Czas się obudzić

Awatar użytkownika
Bow1
Specjalista
Posty: 381
Rejestracja: 30 kwie 2016, 3:14
Lokalizacja: Jezioro Dadaj

Re: Czas się obudzić

Postautor: Bow1 » 22 kwie 2020, 22:20

Przejechałem dziś samochodem około 300 km. Zwracałem uwagę na kretyńskie maseczki. Mnóstwo ludzi w samochodach miało na twarzy maseczki. Osoby spacerujące w maseczkach, ludzie na rowerach gdzieś między wioskami z maseczkami na twarzach.
Widziałem starszą panią bez maseczki i dwóch mężczyzn, a właściwie trzech licząc mnie. Jeden był kompletnie zalany :lol: drugi prawdopodobnie szedł po alkohol bo wyglądał mi na osobę mocno nadużywającą.
Stacja paliw w Rozogach głucho zamknięta, a należność płaci się przez okienko. Dwie osoby z obsługi oddzielone od klientów szybami ale dodatkowo w maseczkach :D
Paranoja. Jak nic wzrośnie liczba powikłań związanych z drogami oddechowymi, płuca, zatoki itd.
Zastanawiałem się dlaczego ludzie są tak beznadziejnie ogłupieni. Mają wodę zamiast mózgów. Można im wcisnąć każdą brednię, a mistyfikacja może być przygotowana na poziomie przedszkolnym. Co się stało z tym narodem?
Milicjantowi - policji już nie ma - wystarczy powiedzieć, że mój stan zdrowia nie pozwala na noszenie maseczki. Przeczytajcie te niezgodne z konstytucja rozporządzenie.
Ilu z Was ma problemy z zatokami?
Wracając do moich dzisiejszych spostrzeżeń. Ludzie jak baranki zgadzają się na wszystko co narzucą im pacynki. Dlaczego tak jest?
Doszedłem do wniosku, że oprócz ogłupiającej TV największy udział w skretynieniu ludzi ma jednak brom i fluor.
Pijcie więc wodę z solą kamienną kłodawską, płyn lugola i jeżeli kogoś stać karnozynę z bursztynianem d-alfa-tokoferolu.
Karnozyna z bursztynianem skutecznie usuwają/chelatują z mózgu jony metali oraz ewentualne nanocząsteczki.
Tak w nawiasie, przy okazji przypomnę, że zestaw ten łącznie z poprawą metylacji pięknie pomaga dzieciom z powikłaniami poszczepiennymi. Po 2 - 3 miesiącach ogromna poprawa. Trzeba tylko jednocześnie zadbać o systematyczne spożywanie wit C i oleju wysokolinolenowego najlepiej IQ200. Chodzi o to, ze usuwanie jonów metali oraz dziwnych cząsteczek wiąże się ze wzrostem ilości wolnych rodników, a to mogłoby doprowadzić do stanów zapalnych.
Dobrze się bawię.
sowka
Posty: 1722
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Czas się obudzić

Postautor: sowka » 22 kwie 2020, 22:51

Jestem tu chwile i zauważyłam że Mistrz ma dzis doła i obrywa się wszystkim ....
ale tak masz rację ludzie są ogłupieni i nawet nie próbuja sie bronić , tresura działa.
SoCioS
Posty: 83
Rejestracja: 03 paź 2019, 22:35

Re: Czas się obudzić

Postautor: SoCioS » 23 kwie 2020, 12:14

Krążę po B-cu codziennie i widzę, że spora część ludzi opuszcza maseczki bo inaczej nie idzie oddychać. Trzymają je na twarzy w pogotowiu aby nie uszczuplić portfela :) . Ostatnio sporo czasu też spędzam u teściów na wsi i czuje się jakbym przeniósł się do innego świata. Nikt tu nie chodzi w maseczce, życie toczy się jak przed świrusem....jak nie odpalę TV,radia i odłożę telefon(swoją drogą kiedyś psioczyłem ze słaby zasięg ale teraz to się nawet cieszę :D ), zajmę się jakąś prostą pracą (nawet fizyczną) to pod koniec dnia człowiek zmęczony ale pozytywnie naładowany zwłaszcza gdy pogoda sprzyja.
dzikidzik
Posty: 58
Rejestracja: 05 maja 2016, 12:07

Re: Czas się obudzić

Postautor: dzikidzik » 26 kwie 2020, 22:28

Bow1 pisze:Paranoja. Jak nic wzrośnie liczba powikłań związanych z drogami oddechowymi, płuca, zatoki itd.
Zastanawiałem się dlaczego ludzie są tak beznadziejnie ogłupieni. Mają wodę zamiast mózgów. Można im wcisnąć każdą brednię, a mistyfikacja może być przygotowana na poziomie przedszkolnym. Co się stało z tym narodem?


Jestem zdrowy to sobie potestowałem - spacer 30 minut w maseczce, pomiar saturacji pulsoksymetrem przed i po. Nasycenie tlenem po zdrowym spacerku spadło do 80% czyli do wartości zagrażającej życiu (w dłuższym terminie). Nie będę nosił tego gówna poza sklepami (raz na tydzień, kwadrans).
Dziś podczas rowerowego rajdu po Zielonce spotkałem 3 starsze panie w lesie grzecznie w maseczkach. Ludzie są niedoinformowani i zastraszeni. Zatrzymałem się by podyskutować, ale bez sensu bo w "TV mówili, że bezpieczniej". W lesie, gdzie formalnie nie trzeba!
Zobaczcie tu
https://spidersweb.pl/plus/2020/04/koro ... pUqfnaMUxc

zdrowia wszystkim
Awatar użytkownika
Bow1
Specjalista
Posty: 381
Rejestracja: 30 kwie 2016, 3:14
Lokalizacja: Jezioro Dadaj

Re: Czas się obudzić

Postautor: Bow1 » 28 kwie 2020, 7:07

Już nie można mieć żadnych złudzeń.
Rozpoczął się proces zniewolenia i depopulacji. Chyba już nikt rozsądny nie ma złudzeń.
Maseczki, upodlenie, zniewolenie, pozbawienie dochodów, uzależnienie od okupanta i wreszcie depopulacyjne szczepienia oraz promieniowanie. Jeżeli ludzie nie powstaną to wkrótce nas nie będzie.
Dobrze się bawię.
sowka
Posty: 1722
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Czas się obudzić

Postautor: sowka » 28 kwie 2020, 20:04

Po coś te wojska NATO stacjonują na terenie PL - pomoc w pacyfikacji na wypadek buntu ?
Awatar użytkownika
Bow1
Specjalista
Posty: 381
Rejestracja: 30 kwie 2016, 3:14
Lokalizacja: Jezioro Dadaj

Re: Czas się obudzić

Postautor: Bow1 » 28 kwie 2020, 21:44

Wojska NATO w Polsce są nie z powodu Polski i Polaków.
Wysłano znaczące siły tu po to by nie było ich tam gdzie wcześniej stacjonowały. To nie ma żadnego związku z naszym krajem.
Zastanów się, a odgadniesz.
Dobrze się bawię.
sowka
Posty: 1722
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Czas się obudzić

Postautor: sowka » 29 kwie 2020, 0:59

Wiem,wiem ...że nie z miłosci do Polaków , ale tzw bratnia pomoc jest wpisana w pewna ustawę i zawsze można jej użyć przeciwko nam
wicher
Posty: 57
Rejestracja: 07 kwie 2017, 17:30

Re: Czas się obudzić

Postautor: wicher » 06 maja 2020, 10:45

Zebrane i przedstawione informacje na temat skutków promieniowania elektromagnetycznego (PEM), (ang. EMF),

https://www.youtube.com/watch?v=FU84UPM3w6w
sowka
Posty: 1722
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Czas się obudzić

Postautor: sowka » 06 maja 2020, 11:31


Wróć do „Medycyna komplementara/ Biologia/ Biochemia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości