znaczenia.

czyli bez wątpienia istnieją fragmenty DNA i RNA
z wirusami możemy założyć jak już pisałeś przy egzosomach że naukowcy robią z nas po prostu durni...pracując na potrzeby firm prywatnych dostają kasę na badania....ale rezultaty mają być takie jakie oczekuje firma sponsorująca...przypadkiem ta firma jest udziałowcem firmy farmaceutycznej która produkuje szczepionki lub leki na choroby zakażne.....lub albo i także głupie maseczki
Czyli niczego nie wiemy na pewno ,a już tym bardziej o co-vidzie hipotez jest dużo
zobaczcie transkrypt i filmik na rumble w treści art.
Dlaczego wciąż istnieją pytania dotyczące pochodzenia koronawirusa?
https://pubmedinfo.org/2021/04/08/co-wy ... bscriber_1

Li-Meng Yan o laboratoryjnej genezie koronawirusa
Tak więc na podstawie mojego doświadczenia mogę stwierdzić, że wirus ten został stworzony w laboratorium, na bazie genomu wirusa posiadanego przez armię chińską. Wirus został wypuszczony na świat, by siać zniszczenie.

https://pubmedinfo.org/2020/10/15/li-me ... onawirusa/
sowka
Posty: 1711
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Jak chronić się przed infekcją wirusową?

Postautor: sowka » 09 kwie 2021, 11:12

Pełny opis leczenia COVID-19 przez dr Bodnara.
https://odkrywamyzdrowie.pl/post/pelny- ... -48-godzin
Zasady -
Stały kontakt z pacjentem
Podstawową zasadą u mnie przy podejmowaniu się leczenia COVID-19 – lekarz musi mieć stały kontakt z pacjentem i obowiązkiem pacjenta jest codzienna relacja o stanie zdrowia. Nie przewiduję innego scenariusza leczenia. COVID-19 to bardzo nieprzewidywalna i niebezpieczna choroba, bywa śmiertelna. W żadnym przypadku pacjent nie może samodzielnie rozpocząć ani przerwać leczenia bez konsultacji z lekarzem.

Im szybciej tym lepiej
Im szybciej wkraczamy z leczeniem tym lepiej, w ten sposób skracamy czas niekorzystnego oddziaływania wirusa na organizm i późniejsze powikłania. Jeśli mamy charakterystyczne objawy możemy z wielkim prawdopodobieństwem podejrzewać infekcję COVID-19. Według mnie, nie czekając na wynik testu należy wdrożyć leczenie chlorowodorkiem amantadyny. Niezależnie od leczenia wykonujemy test. Jeśli test jest dodatni i objawy to leczenie rozpoczynamy natychmiast.

Dyskwalifikacja z leczenia
Z leczenia amantadyną bezwzględnie dyskwalifikuje się pacjentów z ciężką arytmią, niewydolnością nerek, czy z chorobami psychicznymi.

Warianty dawkowania chlorowodorku amantadyny
22.02.2021 UWAGA! Zmiana zaleceń dawkowania i uproszczenie!

Wariant 1

Poniżej typowy wariant dawkowania amantadyny:

godzina 0 dwie dawki (200mg)

następna co 6 godzin jedna dawka 100mg, podawana przez 48 do 72 godzin w zależności od stanu pacjenta.

Później redukcja do leczenia podtrzymującego do 2×1 – 100mg. Nie ma potrzeby podawania wysokich dawek zbyt długo.

Wariant 2 – Osoby starsze ze zmniejszonym metabolizmem

Gdy jest wolniejszy metabolizm podajemy:

godzina 0 dwie dawki (200mg)

następnie 100 mg co 8 godzin przez 2-3 dni.

Następnie redukujemy zgodnie ze schematem do leczenia podtrzymującego 2×1 – 100mg.

Wariant 3 – pacjenci powyżej 75 roku życia, bezobjawowi, wyłącznie z testem dodatnim

Zalecane leczenie amantadyną 2×1 – 100 mg – profilaktyka przez 14 dni.

Następnie leczenie podtrzymujące
Leczenie dawkami podtrzymującymi powinno trwać dość długo. Nie ma złotego środka, każdy przypadek może wymagać modyfikacji. Jest to okres w sumie (licząc od dnia rozpoczęcia leczenia) minimum 7-8 dni, ale czasami nawet 10-14 dni w zależności od długości choroby i od czasu włączenia amantadyny.

Przy braku ewidentnej poprawy
Jeśli pacjent nie ma spektakularnej poprawy po 2-3 dobach i jeszcze nie ma pełnej stabilizacji, można podejrzewać, że może mieć już powikłania, na przykład zapalenie płuc. Trzeba go zbadać i bezwzględnie osłuchać płuca (w przypadkach wątpliwych wykonać tomografię komputerową lub przynajmniej RTG, które mogą wykazać zmiany zapalne – niesłyszalne na słuchawkach). Słyszalne osłuchowo zmiany bezwzględnie wymagają antybiotykoterapii, najlepiej kompozycji dwóch antybiotyków domięśniowo lub dożylnie. Nie stosujemy sterydów bez potrzeby, chyba że musimy je użyć w sytuacjach kryzysowych. W pierwszym etapie choroby odczyny śródmiąższowe widoczne w tomografii powinny się cofnąć po leczeniu amantadyną.

Jako pulmonolog, gdy mam wyraźne zmiany osłuchowe zapalenia płuc – nie odważę sie leczyć doustnymi antybiotykami, nawet dwoma ‘bo może się uda’. Nawet przy jednoczesnym podawaniu amantadyny to nie gwarantuje sukcesu. Owszem, amantadyna zawsze hamuje wirusa, ale nie zawsze leczenie zapalenia płuc doustnymi antybiotykami będzie skuteczne. Przestrzegam, w tej chorobie nie ma na to czasu! Leczymy dwoma antybiotykami domięśniowo lub dożylnie ponieważ flora bakteryjna po 40 roku życia jest mieszana i podanie jednego antybiotyku w niskich dawkach jest mało skuteczna.

Wielokrotnie napisałem już, że jeśli nie ma ewidentnej poprawy po trzeciej dobie to oznacza, że są już powikłania dokonane przez wirusa. Nie ma innej możliwości. U wszystkich pacjentów jest takie same oddziaływanie amantadyny na wirusa, czyli hamowanie i stabilizacja po 48 godzinach. Podkreślam jeszcze raz, że pacjenta trzeba koniecznie zbadać i osłuchać. Wspominałem, że wielu lekarzy nie będąc pulmonologami nie słyszy mało nasilonych zmian osłuchowych w płucach. A jeśli są one w okolicy międzyłopatkowej, są wręcz nie do wysłuchania. Zdarza się, że w nielicznych przypadkach mimo bardzo rozległego zapalenia płuc u pacjenta nie ma zmian osłuchowych. Sam bywałem kilka razy zaskoczony, choćby przykład z przed 2 dni:

W mojej ocenie pacjent osłuchowo bez zmian. Wydawałoby się, że w stanie średnim, ale w RTG bardzo rozległe i zaawansowane zmiany naciekowe w płucach. Dlatego jeszcze raz proszę o bezwzględną diagnostykę płuc w 3-4 dobie, przy braku spektakularnego efektu w leczeniu amantadyną. Jeśli mamy zmiany osłuchowe, to wiemy, że pacjent ma zapalenie płuc i nadkażenie bakteryjne. Jeśli nie, to konieczna jest diagnostyka TK lub przynajmniej RTG płuc. Same odczyny śródmiąższowe cofają się w bardzo szybkim tempie, ponieważ eliminacja wirusa daje całkowity regres zmian zapalnych. Nawet jeśli pacjent jest osłuchany przed podaniem amantadyny i osłuchowo jest bez zmian, to do chwili stabilizacji potrzeba 48 godzin. W tym okresie przejściowym wirus może być aktywny i może dojść czynnego zapalenia płuc.

Specyfika choroby COVID-19 i leczenie objawowe

W COVID-19 w pierwszym etapie w większości przypadków występuje przewaga zmian w dolnej prawej stronie płuc. W tej chorobie jest pełne leczenie objawowe jak w innych chorobach. Wszystkie leki stosuje się w zależności od objawów. Zawsze podkreślam, że amantadyna nie jest lekiem za coś czy w zamian. Nie odstawiamy leczenia objawowego, amantadyna to lek dodatkowy działający bezpośrednio na wirusa, czyli na patogen – hamując jego rozwój.

Efekty niepożądane
Uwaga! Należy pamiętać, że pojawienie się wczesnej arytmii wymaga odstawienia amantadyny. Z mojego doświadczenia to 1-2 przypadki na 100 osób.

Efekty niepożądane nie wpływające na leczenie
W większości przypadków odczuwamy suchość w jamie ustnej, które nie są żadnym przeciwwskazaniem. Przy stosowaniu chlorowodorku amantadyny przynajmniej w pierwszym etapie intensywnego leczenia zalecamy podawanie znacznej ilości płynów, 3-4 litry.

W około 10% przypadków leczonych pacjentów może wystąpić w 3-5 dobie lekki niepokój lub okresowe pobudzenie, zaburzenie snu.

W przypadku zaburzenia snu zalecane jest podanie leku nasennego. Jest to w zupełności wystarczające. Organizm wypoczywa we śnie, w pełni się regeneruje. Objawy ustępują, a na pewno nie nasilają się.

Stosowanie innych leków
U pacjentów w żadnym wypadku nie odstawiamy leków, które są stosowane w leczeniu chorób przewlekłych. W przypadku stosowania mocnych leków moczopędnych, trzeba rozważyć modyfikację schematu leczenia lub odstąpienie od leczenia amantadyną.

Specyfika choroby – niewydolność krążeniowa
U wielu pacjentów w momencie przełomu choroby czyli w 3-4 dobie występuje spadek ciśnienia, przejściowa lekka niewydolność sercowo-krążeniowa. Pacjenci nie gorączkują, objawy choroby zaczynają ustępować. Jednocześnie występuje gorsza tolerancja na wysiłek, nawet na samo chodzenie. Nazywam to momentem odbicia, trwa to maksymalnie 1-2 doby.

Zalecenia dla pacjentów po przebytej chorobie
U wielu pacjentów po przechorowaniu COVID-19 występuje częściowa niewydolność krążenia. Pacjenci mogą normalnie funkcjonować, lecz w przypadku większego i dłuższego wysiłku mogą wystąpić objawy niewydolności sercowej. Zalecane jest przynajmniej z 3-4 tygodnie rekonwalescencji i ewentualna konsultacja kardiologiczna.

inne uwagi
Uwaga! Zbyt długie przebywanie na słońcu w czasie trwania objawów choroby COVID-19 może spowodować, że w zaledwie kilka godzin nastąpi bardzo dramatyczne nasilenie jej przebiegu.

Szczególne zastrzeżenie
Pacjent nie może na własną rękę podejmować leczenia ani go przerywać. Lek jest wyłącznie na receptę. Apeluje do lekarzy, że nie można wypisywać recept pacjentowi na zapas jeśli lekarz nie będzie leczył choroby. Pisząc receptę na zapas istnieje ryzyko, że w sytuacji krytycznej pacjent nie mając pomocy z nikąd, sam rozpocznie kurację. Leczenie bez nadzoru lekarskiego może być niezmiernie niebezpieczne.

Należy pamiętać, że im wcześniej rozpoczniemy kurację choroby COVID-19, tym lepiej! Pacjent dzięki temu nie ma powikłań lub są bardzo niewielkie. Jeśli z objawów wynika, że może to być COVID-19 wkraczamy natychmiast, nie czekając na wyniki testów, bo obecnie czekamy na to nawet kilka dni. Test robimy niezależnie od leczenia. Jeśli będziemy czekać, to w przeciągu tego czasu pacjenci mogą mieć już bardzo dużo powikłań.

Obecny sposób leczenia
Wyłączne stosowanie tylko antybiotyków nie jest skuteczne w leczeniu tej choroby. Dotychczasowe leczenie na świecie nie jest leczeniem przyczynowym tylko leczeniem objawowym, nie ma ani jednego leku o tak spektakularnym efekcie leczenia choroby COVID-19. Chlorowodorek amantadyny to diametralnie zmienia, jest to jedyny na razie lek, który bezpośrednio hamuje rozwój i oddziaływanie wirusa na organizm.

Proszę nie podawać leków tylko po to, aby coś podać – a nie ma ku temu przesłanek. Na przykład podawanie leków na zapas, by uniknąć ewentualnego procesu wykrzepiania. Podawanie inhalacji ze sterydów, czy środków rozkurczowych ze względu na duszność nie ma żadnego wskazania ani wytłumaczenia do tego typu leczenia. Te leki mogą brać tylko pacjenci z objawami obturacji drzewa oskrzelowego, czy astmy jeśli są w leczeniu i mają w danej chwili wskazania. Podawanie sterydów jest przeciwwskazane. Jedynie podawać w sytuacjach krytycznych.

Mam wiele dociekliwych pytań o saturację. Zgadzam się, że pomiar wysycenia tlenem jest w pewien sposób pomocny i może być odzwierciedleniem ciężkości choroby. Jednocześnie stałe mierzenie poziomu przez pacjenta i okresowe wahania potęgują u wielu duży niepokój i lęk, co nie jest dobre dla psychiki pacjenta i może mieć po części znaczenie w efektywności leczenia. Należy pamiętać, że w dość ciężkim przebiegu choroby mamy do czynienia z niewydolnością krążenia i nawet niewielki wysiłek np. przejście do toalety daje wyraźny krótkotrwały spadek saturacji – co wcale nie świadczy o pogorszeniu stanu zdrowia. Powoduje chwilowe wahania, niewspółmierne do stanu zdrowia.

Amantydynę możemy włączyć na każdym etapie choroby, o ile podejrzewamy, że wirus może być jeszcze aktywny. Nawet w 10 czy 14 dniu choroby, a być może jeszcze później – to określi nauka w przyszłości. Późne włączenie amantadyny nie uratuje zdrowia pacjentowi, ale może mu uratować życie.

...

Otrzymujemy mnóstwo pytań o leczenie COVID-19 amantadyną i nie tylko. Niestety mimo wielu komunikatów z naszej strony, pytania nie ustają i się powtarzają. Dlatego większość zebraliśmy poniżej

1. Mam kwarantannę – nie mogę jechać do lekarza, nie zrobię zastrzyku u pielęgniarki itd.

Zgodnie z rozporządzeniem z dnia 28 listopada 2020 zawieszenie kwarantanny lub izolacji ma miejsce, także kiedy konieczna jest wizyta u lekarza. W tych sytuacjach nie ma obowiązku zgłaszania się do sanepidu. Dodatkowo warto pamiętać o Stanie wyższej konieczności (art. 26), gdy czynności mają na celu ratowania zdrowia i życia, swojego oraz bliskich.

2. Czy mogę brać inne leki z amantadyną?

Nigdzie nie pisaliśmy, że lek koliduje z innymi czy innym leczeniem. Warto pamiętać, że większość leków nie jest testowana pod kątem interakcji z innymi lekami. I nie dotyczy to tylko amantadyny. Jednak z jakichś względów dużo osób zwraca uwagę na amantadynę, a nie na inne leki, które są stosowane jednocześnie. Przeciwwskazania stosowania dokładniej opisaliśmy na naszej stronie. Szczegóły pod tym linkiem w schemacie.

3. Mam ból głowy i gorączkę, nie mogę spać, czy inne objawy, czy mam brać leki na objawy w trakcie COVID-19?

TAK! Pacjent ma leczyć się także objawowo. Choroba powinna jak najmniej obciążać i męczyć pacjenta. Pacjent ma wypoczywać podczas choroby, by wspomóc regenerację. Na przykład nie rozumiemy podejścia, żeby nie brać leków na gorączkę, bo podobno gorączka zwalcza infekcję. Zmęczony pacjent, która nie śpi od kilku dni, ma obniżoną odporność, źle toleruje leki itd. A sama gorączka nie zwalczy wirusa.

4. Wziąłem amantadynę, poczułem się po niej źle (wymioty, skoki ciśnienia i wiele innych).

COVID-19 daje szereg objawów, w tym niecharakterystyczne. Często COVID-19 postępuje w trakcie leczenia i daje kolejne objawy, a pacjent myli to z przyjętym lekiem. Dodatkowo dużo pacjentów stresuje się chorobą. Amantadyna wysyca się dopiero po 48-72 godzinach i dopiero wtedy ma pełne działanie. Łączenie objawów z bezpośrednio zażytym lekiem może być pochopne. Pacjent podczas choroby bierze mnóstwo innych leków, obciążając żołądek. Dlatego tak ważne jest stosowanie osłony na żołądek. Podawanie zbędnych suplementów może go nadwyrężyć. Objawy niepożądane amantadyny poparte naszym doświadczenie opisaliśmy na naszej stronie. Szczegóły w tym artykule.

5. Czy wypisywanie amantadynę na recepcie jest nielegalne?

Jest w pełni legalne, gdy jest wypisane na 100% płatności. Ministerstwo Zdrowia w swoim komunikacie z 16.12.2020 podało podstawę prawną:Zgodnie z art. 4 ustawy z dnia 5 grudnia 1996 r. o zawodach lekarza i lekarza dentysty (Dz. U. z 2018 r. poz. 617) lekarz ma obowiązek wykonywać zawód, zgodnie ze wskazaniami aktualnej wiedzy medycznej, dostępnymi mu metodami i środkami zapobiegania, rozpoznawania i leczenia chorób, zgodnie z zasadami etyki zawodowej oraz z należytą starannością (..) produkty zawierające amantadynę mogą być ordynowane przez lekarza we wszystkich wskazaniach rejestracyjnych oraz poza tymi wskazaniami (…) Pełny komunikat i wnioski w tym artykule

6. Gdzie kupić lek?

W Polsce apteki sprzedają leki, nie przychodnie. Chlorowodorek amantadyny jest ponownie dostępny w aptekach, jednak musi to być wersja z importu (np. w zagranicznym opakowaniu). Docierają do nas sygnały, że nie wszystkie apteki go zamówiły. Ministerstwo Zdrowia w swoim komunikacie z 16.12.2020 dodało, że są dostępne inne leki, które mają w składzie amantadynę, jak choćby siarczan amantadyny. Podobny skład chemiczny i działanie ma także chlorowodorek rymantadyny.

7. Biorę amantadynę, COVID-19 nie mija po 3 dobach.

Są dwie możliwości:

To nie jest COVID-19, aczkolwiek ten lek również działa na grypę. Jednak nadal jest wiele innych chorób.
Są już powikłania wywołane przez chorobę. W COVID-19 powikłania są dość szybkie. Powstają bardzo często ogniska zapalne (np. w płucach) i wymaga to leczenia jak zapalenie płuc. W poszukiwania ognisk zapalnych pacjent powinien być zbadany i osłuchany przez lekarza mającego ‘dobre ucho’ i/lub wykonać zdjęcie RTG dobrze opisane przez radiologa.
8. Biorę antybiotyk, czy wyleczy mnie z COVID-19?

NIE! Antybiotyki nie działają na wirusy. Nigdy nie działały. Antybiotyk jest podawany co najwyżej osłonowo lub w celu leczeniu zapalenia płuc (jednak wówczas powinien być podawany domieśniowo/dożylnie).

9. Nie ma kto mnie zbadać, nikt nie zrealizuje badania diagnostycznego jeśli jestem chory na COVID-19.

Niestety nie mamy na to wpływu. Robimy co w naszej mocy, nasza przychodnia jest otwarta na każdego pacjenta jak przed pandemią, ale nie zbadamy całej Polski. Tak jak na poniższym filmie:Relacje wyleczonych:
https://przychodnia-przemysl.pl/relacje ... amantadyny

Autor:

Z poważaniem, Lekarz Włodzimierz Bodnar,

specjalista chorób płuc, pediatra w NZOZ “Optima” w Przemyślu.

Kontakt: media@przychodnia-przemysl.pl

źródło: https://przychodnia-przemysl.pl/mozna-w ... -48-godzin
sowka
Posty: 1711
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Jak chronić się przed infekcją wirusową?

Postautor: sowka » 12 kwie 2021, 12:56

Narodowy Instytut Leków nie bada szczepionek pod kątem zanieczyszczeń

Może już czas zapytać MZ i GIS o dokumenty i wyniki badań szczepionek pod kątem tych potencjalnych zanieczyszczeń, które są im od dawna znane?
https://www.facebook.com/Wolne-Zdrowie- ... 7408810620

Odp.
https://www.facebook.com/18003293335937 ... 91/?type=3
sowka
Posty: 1711
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Jak chronić się przed infekcją wirusową?

Postautor: sowka » 28 kwie 2021, 21:25

Co stałoby się, gdybyśmy spojrzeli na świat nie skupiając się na granicach państw, tylko na DNA jego mieszkańców?
https://noizz.pl/spoleczenstwo/mapa-eur ... na/hjlnnyx
Haplogrupa w genetyce − grupa podobnych ze względu na wspólne pochodzenie haplotypów, czyli serii alleli genów położonych w specyficznym miejscu na chromosomie.
A co jeśli istnieją wirusy rozpoznające haplogrupę potencjalnych chorych ?
Jest taka hipoteza że zaczęła się nowa era wojny biologicznej – nie ślepa zaraza, atakująca wszystkich a zaraza inteligenta, atakująca wybiórczo ludzi z daną haplogrupą.
WIRUS HAPLOGRUPOWY
http://www.hendzel.pl/artykuly/Wirus%20haplogrupowy.pdf

Osoby o określonych cechach genetycznych mogą mieć potencjalnie większą podatność na zakażenia koronawirusem.
Genetycy zauważają pewne predyspozycje
https://www.medexpress.pl/podatnosc-na- ... ycje/76829

https://www.genetico.pl/haplogrupy-chro ... zenie.html
sowka
Posty: 1711
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Jak chronić się przed infekcją wirusową?

Postautor: sowka » 11 cze 2021, 12:22

Błędne założenia wirusologii.
Ciekawostki o Antybiotykach i Substancjach Odżywczych stosowanych w doświadczeniach
- Antybiotyki w hodowlach komórkowych
- Pozbawianie Składników Odżywczych

Efekt cytopatyczny (CPE) – Eksperyment kontrolny – BIOLOG dr Stefan Lanka

"...Tego się spodziewałem, jako biolog, że tak to będzie wyglądać.
Mieliśmy już z tym do czynienia w przypadku odry.
W przypadku wirusa odry przeprowadziłem dokładnie taki sam eksperyment.
Wtedy jednak nie zsekwencjonowaliśmy RNA, by obalić istnienie wirusa, ale też nie było ku temu potrzeby. "

"Jeśli szczepionka zawiera całe patogeny, to jest to tzw. szczepionka żywa, a jeśli zawiera fragmenty patogenu, pojedyncze białka, to mamy wtedy do czynienia ze szczepionką inaktywowaną, a ponieważ zawiera on tylko fragment patogenu, więc nie jest on zjadliwy."

"Praca naukowa nie może być uznana za naukową, jeśli nie ma eksperymentu kontrolnego bez badanego czynnika zakaźnego."

"Chociaż nie wyizolowali domniemanego wirusa odpowiedzialnego za Covid-19, nadal zajmowali się uszkodzonymi komórkami i izolowali części uszkodzonych komórek, a następnie przedstawiali te części jako elementy wirusa.

OPIS Z FILMIKIEM
CPE, skrót oznaczający w języku angielskim efekt cytopatyczny "

https://pubmedinfo.org/2021/06/11/efekt ... bscriber_1

Oszustwo zostało potwierdzone: Testy PCR nie wykrywają SARS-CoV-2
https://pubmedinfo.org/2021/02/28/oszus ... ars-cov-2/
Sekwencje genetyczne stosowane w PCR do wykrywania podejrzanego SARS-CoV-2 oraz do diagnozowania przypadków choroby i śmierci przypisywanej Covid-19 są obecne w dziesiątkach sekwencji samego genomu człowieka oraz w sekwencjach około stu drobnoustrojów. Obejmuje to inicjatory lub startery, najbardziej rozległe fragmenty pobrane losowo z ich rzekomego „genomu”, a nawet tak zwane „geny docelowe”, rzekomo specyficzne dla „nowego koronawirusa”.
Test jest bezwartościowy i wszystkie dotychczas uzyskane “pozytywne” wyniki powinny być naukowo unieważnione i zakomunikowane osobom nim dotkniętym, a w przypadku ich śmierci – ich krewnym. Stephen Bustin, jeden z wiodących światowych ekspertów w dziedzinie PCR, mówi, że w pewnych warunkach każdy może uzyskać wynik pozytywny!
wicher
Posty: 57
Rejestracja: 07 kwie 2017, 17:30

Re: Jak chronić się przed infekcją wirusową?

Postautor: wicher » 16 cze 2021, 16:17

Dla jasności to co wstrzykują ludziom pod nazwą "szczepionka p. covid" to jest eksperymentalna terapia genowa. Nie ma to nic wspólnego z ochroną przed tym popularnym ludzkim wirusem Beta_S_CoV_2. Jest to eksperyment na ludziach w celu opracowania leku dla "kasty" bogaczy, którzy mają różnego rodzaju choroby genetyczne spowodowane skazą. https://pl.wikipedia.org/wiki/Choroby_g ... nazyjskich
Preparat ten, z tego co zrozumiałem wykorzystuje wirusa jako bakteriofag w celu modyfikacji DNA i usunięciu wadliwych genów. Wirus służy ekspresji genów, jest to kontynuacja badań prowadzonych w Arabii Saudyjskiej na wielbłądach, pamiętacie MERS, właśnie.
Dlaczego kolejne dawki i ciągłe testy PCR, dlatego, że Ci którzy przeprowadzają ten eksperyment chcą mieć feedback i na bieżąco chcą korygować wynik swoich badań.
Powyższy tekst to tak w miarę na luźno to co zebrał pewien człowiek, który nie jest w ciemię bity, ja tylko powtarzam, choć większość z tego układa się w spójną całość.
sowka
Posty: 1711
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Jak chronić się przed infekcją wirusową?

Postautor: sowka » 17 cze 2021, 20:55

Do chwili Sądu Ostatecznego pozostanie dla nas tajemnicą kompozycja poszczególnych „szczepionek” oraz wynikające z tejże efekty działania. Jedno nie ulega wątpliwości, a mianowicie to że twórcom tych „szczepionek” zależało na możliwie dokładnym rozprowadzeniu komponentów do wszystkich komórek ciała delikwenta.
W tym celu zastosowano metodę używaną do tej pory jedynie do celów eksperymentalnych na zwierzętach.
https://pl.vvikipedla.com/wiki/Magnetofection
Jest to tzw. „magnetofekcja” (patrz na link do polskiej pracy doktorskiej na ten temat: magnetofekcjI z 2014r.
https://kbib.up.poznan.pl/?q=node/111
Opracowanie systemu wprowadzania transgenów z wykorzystaniem nanotechnik”. Promotorem pracy był prof. dr hab. Ryszard Słomski z Katedry Biochemii i Biotechnologii UP w Poznaniu, promotorem pomocniczym dr Anna Woźniak z Centrum NanoBioMedycznego Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, a Recenzentami prof. dr hab. Ryszard Naskręcki z Zakładu Elektroniki Kwantowej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz prof. dr hab. Włodzimierz Grajek z Katedry Biotechnologii i Mikrobiologii Przemysłowej Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.
Celem niniejszej rozprawy było opracowanie technologii wprowadzania plazmidowego DNA do komórek fibroblastów zarodkowych myszy i fibroblastów płodowych świni z wykorzystaniem nanocząstek magnetycznych oraz pola magnetycznego, czyli metodą magnetofekcji. Wydajność wprowadzania plazmidowego DNA została oceniona za pomocą mikroskopii fluorescencyjnej, badania poziomu internalizacji kompleksów oraz poziomu ekspresji genów reporterowych. Badania przeprowadzone w niniejszej pracy wykazały, że magnetofekcja jest bardzo skuteczną metodą otrzymywania genetycznie modyfikowanych fibroblastów.


Meritum sprawy polega na użyciu pola magnetycznego do doprowadzenia maksymalnej ilości komponentów do komórek docelowych delikwenta.
W efekcie tej „kuracji” różne części ciała pacjenta przyciągają elementy metalowe.
Oczywiście istotą sprawy są nanocząsteczki magnetyczne, będące „środkiem transportu” wszczepianych komponentów do każdego zakątka organizmu.
Przy czym, o ile w cytowanej pracy badawczej, eksperymenty prowadzono na wyselekcjonowanych jednostkach mysz i świń, o tyle obecnie próbuje się dokonywać tychże na całej populacji ludzkiej planety Ziemia bez wyjątku! Dla jasności pragnę jedynie podkreślić, że czarci miot i jego siepacze nie są przeze mnie klasyfikowanie jako „Ludzie”.
Tak więc w całkowitym spokoju, przez nikogo nie niepokojeni zbrodniarze dokonują masowych mordów na swych bezmyślnych ludzkich ofiarach i NIKT (za nielicznymi bezsilnymi wyjątkami) nie próbuje tego stanu rzeczy odmienić.
Zadziwiające jest to, że nasi krajowi Mengele nie mają nic do powiedzenia na ten temat!
Osobiście, z coraz większym niepokojem i niecierpliwością oczekuje Boskiej Interwencji, która przerwie tą apokaliptyczna masakrę i wiele innych zbrodni dokonywanych równolegle w ramach NWO.
cyt. z
Ignacy Nowopolski
http://drnowopolskiblog.neon24.pl/
sowka
Posty: 1711
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Jak chronić się przed infekcją wirusową?

Postautor: sowka » 23 cze 2021, 12:21

Tłumaczenie wywiadu z laureatem Nagrody Nobla, L. Montagnierem.
Nowe warianty koronawirusa z powodu szczepień [Lektor PL]
https://www.youtube.com/watch?v=bcrkQG9wTJc
sowka
Posty: 1711
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Jak chronić się przed infekcją wirusową?

Postautor: sowka » 30 gru 2021, 19:09

(Gdzieś w Federacji rosyjskiej...)
Przedszkolaki szukają kofida XIX w śniegu. :D
https://gloria.tv/share/14aRJUdGqtiU2u7xuD7EMnkSe

HARTOWANIE
https://medycynaludowa.com/filmy-o-zdrowiu/
sowka
Posty: 1711
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Jak chronić się przed infekcją wirusową?

Postautor: sowka » 18 sty 2022, 10:12

Virus Mania
https://www.rulit.me/tag/science/viruso ... 11421.html
Codzienne oglądanie wiadomości w gazetach i telewizji sprawia wrażenie, że cały świat jest nieustannie nawiedzany przez nowe i straszliwe epidemie wirusów. Najnowsze nagłówki dotyczą wirusa brodawczaka ludzkiego (HPV), który podobno powoduje raka szyjki macicy, oraz wirusa ptasiej grypy H5N1. Opinia publiczna jest również stale terroryzowana doniesieniami o SARS (SARS lub SARS), chorobie szalonych krów (BSE lub BSE), wirusowym zapaleniu wątroby typu C, AIDS, Eboli i polio. Jednak ten wirusowy chaos ignoruje podstawowe fakty naukowe: istnienie, patogenność i śmiertelne działanie tych czynników nigdy nie zostało udowodnione. establiszment medyczny i jego lojalni doradcy medialni twierdzą, że takie dowody zostały uzyskane.
Autorzy Virus Mania, dziennikarz Torsten Engelbrecht i doktor medycyny wewnętrznej Claus Kohnlein, pokazują, że te rzekome zakaźne wirusy są w rzeczywistości cząsteczkami wytwarzanymi przez same komórki w wyniku pewnych czynników stresowych (m.in. takich jak leki). Cząsteczki te są następnie identyfikowane za pomocą testów przeciwciał i PCR i interpretowane jako „wirusy epidemiczne” przez lekarzy, którzy od ponad stu lat sami są „zaszczepiani” teorią, że zarazki są śmiertelne i że tylko nowoczesne leki i szczepionki chronią nas przed pandemie wirusowe.
Głównym celem tej książki jest wprowadzenie tego zagadnienia do prawdziwej dyskusji naukowej i powrót medycyny na ścieżkę bezstronnej analizy faktów. Książka bada eksperymenty medyczne, badania kliniczne, statystyki i politykę rządu pod mikroskopem, a zobaczysz dowody na to, że ludzie, którzy mają strzec naszego zdrowia i bezpieczeństwa, zboczyli z tej ścieżki. Engelbrecht i Koenlein szczegółowo analizują wszystkie możliwe przyczyny chorób powodowanych przez farmaceutyki, leki podtrzymujące życie, pestycydy, metale ciężkie, zanieczyszczenia, stres i przetworzoną (a czasem genetycznie zmodyfikowaną) żywność. Wszystko to może poważnie uszkodzić ciała ludzi i zwierząt, a nawet je zabić. I to właśnie te czynniki tam zwykle przeważają, gdzie żyją i pracują ofiary domniemanych wirusów. Aby uzasadnić te twierdzenia, autorzy cytują dziesiątki znanych naukowców, w tym laureatów Nagrody Nobla Kary Mullis, Barbarę McClintock, Walter Gilbert, sir Frank Macfarlane Burnet i zdobywcę nagrody Pulitzera mikrobiologa Rene Dubos. Książka zawiera około 1100 odniesień naukowych, z których większość została niedawno opublikowana.
Temat tej książki jest kluczowy. Firmy farmaceutyczne i czołowi badacze zbierają ogromne sumy na polowanie na mikroby, a media podbijają notowania, replikując sensacyjne doniesienia (w szczególności książka analizuje materiały z New York Times i Der Spiegel). Zwykli ludzie płacą za to najwyższą cenę, nie dostając tego, na co zasługują i tego, czego naprawdę potrzebują do utrzymania zdrowia: edukacji o prawdziwych przyczynach chorób, prawdziwych potrzebach profilaktyki i leczenia. „Pierwszym krokiem jest porzucenie iluzji, że głównym celem współczesnych badań medycznych jest jak najskuteczniejsza poprawa zdrowia ludzi”, radzi John Abramson z Harvard Medical School. „Głównym celem badań klinicznych finansowanych komercyjnie jest: jest maksymalizacja finansowego zwrotu z inwestycji, a nie zdrowia.” Ta książka opowie ci o tym, jak takie środowisko zakorzeniło się w społeczeństwie i jak ty sam możesz poszerzyć swoje szanse na naprawdę zdrowe życie.

Wróć do „Medycyna komplementara/ Biologia/ Biochemia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości