Czas się obudzić

sowka
Posty: 680
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Czas się obudzić

Postautor: sowka » 17 gru 2020, 12:03

Film dokumentalny z pierwszego historycznego spotkania WFAP zawiązanego w Sztokholmie w dniu 31.10.2020r.

Spotkanie miało na celu integrację rożnych środowisk polskich w celu przywrócenia i utrzymania podstawowych wolności ludzi w Polsce i na świecie oraz znalezienie i zapoczątkowanie rozwiązań leżących w interesie polskiego społeczeństwa przy współpracy pomiędzy grupami lekarzy, naukowców, prawników, profesjonalistów, organizacji i aktywistów w Polsce i na całym świecie wspólnie z WFA oraz WDA.
Teraz, gdy na świecie zachodzą zmiany w tempie i na skalę, które często wydają się nie mieć precedensu ochrona naszych cenionych wolności staje się priorytetem.

https://www.youtube.com/watch?v=3PGxJxI6Xbo
camb
Posty: 69
Rejestracja: 14 mar 2017, 21:11

Re: Czas się obudzić

Postautor: camb » 17 gru 2020, 13:34

sowka
Posty: 680
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Czas się obudzić

Postautor: sowka » 17 gru 2020, 13:44

camb fajna ta stronka , tam tez znalazłam inny art.
i taki zapis :
Długoterminowe badania potwierdziły korelację pomiędzy zmianami w aktywności słonecznej i geomagnetycznej, a odpowiedzią autonomicznego układu nerwowego. U 16 ochotników przez 72 godziny każdego tygodnia przez pięć miesięcy mierzono zmienność rytmu zatokowego serca (HRV), w celu zbadania odpowiedzi autonomicznego układu nerwowego. Pomiar HRV korelowano ze zmiennymi w aktywności słonecznej i pola geomagnetycznego ziemi, stosując wielowymiarową analizę regresji liniowej z poprawkami Bonferroniego dla wielokrotnych porównań, po usunięciu wpływów dobowych z obu zestawów danych.
Okazało się, że wzrost intensywności wiatru słonecznego, skutkował przyspieszeniem rytmu serca, co można zinterpretować jako biologiczną odpowiedź na stres.
Promieniowanie kosmiczne, promieniowanie słoneczne, siła rezonansu Shumanna są ściśle związane z HRV i układem przywspółczulnym. Odkrycia potwierdzają hipotezę, że energetyczne zjawiska środowiskowe wpływają na procesy psychofizyczne, które na różne sposoby mogą oddziaływać na ludzi, w zależności od ich wrażliwości, stanu zdrowia i zdolności do samoregulacji.
Opublikowano wiele badań, opisujących szeroki zakres zmian fizjologicznych, psychologicznych i behawioralnych związanych ze zmianami lub zakłóceniami aktywności geomagnetycznej i aktywności słonecznej. W niektórych krajach zakłócenia pola magnetycznego, są nawet uwzględniane w publicznych raportach pogodowych.
W szerszej skali zakłócenia w polu geomagnetycznym oraz zmiany w aktywności słonecznej, skutkują zwiększonym wskaźnik przemocy, przestępczości, niepokojów społecznych, rewolucji i częstotliwości ataków terrorystycznych.
Okresy tzw. maksimum słonecznego objawiające się występowanie plam słonecznych w dużej ilości, są związane z czasem największego rozkwitu, z wyraźnymi falami innowacyjności i kreatywności w architekturze, sztuce, nauce i ogólnie pojętymi zmianami społecznymi, a także ze zmianami na rynkach finansowych.


https://eternityandfingerprints.wordpre ... n-zdrowia/
sowka
Posty: 680
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Czas się obudzić

Postautor: sowka » 17 gru 2020, 13:49

https://eternityandfingerprints.files.w ... atkowy.jpg
Niestety, gdy ludzie zostaną wystarczająco sterroryzowani, większość cofnie się do swoich zwierzęcych instynktów. Nie jest to kwestia etyki ani polityki. Jest to wyłącznie kwestia instynktu samozachowawczego. Kiedy zniesie się normalną strukturę społeczeństwa i umieści wszystkich w „stanie wyjątkowym”… robi się zupełnie tak, jak w grupie szympansów, kiedy osobnik alfa umiera albo zostaje zabity przez konkurenta. Reszta stada biega w kółko pohukując i strojąc miny, aż stanie się jasne, kto jest nowym dominującym samcem, a wtedy pochylają się, żeby zademonstrować swoją uległość.
Totalitaryści to rozumieją. Rozumieją to sadyści i przywódcy sekt. Kiedy ludzie, nad którymi dominujesz, stają się niepokorni i zaczynają kwestionować twoje prawo do dominacji nad nimi, musisz sfabrykować „stan wyjątkowy” i wywołać trwogę, żeby zwrócili się (lub wrócili) do ciebie po ochronę przed potwornym wrogiem, kimkolwiek on jest, zagrażającym sekcie, ojczyźnie czy czemukolwiek innemu. A kiedy już wrócą do zagrody i przestaną kwestionować twoje prawo do dominacji, możesz wprowadzić nowy zestaw reguł, których wszyscy muszą przestrzegać, żeby historia się nie powtórzyła.
Właśnie to dzieje się w tej chwili.
Ale prawdopodobnie chcesz wiedzieć … dlaczego tak się dzieje? I dlaczego właśnie teraz?

https://pracownia4.wordpress.com/2020/0 ... more-10979
SoCioS
Posty: 64
Rejestracja: 03 paź 2019, 22:35

Re: Czas się obudzić

Postautor: SoCioS » 17 gru 2020, 22:44

sowka pisze: Kiedy ludzie, nad którymi dominujesz, stają się niepokorni i zaczynają kwestionować twoje prawo do dominacji nad nimi, musisz sfabrykować „stan wyjątkowy” i wywołać trwogę, żeby zwrócili się (lub wrócili) do ciebie po ochronę przed potwornym wrogiem, kimkolwiek on jest, zagrażającym sekcie, ojczyźnie czy czemukolwiek innemu.


Tylko kto lub co będzie tym wrogiem bo chyba nie wirusik covidek, którego większość się nie boi :) . Kiedyś zimna wojna trzymała dyscyplinę....z nawiedzeniem UFO/zagrożeniem z kosmosu kiedyś kombinowali amerykańce.....pozostają kataklizmy sterowane bądź nie, a może broń biologiczna...
sowka
Posty: 680
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Czas się obudzić

Postautor: sowka » 17 gru 2020, 23:09

SoCioS ....niedobory żywności w kraju -brak rezerw - GŁÓD
SoCioS
Posty: 64
Rejestracja: 03 paź 2019, 22:35

Re: Czas się obudzić

Postautor: SoCioS » 17 gru 2020, 23:17

Hunger games....możliwe, że głód to finalny pistolet przy skroni ale do tego czasu muszą położyć ekonomicznie społeczeństwo więc jest jeszcze trochę czasu na działanie w samoobronie.
SoCioS
Posty: 64
Rejestracja: 03 paź 2019, 22:35

Re: Czas się obudzić

Postautor: SoCioS » 17 gru 2020, 23:25

US Nuclear Weapons Agency potwierdziła, że nastąpił cyberatak na ich federalne agencje.....przypadkowo można wystrzelić rakietę na Iran i zwalić winę na ruskich hakierów 8-)
sowka
Posty: 680
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Czas się obudzić

Postautor: sowka » 17 gru 2020, 23:37

;) Według agencji, powołującej się na źródła poinformowane, hakerom nie udało się dotychczas dotrzeć do jakichkolwiek poufnych lub tajnych informacji.https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-c ... Id,4932405
Czyli bójcie sie ,ale jest pod kontrolą ...
sowka
Posty: 680
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Czas się obudzić

Postautor: sowka » 17 gru 2020, 23:48

No to jest hicior :shock:
W ruchu uznanym przez ekologów za pozytywny krok -Waszyngton stał się pierwszym stanem USA i zalegalizował kompostowanie ludzkich ciał
„Naturalna redukcja organiczna dla społeczeństwa” system, który zamienia ludzkie szczątki w glebę jako alternatywę dla kremacji lub pochówku.
Strona internetowa Recompose wyjaśnia zalety naturalnej redukcji organicznej:

„Przekształcając ludzkie szczątki w glebę, minimalizujemy odpady, unikamy zanieczyszczenia wody gruntowej płynem balsamującym i zapobiegamy emisji CO2 z kremacji i produkcji trumien, nagrobków i wykładzin grobowych.
Pozwalając procesom organicznym przekształcić nasze ciała i ciała naszych bliskich w użyteczną poprawkę gleby, pomagamy wzmocnić nasz związek z naturalnymi cyklami, jednocześnie wzbogacając ziemię. ”

https://pl.technocracy.news/pierwsza-na ... le-w-2021/
https://themindunleashed.com/2019/05/co ... ngton.html

Wróć do „Medycyna komplementara/ Biologia/ Biochemia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości