Czas się obudzić

sowka
Posty: 1722
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Czas się obudzić

Postautor: sowka » 10 lis 2020, 16:41

Przypominam że ten tamat ma tytuł "CZAS SIĘ OBUDZIĆ" ,a Ty Fitoro chyba nas nie zachecasz do bierności i poddaństwa ?
Uważasz ,że jesli ktoś kiedyś coś zaprogramował dla ludzi ,bez naszej zgody, to My ludzie mamy sie na to zgadzać ?
Spokojna postawa ludzi może się wkrótce zmienić, gdy wciąż wzrasta ich wykorzystanie .
Aby ten "ludzki" sposób myślenia zwyciężył, jego zwolennicy muszą wygrać w swoich krajach walkę o idee dotyczące właściwej roli rządu i paradoksów Muszą odwrócić cele polityczne od dominacji i skierować się ku zaspokajaniu ludzkich potrzeb . Musza przechytrzyć wroga w tej wojnie stosujac jego sposoby .
Fitoro
Posty: 384
Rejestracja: 02 wrz 2016, 8:11

Re: Czas się obudzić

Postautor: Fitoro » 10 lis 2020, 17:07

sowka rozbawiłaś mnie :lol:
Ja i poddaństwo i posłuszeństwo i bierność hehe...

źle mnie zrozumiałaś- oczywiście, że szczęściu trzeba pomóc! samo nic się nie zrobi. niestety przekonałem się na własnej skórze, że wypluwanie z siebie flaków (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) prawie nic nie daje a raczej daje ale wiecej złego.. jednak kiedy odpuściłem i pozwoliłem biec losowi swoim torem/rytmem/przeznaczeniem jakoś wszystko zaczęło się układać...
;) 8-)

Lekarze przepisują leki o, których mało wiedzą, na choroby o których jeszcze mniej wiedzą- ludziom, o których NIC nie wiedzą !
Awatar użytkownika
Paula
Posty: 729
Rejestracja: 19 lis 2018, 14:23

Re: Czas się obudzić

Postautor: Paula » 10 lis 2020, 17:32

Troszkę dyskusja się zaogniła ;)
Przede wszystkim Sowko masz rację pisząc, że ludzie są obojętni i to jest właśnie chyba najgorsze... To prawda, że znalezienie i zamieszczenie porządnych materiałów na takim forum kosztuje dużo czasu i zaangażowania, często kosztem innych spraw. Dlatego ja jestem naprawdę wdzięczna tym, którzy tu piszą i dzielą sie informacjami, wiedzą. Pomimo tego, że jestem świadoma zawsze coś nowego mogę dla siebie znaleźć, upewnić się w czymś. Ludzie trochę to bagatelizują, a często to właśnie posiadana przez nas wiedza pomaga przetrwać, mądrze zdecydować, zdrowo żyć. Widząc po statystykach, więcej osób zagląda na to forum, aniżeli pisze. Szkoda... Zachęcam wszystkich, aby podzielili się swoim zdaniem. Każdy ma jakieś przemyślenia, obserwacje, wymaga to tylko trochę chęci. Przypomniał mi się w związku z tym refren pewnej piosenki:
"Pytasz co Ci dała Polska,
A ja mam ripostę i się pytam:
Co ty dałeś Polsce?
Prosta odpowiedź:
Nie kiwnąłeś nawet palcem,
Żeby było dobrze."
Wiecie to może dotyczyć Polski, ale też nas samych, czy naszej rodziny. Wiadomo, że nie wszystko jest od nas zależne, jednak każdy może coś zrobić, choćby dzielić się informacjami. Zamieszczę wam pewien filmik, a wy pomyślcie czy w takim świecie chcecie żyć? Prosty przekaz, myślę, że dotrze do każdego.
https://www.facebook.com/SzlachetnieZdr ... 123395771/
"W końcu wszystko będzie dobrze. Jeżeli nie jest dobrze, to jeszcze nie koniec."
Awatar użytkownika
Paula
Posty: 729
Rejestracja: 19 lis 2018, 14:23

Re: Czas się obudzić

Postautor: Paula » 10 lis 2020, 17:55

Fitoro ja mam wrażenie, że ty trochę opierasz się na proroctwach? Dobrze myślę? ;)
Jeżeli chodzi o Matrix to pamietam wypowiedź odtwórcy głównej postaci. Kiedy film wchodził do kin powiedział on, że ludzie dopiero za jakieś 10, 20 lat zrozumieją, że Matrix to film dokumentalny... Jakiś czas temu ogladałam nawet dokładne objaśnienia algorytmów zawartych w Matrix. Ale w sumie nie trzeba spędzać ponad dwóch godzin na zrozumieniu symboliki tego filmu, wystarczy włączyć telewizor albo wyjrzeć na ulicę :lol: :lol: :lol:
Tylko widzisz Fitoro trzeba mądrze działać, oczywiście na ile to możliwe i tu na pewno się ze mną zgodzisz :D
Ja pamiętam twoje wypowiedzi też z innych forów i czasem scyzoryk był z ciebie, tak jakbyś był ode mnie, z kieleckiego :lol: :lol: :lol:
Myślę, że nawet te najlepsze rzeczy, a może zwłaszcza one nie przychodzą bez starania.
"W końcu wszystko będzie dobrze. Jeżeli nie jest dobrze, to jeszcze nie koniec."
sowka
Posty: 1722
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Czas się obudzić

Postautor: sowka » 10 lis 2020, 18:00

Fitoro,Paula....
to oczywiscie była odrobinka manipulacji ,,, no teraz wiem co w Tobie drzemie Fitoro
sprawdzałam tylko gotowość oddziałów terytorialnych oraz upewniłam się ,że jednak nie prześpisz jak niedżwiedż
tylko wyłapiesz ten rytm werbli :o :lol:
Awatar użytkownika
Paula
Posty: 729
Rejestracja: 19 lis 2018, 14:23

Re: Czas się obudzić

Postautor: Paula » 10 lis 2020, 18:10

Dyskusja wrze i dobrze... :lol:
Ważne, aby jak najwięcej osób sie dołączyło. Sowko wiesz jak mowił ś.p. Pan Adolf Kudliński? Jeżeli uda mi się jedną na dziesięć osób skłonić do myślenia, wpłynąć pozytywnie na jej życie to już jest ogromny sukces. Ja też tak myślę, czyta nas wiecej ludzi niż pisze, na pewno są wśród nich tacy, których te nasze dyskusje skłoniły do zmian.
"W końcu wszystko będzie dobrze. Jeżeli nie jest dobrze, to jeszcze nie koniec."
sowka
Posty: 1722
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Czas się obudzić

Postautor: sowka » 10 lis 2020, 18:49

Apropos walki
jak Ewa Kopacz zawalczyła o nas w 2009r - każde wypowiedziane przez nia słowo jest aktualne
https://www.facebook.com/SzlachetnieZdr ... ted_videos
Fitoro
Posty: 384
Rejestracja: 02 wrz 2016, 8:11

Re: Czas się obudzić

Postautor: Fitoro » 10 lis 2020, 19:41

Paula a skąd my się jeszcze znamy? ;)
Kochane panie /panowie? :D

Ja taki jestem typ ALBO ALBO :D
tzn. Jeśli coś robię to całym sobą, całym sercem i ciałem. Jeśli nie mam ochoty lub nie widzę sensu odpuszczam i się przyglądam z boku.
Nie opieram się na proroctwach bo proroctwa są po to aby generalnie się chyba nie sprawdzały. Wszak ile już końców świata przeżyliśmy?
Od początku tego koronapierdolca byłem na pierwszej linii frontu. Pracuje z klientem twarzą w twarz 8-)
Kochani nawet sobie nie wyobrażacie ile energii ludzie ze mnie wyssali, ile swojej energii przeznaczyłem na tłumaczeniu i informawaniu. Oczywiście jest lokalna grupa pejsbukowa itd. ALE jak to w piosence jakiejś IM WIĘCEJ CIEBIE TYM MNIEJ 8-) tak też było ze mną. Im więcej byłem zaangażowany tym bardziej zatracalem realny pogląd... Byłem tak nakręcony, że wystarczyło tylko odbiezpieczyć i czekać co się stanie.... Hehe...
Ja Was rozumiem doskonale i cieszę się bardzo, że to forum zaczęło żyć. Był taki okres, że sam siedzialem tutaj po tydzień czasu :(
Fajnie że jesteście aktywni. Wspierajmy się pomysłem, słowem i też duchem...
;) 8-)

Lekarze przepisują leki o, których mało wiedzą, na choroby o których jeszcze mniej wiedzą- ludziom, o których NIC nie wiedzą !
Awatar użytkownika
Paula
Posty: 729
Rejestracja: 19 lis 2018, 14:23

Re: Czas się obudzić

Postautor: Paula » 10 lis 2020, 19:49

A no Fitoro czytywało sie to i tamto... :lol:
Tak poważnie to ja już od dluższego czasu interesuję się zdrowiem, więc dużo czytam i oglądam na ten temat. ;)
"W końcu wszystko będzie dobrze. Jeżeli nie jest dobrze, to jeszcze nie koniec."
Awatar użytkownika
Paula
Posty: 729
Rejestracja: 19 lis 2018, 14:23

Re: Czas się obudzić

Postautor: Paula » 10 lis 2020, 19:52

Bardzo ciekawy dokument na jeden z najważniejszych tematów dla człowieka, czyli żywność. Momentami przeraża, obejrzyjcie sobie.
"Korporacyjna żywność"
https://youtu.be/hzO6Y79x81A
"W końcu wszystko będzie dobrze. Jeżeli nie jest dobrze, to jeszcze nie koniec."

Wróć do „Medycyna komplementara/ Biologia/ Biochemia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 249 gości