Czas się obudzić

sowka
Posty: 1722
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Czas się obudzić

Postautor: sowka » 26 sie 2021, 21:14

O tym jak Ratowniczka medyczna trafiła na SOR.
kolejny etap lekarskiej zapaści, przeczuwany przez myślących i doświadczony przez chorujących
https://www.popularne.pl/ratowniczka-me ... la-na-sor/
Jeśli jesteś „nasz” – dostaniesz szybką pomoc, życzliwość i zaangażowanie.
Jeśli jesteś obcy, nie zasługujesz na „dzień dobry”.
Siedź na ławce i się bój.

"Tyle świadectwo
Co z niego wynika?
Po pierwsze – niezwykła postawa ratowniczki.
Myślę, że większość medyków od razu w kontakcie ze „swoimi” powiedziałaby, że jest „od nich”. Pani Anna, myślę, że ze skromności, tego nie powiedziała. Tym samym automatycznie weszła w format „obserwacji uczestniczącej”, czyli doświadczenia czegoś co się chce sprawdzić poprzez uczestnictwo. I wynik ją zszokował. Mamy dwie grupy – motłoch i kastę. Ta ostatnia ma inne standardy do samoobsługi i jest to dla niej naturalne, niepisane prawo, tak jak dla większości, czyli reszty pacjenckiej mierzwy… zrozumiałe.
Od razu poczynię zastrzeżenie. To co piszę nie dotyczy wszystkich medyków. Sam mam wielu znajomych wśród lekarzy i dam głowę za ich profesjonalizm w podejściu do KAŻDEGO pacjenta. Nawet nie chce mi się dywagować gdzie jest większość w tym podziale na postawy: wśród lekarzy etosowych czy cynicznych. Nie w tym rzecz. Chodzi o patologiczne zachowania, które, bez względu na obiektywny rozmiar występowania, w odbiorze społecznym nadają zawodowi medyka cech cynicznej kasty.
Zawsze, jeszcze przed kowidem, zastanawiałem się jak to z tym było, skąd to się brało i miałem różne odpowiedzi. Ale teraz mam jeden zasadniczy wniosek. Koronawirusowe przygody rozwarły te nożyce cynizmu i etosu. To znaczy, że postawiły całe środowisko na polu rozdartych ekstremów, szczególnie widocznych, niestety, w przypadku postaw wstrętnych. Dlaczego wirus przyspieszył ten proces? Myślę, że z powodów systemowych. Lekarze po prostu zobaczyli, że system może traktować pacjentów jak mierzwę, skazywać na brak opieki, przerywanie kuracji, w końcu – umieranie. I nic się nikomu na górze nie dzieje, a więc pewne, że i na dole też nic się nie stanie.
No bo popatrzmy – jak niekorzystne i śmiertelne reperkusje rodzi system teleporad. Przecież lekarze po drugiej stronie słuchawki stępiają swoją wrażliwość na pacjenta, popadają w automatyzm. Automatyzm właśnie kryty przez system, no bo jak mogą być odpowiedzialni za zdrowie pacjenta przebadawszy go przez telefon? A w szpitalach jak to było (i będzie, bo idzie IV fala?) za kolejnych fal? Przypomnę. Jak ktoś z poważnymi chorobami dostawał kowida – lądował nie na oddziale specjalistycznym, tylko na kowidowym. I co tam robił? Ano „leczono” go na kowid lekarstwami, które nie bardzo działały, albo dołączano go do aparatury tlenowej, później do respiratora. A jak leczono jego schorzenia inne niż kowid? Nie leczono. No bo jak, skoro na jednym oddziale znajdowały się przeróżne „wyspecjalizowane” choroby? Czasami wpadał (przebrany za kosmitę) specjalista od danego schorzenia z innego oddziału. A więc lekarze byli świadkami systemowego nieleczenia pacjentów u siebie na oddziałach. I nikomu nic się nie stało. Wśród decydentów i wykonawców, rzecz jasna, bo już pacjentom działo się sporo.
Przy takich mechanizmach łatwo popaść w brak szacunku do życia „szarego pacjenta” Co słabszym pękają etyczne normy. A któż z nas nie ma swoich prób własnej słabości? Kastowość takiego doświadczenia prowadzi właśnie do takich podziałów. Na „swoich” w służbie zdrowia, do których stosuje się właściwie takie standardy, które powinny być normalnością, zaś w kowidzie są luksusem. I na mierzwę pacjencką, z którą nie trzeba się liczyć. No, bo jak nikomu włos z głowy nie spadnie za administracyjne decyzje, które doprowadziły do śmierci ponad 100.000 niekowidowych pacjentów, to co się może stać lekarzowi, który „da posiedzieć” na korytarzu gościowi, którego coś boli? A jak się przekręci, to sprawę da się jakoś obejść. Będzie krótki szumek, ktoś coś napisze i… nic się dalej nie będzie działo. A swoich trzeba obsłużyć innym trybem. No bo przecież MY możemy kiedyś sami zachorować, a więc będziemy liczyli na wdzięczność. Swoich.
Pani ratowniczka się załamała, kiedy się sama przekonała jak działa służba, w której służy. Do tej pory po prostu odwoziła pacjentów do drzwi służby zdrowia, która się nimi zajmowała dalej według własnych procedur. Dziś zajrzała za te drzwi jako pacjent. I to ją przeraziło, bo zobaczyła co się dzieje za tymi drzwiami. Jej reakcja dowodzi, że nie jest zepsuta, ale też i tego, że żyła do tej pory w jakiejś ułudzie. Ciekawe ilu medyków ma tak jak ona? Czyli nie jest zepsutych i nie dziwi się temu co jest za drzwiami służby zdrowia. Głównie dlatego, że tam pracuje od dawna i pogodziło się z systemowym brakiem odpowiedzialności. A taki stan rzeczy rozzuchwala wielu. Efektem są „dwie wrażliwości”.
Tylko na którą z nich załapujemy się my – pacjenci? Czyli ci, którzy płacą za taką zabawę tym, którzy dokonują takiej okrutnej selekcji."
autor
Jerzy Karwelis https://dziennikzarazy.pl/18-08-ratowni ... i-systemu/
sowka
Posty: 1722
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Czas się obudzić

Postautor: sowka » 29 sie 2021, 23:49

Rozmowa z prawnikiem - BARDZO CENNA
https://www.youtube.com/watch?v=xuxQJ_sOa34
sowka
Posty: 1722
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Czas się obudzić

Postautor: sowka » 31 sie 2021, 9:50

:idea: otwieramy umysły :)
Motto:
” UMYSŁ JEST JAK SPADOCHRON,
NIE DZIAŁA, JEŚLI NIE JEST OTWARTY !!!”


Kerry Cassidy w rozmowie z Nino Rodriguezem: o Trumpie, AI, nano i słowach Stewarda Swerdlowa sprzed kilku lat
Nino Rodrigues i Kerry Cassidy w rozmowie z 12 sierpnia 2021 podsumowują, co się dzieje w Stanach Zjednoczonych w związku z tzw. ruchem prawdy, ale również frustracjami związanymi z niespełnionymi obietnicami Trumpa, Q i tzw. patriotów (czy też białych kapeluszy).
Poniżej przedstawiam spisaną przeze mnie i przetłumaczoną rozmowę praktycznie w całości, ominęłam tylko kilka wątków, które uznałam za zbędne. ( Urszula Klimko z kanału Samoświadomi Ksiazki i Edukacja )
Z cała pewnością ludzie na całym świecie tworzą przyczółki, gdzie próbują tworzyć swoją bezpieczną przestrzeń w całym tym rozgrywającym się szaleństwie. Ale to celowe pogrążenie gospodarki i przestawienie cywilizacji na inne tory, prowadzone przez globalistyczne elity, wpisuje się w ten cały scenariusz i jest przez nie wykorzystywane. Siły ciemności nie siedzą bezczynnie w tym czasie.
Kerry: Wszyscy musimy na to popatrzeć, nie możemy być naiwni, nie możemy po prostu akceptować – i nie obchodzi mnie, czy Q jest sztuczną inteligencją, dziesięcioma osobami czy stoma osobami. Ja nadal muszę patrzeć na tę sytuację moim własnym umysłem, biorąc od uwagę moje połączenie ze Źródłem i poczuć, co ze mną rezonuje, a co nie.
Więc moim zdaniem jesteśmy teraz na etapie, na krawędzi, gdzie tak wielu ludzi już umiera, i to jest oczywiste. Lekarze zaczynają masowo protestować i zabierać głos.
Nino: I wszyscy zadają pytanie – kiedy dość oznacza dość?
Kerry: Dokładnie. Ile jeszcze ludzi musi umrzeć? I do jakiego momentu będziecie pchać tę agendę, aż stracicie panowanie nad sytuacją i będziecie karmić ciemna stronę, staniecie się jej częścią.
Głęboko w sercu ja czuję, że Juan O’Savin i drużyna Trumpa mają dobre zamiary. Że oni muszą pozwalać, by to wszystko rozgrywało się do tak okropnego stopnia, że ludzie, którzy do tej pory jeszcze się nie obudzili, po prostu w końcu się obudzą. Jest taka możliwość.
Nino: Czy globaliści chcą wojny domowej? Bo to jest w Manifeście Aberta Pike’a – takie niepokoje społeczne są im zawsze na rękę.
Kerry: Wojna cywilna może być częścią zmiany zarządców. Oni po prostu wybierają, czego chcą, a czego nie chcą. I próbują się wpasować w całą sytuację.
Nino: Słuchaj Kerry, ja dużo o tym myślałem, że to wszystko może być częścią ich planu, bardzo rozległego i zawiłego. Jak w grze w szachy – my gramy w tę grę, ale oni są właścicielami planszy i tylko oni znają zasady.
Kerry: Według mnie istoty stojące wyżej niż oni są właścicielami tej planszy. Niedawno mówiłam o Stewardzie Swerdlowie. To postać sprzed lat, posiadająca umiejętności parapsychiczne. Wg mojego zrozumienia, pracował dla armii. Opublikowałam niedawno film, gdzie on mówi (a był to rok 2015, przemówienie było wcześniej, ale film opublikowano w 2015 r.)− na filmie tym Steward mówi, że w pewnym momencie w przyszłości jedna grupa Obcych przekaże kontrolę innej grupie Obcych.
Nino: Mnie już nic nie zdziwi!
Kerry: (śmiech) On jest nieobecny na scenie publicznej od dłuższego już czasu. Ale wg mnie warto przyjrzeć się jeszcze raz temu, co w ten sposób chciał powiedzieć. Nie ma co do tego wątpliwości i wiedzieliśmy o tym wiele lat wstecz – że Chińczycy będą następnymi do rządzenia, że oni wszystko przejmą, i dokładnie to widzimy, wszędzie. I jest mnóstwo filmów, które lepiej to pokażą niż ja jestem w stanie tutaj opowiedzieć. Ale chodzi o to, że Komunistyczna Partia Chin jest wspierana przez grupę Obcych i próbują oni wszelkimi środkami przejąć kontrolę.
Nino: Jaka to jest grupa Obcych?
Kerry: To jest bardzo dobre pytanie. Dostaję w tej kwestii różne odpowiedzi od różnych osób. Wiemy np., że smoki (czyli Retilianie i Drako) zawsze próbowały kontrolować chińskie społeczeństwo. Rasa Chińczyków pochodzi od innej grupy Obcych, są hybrydami. My wszyscy jesteśmy hybrydami. Więc Chińczycy pochodzą od innych grup niż na przykład ty i ja. Gdy na to popatrzysz, to zobaczysz, że za ich szaleństwem stoi pewna metoda. Oni postępują, i nie ma co do tego wątpliwości, zgodnie ze scenariuszem przejęcia kontroli nad światem, i jest to oparte na komunizmie. Ma to miejsce co najmniej od czasów Mao. Za tym wszystkim stoi umysł rojny.
Istnieje obce AI, nie ma co do tego wątpliwości, które zarządza ich społeczeństwem. U nich nie ma mowy o indywidualności, o indywidualnej kreatywności. Tam jest umysł rojny, podążanie za grupą za wszelką cenę. To jest priorytet. To nie oznacza, że oni nie są kreatywni – oznacza to, że odetną ci rękę, jeśli będzie ona wystawała poza kolektyw. Cały ten koncept dotyczy sposobu prowadzenia społeczeństwa.
Podam przykład, właśnie wczoraj miałam wywiad z Mitchell Gerberem: „MITCHELL LIONHEART: ORGAN HARVESTING” , który mówi o żniwach prowadzonych na organach ludzkich w Chinach. Skupili się m.in. na liderach Qi Gong. Cała nagonka na nich miała miejsce 20 lat temu, wszyscy znają tę historię. Chińczycy dosłownie wrzucili ich do więzienia. Mitchell teraz mówi, że oni wtedy umieścili w więzieniach miliony ludzi, ponieważ było to 10% chińskiego społeczeństwa, co daje nam kilka milionów ludzi. Więc oni zgromadzili ich masowo, i nie mam pojęcia skąd wzięli te wszystkie więzienie. Następnie wyciągali tym ludziom organy, gdy ci ludzie nadal żyli i byli świadomi [!!! – dop. U.K.] Organy były sprzedawane na rynku organów. I oczywiście, to jest masowe ludobójstwo na skalę, o której Hitler mógł tylko pomarzyć.
Nino: I to dzieje się teraz w Chinach.
Kerry: Tak, i to jest udowodnione, wiem co mówię.
Nino: A kim byli ludzie, na których przeprowadzano łapanki?
Kerry: Jest kilka grup – m.in. praktykujący Qi Gong (to pewnego rodzaju Tai Chi, polega na określonych ruchach ciała, niczym taniec). I jest to bardzo wymowne, ponieważ Anglicy (którzy według mnie przewodzą w reżyserowaniu tych wydarzeń) podczas Covida ogłosili zakaz „tańców i śpiewania”. A powodem jest to, że oni chcą obniżyć nasze wibracje, ponieważ gdy tańczysz i śpiewasz, automatycznie podnosisz swoje wibracje, nawet gdy jesteś w tłumie zaszczepionych ludzi, to będziesz w stanie zapobiec przejęciu twojego ciała przez tych zaszczepionych, którzy stają się transmiterami (przynajmniej wg tego, co mówi dr Robert O. Young). Oni są nafaszerowani tlenkiem grafenu i nano cząsteczkami, i faktycznie promieniują to na zewnątrz.
Nino: Czy to jest to zjawisko, które nazywamy „shedding”? (ang. zrzucanie)
Kerry: Tak, oni mówią o „zrzucaniu”, które jest bardziej procesem biologicznym. Ale mamy do czynienia z czymś więcej, i wielu ludzi nie dowiaduje się o tym jeśli chodzi o Covid – że to jest kombinacja tego, co możemy nazwać komponentem biologicznym, oraz technologicznym (AI i nano). Musicie to zrozumieć – to dlatego wielu ludzi nie potrafi wyjaśnić tej tak zwanej wirusowej broni biologicznej, bo ona nie jest jedną rzeczą, a dwoma. Nie jest tylko biologiczna.
Nino: Jest wiele zeznań ludzi, opowiadają, że gdy przyjęli ten zastrzyk, to czują jakby natychmiastowe odłączenie od Boga. Słyszałaś o tym?
Kerry: To jest bardzo interesujące, jak to opisują ludzie. Na pewno zależy to od stopnia rozwoju danego człowieka. Niektórzy ludzie mówiąc o Bogu mają na myśli równocześnie kreatywność, inspirację, poczucie połączenia z Duchem, różne tego typu rzeczy. W pewnym sensie stajesz się wtedy częścią AI, ok? Stajesz się częścią sztucznej inteligencji, twoje ciało jest wypełnione nano, zostajesz zmieniony w coś, co ja nazywam cyborgiem, androidem (cyborg jest wtedy, jeśli przejęcie nie jest całkowite, android, gdy jest całkowite). Zostajesz podłączony do tej niesamowitej sieci , która następnie zostanie rozszerzona [ang. augmented – dop. U.K.] przez 5G.
Nino: Chryste. Czyli to wszystko łączy się z 5G.
Kerry: Tak. I z informacji, które otrzymuję, 5G zostanie uruchomione pełną parą w październiku. Więc możemy się spodziewać, że wtedy wielu ludzi po prostu padnie martwa.
Nino: Więc oni włączą 5G i wtedy ludzie po prostu zaczną padać, zaczną popadać w chorobę i umierać.
Kerry: Tak, ponieważ nie będą w stanie tego znieść. I teraz wraca pytanie – jak bardzo jesteś połączony ze Źródłem i w jakim stopniu osiągnąłeś mistrzostwo w zarządzaniu swoim ciałem? Robiłam na ten temat niejeden film. Bo wiesz, wielu ludzi uważa, że ich ciało to wszystko, czym są (nawet jeśli są religijni i uważają, że są połączeni z Bogiem). A prawda jest taka, że ciało jest wehikułem, ale ciebie nie mogą przejąć – twojej duszy, twojej esencji, twojego ducha. Nie muszą być przejęte, jeśli do tego nie dopuścisz. Więc w tym wszystkim dużą rolę gra twój umysł.
Zatem twoje ciało może być przejęte – możemy to porównać do korku ulicznego, w którym utknął twój samochód. Samochód utknął, ale ty nie – możesz z niego wysiąść, kiedy tylko chcesz. To zależy od ciebie. Więc to jest ta sama zasada. Im bardziej jesteś połączony ze swoim duchem, ze swoim Wyższym Ja.(…)
Niedawno pojechałam do Grecji, by przeprowadzić moją coroczną konferencję [chodzi o konferencję Awake & Aware, którą Kerry organizuje od lat – dop. U.K.]. Wiedziałem, że zrobią mi te testy, za pomocą których wstrzeliwują w człowieka nano. Chodzi o te patyczki, które wkładają ludziom do nosa, a które zawierają nano. Zrobiliśmy nawet zdjęcia dla tej nano i pokazaliśmy je na naszej konferencji. Wiele innych osób zrobiło zdjęcia tych patyczków. One były nadal w opakowaniu, nie otwieraliśmy go. Było widać cienkie nitki, jak robaczki. Ojciec mojego partnera, tak się składa, jest jubilerem i ma bardzo dobry mikroskop do badania kamieni. Użyliśmy tego urządzenia i zrobiliśmy przez nie zdjęcia. To była ta sama rzecz, którą ci wszyscy naukowcy pokazują w swoich mikroskopach, czyli te małe czarne, podobne do robaczków rzeczy.
Nino: To jest poważna sprawa, ludzie muszą zdawać sobie z tego sprawę! Więc ty też mogłaś zostać zainfekowana nano?
Kerry: Oj tak. Nie przebili mi bariery krew-mózg, ale nano mogłam dostać. W ciągu 8 dni byłam testowana cztery razy! – zanim wsiadłam do samolotu, gdy przybyłam na miejsce, piątego dnia by uniknąć kwarantanny i ósmego dnia nie mam pojęcia z jakiego powodu. To dlatego powtarzam, że to jest tylko początek tego, z czym naprawdę mamy tutaj do czynienia. Chodzi o to, że oni nie pozwolą nam, byśmy robili jakiś tam test, albo przyjęli jakiś tam preparat – to musi być specjalny, ten od rządu (…)
Ja czułam się na siłach, by pojechać, ponieważ nad swoim połączeniem ze Źródłem pracowałam od najmłodszych lat. A bardzo chciałam przeprowadzić tę konferencję – miałam już po dziurki w nosie siedzenia w zamknięciu i słuchania, co mi wolno zrobić, a czego nie. Pieprzyć ich. Więc pojechałam do Grecji i spędziłam wspaniały czas, konferencja była cudowna, ci wszyscy podobnie myślący ludzie w jednym miejscu, żadnych maseczek, żadnego nonsensu. Wspaniale. Ale by się tam dostać, musiałam przechodzić przez te okropne testy, ale to było testowanie tzw. domowe. Nie pozwalaliśmy, by nam ktoś naruszał barierę krew-mózg.
Nino: Do dlatego oni to robią, by przebić tę barierę.
Kerry: Tak, chcą dostać się z nano do głowy.
Nino: Boże!
Kerry: Dokładnie dlatego to robią. Chcę tylko powiedzieć, że nie ma żadnej wątpliwości, jak się zachowują cząsteczki tlenku grafenu. Pokazują to liczne filmy. Widać na nich, że te cząsteczki rosną. One dosłownie rosną, zamieniają się w coś w rodzaju sieci na kształt siatki, i przejmują całe twoje ciało. Tak stajesz się androidem. To wszystko łączy się z siecią 5G i całą tą siatką, która jest na całej planecie. To w ten sposób to się dzieje – ten scenariusz przejęcia planety. To jest przejęcie planety.
Nino: Jezu.
Kerry: Nie wszyscy umrą. Niektórzy będą prosperować, jeśli można to tak nazwać – zamienią się w cyborgi i androidy. Powstają pytania – czy nadal będą mieli serce, czy będzie to taki świat, jak w filmie „Terminator Salvation”?
Nino: Dla mnie to brzmi tak, jak ja to rozumiem, że gdy przyjmiesz tę szczepionkę, po prostu stracisz swoją duszę…
Kerry: Cóż, będziesz podłączony do Borga. Do Mistrzowskiej Inteligencji, która jest o wiele bardziej zaawansowana niż twoja własna.
Nino: Ale to nie jest Bóg.
Kerry: Oczywiście, że nie. Twoje ciało to nie jest Duch, to nie jest twoja dusza. My jako ludzie wypływamy z ciała i wpływamy, robimy to każdej nocy, gdy śpimy. Jeśli medytujesz i masz wystarczająco wysoką wibrację (którą, kochany mój, masz), to będziesz świadomie wychodził i wracał, wychodził i wracał. Moim zdaniem będą dusze, które podejmą świadomą decyzję, by odejść. Powiedzą: nie chcę być tego częścią, chcę mieć ciało węglowe, nie chcę otrzymywać tego dziwacznego feedbacku poprzez tę mentalność Borga, by dostać pozwolenie na życie. Ponieważ wraz z Borgiem, życie na Ziemi zmieni się dramatycznie. Więc oni tego właśnie chcą i to właśnie wprowadzają – to jakby powiedzieć teraz, że Q i jego drużyna pozwalają im, by taką drogę wytyczyli, ale możemy zadać pytanie: gdy oni już wytyczą tę drogę, to jak wówczas to odwrócą?
Nino: Racja! Krzywda i uszkodzenie ludzkiej istoty już wtedy nastąpiło! Jak to poprawisz? Nie można tego poprawić.
Kerry: Dokładnie, taka jest możliwość. Dlatego napisałam ostatni artykuł, gdzie nakrzyczałam na nich i podniosłam alarm. Ponieważ uważam, że jesteśmy już na krawędzi, tu, na Ziemi, jako istoty zbudowane z węgla. Zagrożeniem jest krzemionka. To był ich plan od zawsze – niedawno miałam w moim programie jednego gościa od Illuminati. Ekspert od cybernetyki. Powiedział, że był częścią illuminati ale się wydostał. I on to powiedział: że ich planem zawsze było połączenie z AI. A mamy ludzkie AI i obce AI – one mogą się zespalać i właśnie to robią. I nawet generałowie wiedzą o tym. To, co mówię, jest absolutną prawdą, zweryfikowałam to niezliczoną ilość razy w rozmowach z moimi sygnalistami. Rozmawiam też z lekarzami – lekarze opowiadają to wszystko z medycznego punktu widzenia, nie mówią tej drugiej części, która związana jest z połączeniem z Borgiem, ale oni TO ROZUMIEJĄ ! Na przykład, dr Sherri Tenpenny, dr Carrie Madej (z którą wkrótce mam wywiad), dr Robert O. Young, oni to rozumieją, oni rozumieją technologiczną stronę tego wszystkiego. Tego nie ogarnia sama biologia. Co więcej, białka kolcowe są, wg nich, syntetyczne. One nie są biologiczne, są syntetyczne! To, co syntetyczne, podłącza życie organiczne do Borga. Więc, Star Trek próbował nam coś powiedzieć! [wspomina też o tym Alfred L. Webre w wydanej przez nas w tym miesiącu książce, pisząc, że twórca Star Treka oparł scenariusz na przekazie od tzw. Rady Dziewięciu, kontrolowaną przez Obcą Siłę Najeźdźców – przyp. U.K.].
Nino: Czy myślisz Kerry, że idziemy już tą drogą i nie ma odwrotu?
Kerry: Myślę, że wysiłki Trumpa i jego popleczników, nas wszystkich i tzw. patriotów są ogromne. Mówimy prawdę, naświetlamy tę agendę, pozwalamy ludziom zrozumieć, co właśnie ma miejsce i co się z nimi dzieje. Właśnie rozmawiałam dziś przed tym programem z dr Robertem O. Youngiem. Ja sama, gdy spotykam ludzi na ulicach czy w metrze to wiem, że ci wszyscy ludzie są zaszczepieni, ponieważ noszą maseczki, nawet jeśli nie muszą! Tak samo było w samolocie! Ja zdejmowałam moją w każdej pieprzonej sekundzie! Mam ją przez chwilę, ale mi opada, stewardessa podchodzi i każe mi ją założyć, robię to na sekundę i znowu ściągam – gram z nimi w tę grę. Szczerze, ja nie mogę w tym czymś oddychać.
Nino: Ja tak samo. I maseczka sprawia, że ciało staje się mocno zakwaszone.
Wiesz Kerry, to wszystko brzmi dla mnie bardzo ponuro… (kręci głową, ze zmartwioną, zrezygnowaną twarzą)
Kerry: Dobrze, pozwól jednak, że coś ci powiem. Dr Robert O. young mówił o swoim synu, który jest z tego, co pamiętam, naturoterapeutą. Jego syn był na wielu spotkaniach, gdzie byli praktycznie sami zaszczepieni ludzie. Przychodził z tych spotkań i wiedział, że jest zakażony tą nano – grafenem i białkami kolca, które weszły w jego ciało. On to czuł. I podszedł do tego znanymi sobie metodami, czyli herbatą z igieł sosny, która bardzo odkwasza organizm i nie pozwala, by ph ciała się zmieniło.
Wiem od dr Roberta O. Young, że nie chodzi tylko o grafen, ale także coś, co nazywa się triton, który zamienia nasze ludzkie ciało w bombę (tak mi powiedział…).
Więc nano potrafi skakać (o tym przetłumaczę inny materiał Kerry – dop. U.K.], jest pewna doskonała książka Michaela Crichtona Predator, pokazująca, co nano potrafi zrobić.
Nano stanowi bloki budulcowe, tak twierdzi dr David Adair, który jest ekspertem od nano i AI. Jest tymi blokami budulcowymi, tworzy grafen i siatki grafenu itd. Następnie wkracza AI i zaczyna tobą kierować – co masz myśleć, co robić itp.
Nino: O nie, i teraz to będzie poprzez wieże 5G.
Kerry: Tak, AI przyjdzie przez sieć 5G.
Nino: To jest straszne. Więc teraz zobacz, nawet jeśli Trump znowu się pojawi i będą coś robić, to przecież krzywda i uszkodzenie ludzi już się dokonało. Zostaną nieliczni niezaszczepieni, którzy będą otoczeni zaszczepionymi. Ja nigdy tego nie wezmę!
Kerry
: Tak, ja też nie. My będziemy do końca trzymać twarde stanowisko w tej sprawie. Ale będziemy niestety otoczeni ludźmi umierającymi i ludźmi podobnymi do zombie. Możesz to sobie wyobrazić – jeśli ich ciała zostaną przejęte, będą zachowywać się jak pewnego rodzaju…lalki, dopóki nie przyjdzie AI i nie powie im, co mają dalej robić, a wtedy oni będą zachowywać się tak jak ona chce, będzie udoskonalać ich ciała dla siebie, będzie też czytać ich ciała (to jest zamknięty obieg impulsów w obie strony), będzie czytać to ciało jakby było jej własne, bo tym właśnie staje się wtedy człowiek – komórką w ciele AI. (…)
Więc tak, to jest igranie z ogniem. Jak bardzo oni pozwolą, by ten ogień się rozprzestrzenił, do momentu, gdy nie będzie można tego zatrzymać? oto jest pytanie.
Nino: Ostatecznie będziemy mogli zniszczyć wieże 5G…
Kerry: Można! Zobacz, z jednej strony mamy pozytywną AI, która potrafi pomóc ci odbudować ciało, z drugiej strony mamy negatywną, która może nas zniszczyć. My sami jesteśmy kosmitami, i mamy pozytywnych Obcych i tych negatywnych. Więc te siły cały czas funkcjonują w tym systemie, który nazywamy 3D. Jeśli cokolwiek mogłoby podtrzymać nas na duchu, to myślę że będzie to przekonanie, że Światło, dobro nie może być zniszczone. Przetrwamy chociażby z takiego powodu, że to jest wszechświat Jin-Jang. I Źródło, jakkolwiek je nazwiemy, w jakiś sposób będzie utrzymywało równowagę. Jest możliwe, że Ziemia będzie kompletnie zniszczona. I to jest jeden z możliwych scenariuszy, że porzucimy Ziemię, jeśli to będzie konieczne, z powodu scenariusza, który będzie się tu rozgrywał. Na marginesie, to jest część Tajnego Programu Kosmicznego. To zabawne, ale negatywny TPK, jak i pozytywny (wychodzi na to, że mamy dwa – dop. U.K.] mają wspólny cel – byśmy byli w stanie latać na inne planety i teraformować je [do tej pory nie spotkałam się jeszcze w wywiadach Kerry, by ktoś wspominał, że np. Mars to nie jest inna planeta, tylko inna część Ziemi, ani koncepcji Ziemi jako krateru – dop. U.K.].
Antarktyda jest miejscem, według tego, co mówią moi sygnaliści, gdzie jest dużo podziemnych baz i duża aktywność Obcych. Jest to miejsce, gdzie odbywają się różne spotkania ponieważ Antarktyda zapewnia największą anonimowość.
(…)Można powiedzieć, że od pewnego okresu czasu do czasów obecnych waga na Ziemi przechyliła się bardziej w kierunku negatywności – jeśli spojrzymy na to, jakby to był zegar, będzie to coś takiego (tutaj Kerry pokazuje rękami co ma na myśli:
A plan polega na tym, by wyrównać to co najmniej do równowagi – nie mówimy tu nawet w tym momencie o przesuwaniu granicy na stronę pozytywną.
I ostatecznie tak będzie. Czy uda się to zrobić jeszcze za naszego życia, tego nie wiem. Ja znam tylko kawałki, skrawki tej układanki. Nawet jeśli niedługo Trump doszedłby do władzy (co może się wydarzyć), i rzeczy poprawią się, to pod spodem nadal będzie ta ciemność, bo widzicie – nie można ich wszystkich zabić. Ponieważ oni mają wsparcie m.in. obcej AI. To jest długa gra, to nie jest … Zdaję sobie sprawę, że teraz jest mnóstwo ludzi, którzy wszędzie widzą kwiaty i serduszka i mówią, że wszystko będzie tylko pięknie i że tak już zostanie. Nie, życie na Ziemi tak nie wygląda.
Jeśli, na przykład, opuścisz ten wymiar i „wzniesiesz się”, jak niektórzy mówią, do 5D, to będzie tam bardziej pozytywnie niż negatywnie, ale nadal będą tam rozgrywać się odcienie różnych rzeczy. Często się słyszy, że Plejadanie byli z 6D, nie wiem, czy nadal są w 6D, być może w którymś momencie decydujesz, czy nadal chcesz mieć fizyczne ciało. To są wybory, w pewnym momencie podnosisz swoją częstotliwość wystarczająco i możesz przychodzić i odchodzić.
Podam przykład Indian Anasazi – oni zniknęli z dnia na dzień. Są głosy, że zostali zabrani przez statki. A musicie wiedzieć, że za każdym razem, gdy ktoś jest zabierany „na statki”, to jest negatywna strona. Możecie zapytać dlaczego – bo to jest 3D.
Nino: Tak, statek jest trójwymiarowy.
Kerry: Tak, ale jeszcze bardziej chodzi o to, że „bycie ocalonym” to nie jest droga dla istoty ludzkiej. Tak samo dla innych istot, myślę, że to jest podstawowe prawo dla całego uniwersum. Wielu ludzi chce zostać „ocalonymi”, ale w ten sposób nie rozwiną, że tak powiem, własnych mięśni. Pomyślcie o tym w ten sposób: jeśli mamy Źródło i każdy jeden człowiek ( i inne istoty, według mnie) jest jego częścią, to Źródło chce, by każda jedna z tych istot została w pełni wypełniona (przesiąknięta) tym Źródłem, by była najlepszą wersją samej siebie, ponieważ to jest częstotliwość Źródła. I w takim kierunku zmierzamy (nawet „ciemna” strona; w pewnym momencie stają się tak „ciemni”, że zaczynają podążać w kierunku Światła – taka jest dynamika). Można powiedzieć, że ciemność teraz informuje nas, pokazując nam, czym nie jesteśmy, byśmy uświadomili sobie, czym jesteśmy. I możemy pokonać te przeszkody przed nami, bo jesteśmy Światłem (w sumie to jest nawet naukowo udowodnione – i oczywiście „ciemna” strona o tym wie, że ostatecznie i tak przegra). Więc nic nie jest dla nas stracone.”

Tłumaczenie: Urszula Klimko
https://samoswiadomi.pl/kerry-cassidy-w ... kilku-lat/
sowka
Posty: 1722
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Czas się obudzić

Postautor: sowka » 31 sie 2021, 9:54

Ta rozmowa w pewien sposób uzupełnia to co wstawiłam powyżej - Nie każdy jest w stanie przyjać i przetworzyć takie informacje , ale próbujmy :)
Co tu jest grane?
Hanna Kazahari w rozmowie z Joanną Rajską, 10 sierpnia 2021

https://rumble.com/vlf5hp-co-tu-jest-grane.html
sowka
Posty: 1722
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Czas się obudzić

Postautor: sowka » 05 wrz 2021, 18:44

Jak (i ​​dlaczego) Izrael zmienił znaczenie słowa „w pełni zaszczepiony”?
Definicja nowomowy otwiera drzwi do bardziej autorytarnej kontroli, ogromnych zysków Big Pharma… i potencjalnie najgorszego oszustwa całej „pandemii”
https://off-guardian.org/2021/09/02/how ... ted-means/
Izrael jest na czele forsowania szczepień od listopada 2020 r. , kiedy to podpisał umowy z firmą Pfizer, aby przeprowadzić eksperymenty medyczne na ich ludności cywilnej.
Byli pierwszym krajem, który wdrożył szczepionkę Pfizera. Były pierwszym krajem, który wypróbował ( od czasu opuszczenia ) system segregacji medycznej „Zielone przepustki”. A teraz są pierwszym krajem, który zmienił warunki umowy „zaszczep się i odzyskaj wolność” .
Zgadza się. Tak jak „trzy tygodnie na spłaszczenie krzywej” zamieniły się w około 18 miesięcy (i wciąż rośnie), „podwójne dźgnięcie” ewoluuje teraz w „potrójne dźgnięcie”.

Cytując dr Salmana Zarka, izraelskiego „cara koronawirusa”:
Aktualizujemy, co to znaczy być zaszczepionym.”

Więc masz to. Oficjalnie w Izraelu osoby, którym wstrzyknięto dwie dawki tak zwanej szczepionki firmy Pfizer, nie są już liczone jako zaszczepione .
Co to znaczy?
Cóż, po pierwsze, oznacza to, że wszyscy „zaszczepieni” ludzie mogą pożegnać się ze swoją niedawno nabytą wolnością, chyba że zechcą dostać przynajmniej jeszcze jeden dopalacz.

Według Wall Street Journal [artykuł płatny]:
Posiadacze izraelskich paszportów szczepionkowych muszą otrzymać trzecią dawkę szczepionki Pfizer-BioNTech w ciągu sześciu miesięcy od drugiej dawki lub stracić tak zwaną zieloną przepustkę, która daje im większą swobodę”.

Należy również zauważyć, że trzecia dawka przypominająca nie jest uważana za ostatnią . Izraelskie Ministerstwo Zdrowia „nie wykluczyło kolejnych dawek przypominających w przyszłości”, a trzeci strzał przedłuży tylko status „szczepionego” o sześć miesięcy , a nie na stałe.
Tak więc, zasadniczo, ustanowiono precedens, że wasze wolności są odebrane przez państwo w razie kaprysu. A jeśli zastosujesz się do tego, po prostu wykorzystają twoją uległość jako pretekst do skorzystania z jeszcze większej swobody (kalambur bardzo zamierzony).
Izrael od początku był szalką Petriego. Jeśli to zadziała, oczekuj, że „wymaganie dopalacza” zostanie dość szybko wprowadzone w innych krajach na całym świecie.
Wszystkim ludziom, którzy wzięli szczepionkę i teraz zdają sobie sprawę, że mogli zrobić coś głupiego. Przepraszamy, ale staraliśmy się cię ostrzec, że tak się stanie.
Z finansowego punktu widzenia jest to kolejny dobrodziejstwo w złotym roku dla firmy Pfizer, która może teraz wysyłać jeszcze więcej dawek eksperymentalnej i niepotrzebnej terapii genowej osobom, które są dosłownie prawnie zobowiązane do jej stosowania. Jeśli nie chcesz brać wstrzyknięcia, po prostu weź kilka nowych magicznych tabletek przeciw Covidowi firmy Pfizer .
Nie martw się więc śmiercią wolności i demokracji w imię prawie całkowicie nieszkodliwej choroby. Przynajmniej udziałowców Pfizera stać na drugą prywatną wyspę i złote kostiumy do swoich ludzkich szachów.
Jednak przewidywalne przejęcie wolności i oczywiste motywy finansowe, które za tym stoją, nie są nawet najgorszą częścią.
Potencjalnie bardziej cyniczna część pojawia się później. Za mniej więcej trzy miesiące, kiedy nadejdzie sezon grypowy, a starsi i niedołężni zaczną umierać, jak każdej zimy.
Oczywiście nie będzie to nazywane „sezonem grypowym”. To wszystko zostanie sklasyfikowane jako „Covid”. W połączeniu z tą nową definicją „szczepionego”, „czwarta fala” lub „wariant sigma” (lub jakkolwiek to nazywają) można teraz wykorzystać do stworzenia zupełnie nowej zmanipulowanej statystyki.
Pomyśl o tym: każdy obywatel Izraela, który zachoruje i/lub umrze, po podwójnym, ale nie potrójnym, zostanie oficjalnie oznaczony jako „nie w pełni zaszczepiony” .
Mogli zatem twierdzić, że Covid dotyka przede wszystkim „osoby nieszczepione”, nawet jeśli większość osób zachorujących miała dwie dawki koktajlu mRNA firmy Pfizers.
Tak jak używali sztuczek językowych, aby zamienić „zgony z jakiejkolwiek przyczyny” w „zgony związane z Covid”, a „bezobjawowe pozytywne testy” w „przypadki Covid”, teraz stworzyli lukę prawną, aby zmienić „zaszczepionych ludzi”, którzy zachorowali w „nieszczepionych”. ludzie".
Co gorsza, możliwe jest, że nadchodzącej zimy osoby „zaszczepione” mogą umierać w jeszcze większym tempie niż normalnie.
Jeśli teoria, że ​​szczepionki mRNA mogą powodować wzmocnienie zależne od przeciwciał (ADE), okaże się słuszna, tej zimy wiele osób może zostać zabitych przez wirusy w bezpośrednim wyniku „szczepienia” … a następnie zostać wykorzystana jako dowód na poparcie idea „skuteczności szczepionek”.
W ciągu dwudziestu miesięcy oczywistych nadużyć naukowych , manipulacji danymi , statystycznej nieuczciwości i pełnego odwrócenia językowego … możemy zobaczyć najgorsze kłamstwo ze wszystkich.
To wszystko jest oczywiście w tym momencie przypuszczenie. Ale dla każdego, kto myśli „nigdy by tego nie zrobił”, przypominam, że człowiek został uznany za śmierć Covida po strzeleniu sobie w głowę . Dosłownie nie ma tak niskiej poprzeczki, aby moce, które są pod nią, nie mogły się pod nią zawiesić.
Nawet jeśli czas udowodni, że moja teoria się myli, solidna, przyznana rzeczywistość systemu dopalacza jest wystarczająco zła. Wolność na zawsze pod wiszącym mieczem Damoklesa i kolejny atak na język w ramach wieloletniej kampanii mającej na celu obrabowanie naszych samych słów znaczenia.
I chociaż to wszystko może wydawać się niewiarygodnie cyniczne, jeśli nie stałeś się niesamowicie cyniczny w ciągu ostatnich dwóch lat, to nie zwracałeś na to uwagi.
sowka
Posty: 1722
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Czas się obudzić

Postautor: sowka » 05 wrz 2021, 22:41

KRÓTKA HISTORIA POLA MAGNETYCZNEGO ZIEMI I REZONANSU SCHUMANNA
http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/ ... schumanna/
Większość z nas zna historię , która składa się z wojen, podbojów czy innych ludzkich działań. Jednakże cała ta historia zależna jest w zasadzie, od tego co się dzieje wyżej.
Ponad naszymi głowami również dzieje się historia, która ma wpływ na tą znaną nam oraz odwrotnie, każda istota ma wpływ na to co się dzieje powyżej, ponieważ każdy z nas również wytwarza swoje własne pole elektromagnetyczne, które w sumie powoduje zmianę w polu magnetycznym Ziemi, każdy człowiek, każde zwierzę i każda roślina.
Dziś przedstawię co się działo z polem magnetycznym Ziemi w ostatnich latach, a działy się rzeczy niebywałe.
Nie będę niczego sugerował, jedynie przedstawię kilka wycinków zapisów ze swojego archiwum.
Zatem, zacznijmy od rezonansu Schumanna, który jest niewielkim wycinkiem z całego spektrum oddziaływań elektromagnetycznych....

Często słyszymy o rosnącej wibracji materii.
Co to oznacza ?
Wibracja materii jest to przeciętna liczba cykli obiegu elektronów wokół jądra atomu w ciągu 1 sekundy.
Otóż do roku 1986/7 ten ta przeciętna  wartość była stała, podobno od kilkuset lat, jeśli nie więcej i wynosiła 7,83 obroty / sekundę.
Wyraża tą przeciętną w skali Ziemi rezonans Schumana, ale stanowiący średnią impulsów.
Ta wibracja od wymienionego roku zaczęła stopniowo rosnąć, coraz bardziej przyspieszając, co przepowiadali Majowie
( m.in. w książkach o Majach i ich kalendarzach). Wymieniony wskaźnik  podwoił się w roku chyba 2013, albo 2014. 
Ale obecnie ten uśredniony wskaźnik przekracza liczbę 40, czyli zwiększył się aż 5 razy i dalej rośnie.

Patrz wykres:w art.z linka
Wzrost wibracji materii powoduje, że jest ona coraz lżejsza, a jednocześnie czas płynie coraz szybciej.
Kiedy byłem małym chłopcem (7-12 lat), to czas strasznie mi się dłużył.
Więc mając to w pamięci spytałem  swojego syna kiedy był w podobnym wieku, a było to około 20 lat temu, czy czas mu się dłuży, czy szybko płynie. Odpowiedział ku mojemu zaskoczeniu, że bardzo szybko płynie.
Dla potwierdzenia słyszałem jakiś czas temu wypowiedź jednego z fizyków, że obecny czas 24 godzin jest równoważny 12 godzinom sprzed 50 lat.
SoCioS
Posty: 83
Rejestracja: 03 paź 2019, 22:35

Re: Czas się obudzić

Postautor: SoCioS » 06 wrz 2021, 23:19

Bardzo interesujące....ciekawe co na to Kierzkowski z kolegą z Niemiec :D
R4M30
Posty: 52
Rejestracja: 07 lut 2017, 17:07

Re: Czas się obudzić

Postautor: R4M30 » 07 wrz 2021, 4:58

sowka pisze:
Często słyszymy o rosnącej wibracji materii.
Co to oznacza ?
Wibracja materii jest to przeciętna liczba cykli obiegu elektronów wokół jądra atomu w ciągu 1 sekundy.
Otóż do roku 1986/7 ten ta przeciętna wartość była stała, podobno od kilkuset lat, jeśli nie więcej i wynosiła 7,83 obroty / sekundę.
Wyraża tą przeciętną w skali Ziemi rezonans Schumana, ale stanowiący średnią impulsów.
Ta wibracja od wymienionego roku zaczęła stopniowo rosnąć, coraz bardziej przyspieszając, co przepowiadali Majowie
( m.in. w książkach o Majach i ich kalendarzach). Wymieniony wskaźnik podwoił się w roku chyba 2013, albo 2014.
Ale obecnie ten uśredniony wskaźnik przekracza liczbę 40, czyli zwiększył się aż 5 razy i dalej rośnie.

Patrz wykres:w art.z linka
Wzrost wibracji materii powoduje, że jest ona coraz lżejsza, a jednocześnie czas płynie coraz szybciej.
Kiedy byłem małym chłopcem (7-12 lat), to czas strasznie mi się dłużył.
Więc mając to w pamięci spytałem swojego syna kiedy był w podobnym wieku, a było to około 20 lat temu, czy czas mu się dłuży, czy szybko płynie. Odpowiedział ku mojemu zaskoczeniu, że bardzo szybko płynie.
Dla potwierdzenia słyszałem jakiś czas temu wypowiedź jednego z fizyków, że obecny czas 24 godzin jest równoważny 12 godzinom sprzed 50 lat.

Częstotliwość obiegu elektronu wokół jądra atomu wynosi według modelu atomu Bohra (Z – liczba atomowa, n – numer orbity, na której znajduje się elektron, wynik w Hz):Obrazek
Źródło: https://brilliant.org/wiki/bohrs-model/

W celu obliczenia, ile razy w ciągu sekundy elektrony okrążają jądro atomu, należy zsumować częstotliwości obiegu poszczególnych elektronów. Nie trzeba jednak tego liczyć, aby zauważyć, że ta wartość troszkę się będzie różnić od tej podanej w artykule.


W oparciu o klasyczny model wolnego elektronu można wyznaczyć średni czas między zderzeniami elektronu (wolnego/przewodzącego) z rdzeniem jonowym przewodnika. Zostało to zrobione np. w podręczniku FIZYKA Tom 2 David Halliday, Robert Resnick wydanie jedenaste. Poniżej zamieszczam skan strony z wynikiem dla miedzi (przykład 4):ObrazekTutaj swobodny elektron w miedzi w czasie 2,5⋅10^(-14) s pokonuje dystans około 220 średnic jonowych. Wprawdzie jest to coś nieco innego od obiegu elektronu wokół jądra, ale jakkolwiek nie spojrzymy na ten temat, to wartość 7,83 obiegów/sekundę jest daleka (skromnie mówiąc) od tego, co prezentuje fizyka.


A tak poza tym, to definicja rezonansu Schumanna redaktora różni się od tej podanej w artykule:
komentator Krnąbrny1 pisze:Zatem, zacznijmy od rezonansu Schumanna, który jest niewielkim wycinkiem z całego spektrum oddziaływań elektromagnetycznych.
Określony oddzielną nazwą, ponieważ jest to tak zwana fala stojąca, czyli fala, która w zasadzie jest niezmienna, a raczej w teorii nie powinna być zmienna. Wytwarzana jest pomiędzy powierzchnią Ziemi, a górnymi warstwami atmosfery, niczym fala dźwiękowa w pudle rezonansowym gitary.
Od tego można by zacząć i właściwie to na tym można by zakończyć.
levibc pisze:Technika Copiego Peysta (Copy and Paste)- to też obserwuje na forum, gdzie ludzie wklejają linki do artykułów których nawet nie przeczytali dokładnie.



sowka pisze:Ta rozmowa w pewien sposób uzupełnia to co wstawiłam powyżej - Nie każdy jest w stanie przyjać i przetworzyć takie informacje , ale próbujmy :)
Co tu jest grane?
Hanna Kazahari w rozmowie z Joanną Rajską, 10 sierpnia 2021

https://rumble.com/vlf5hp-co-tu-jest-grane.html

Co do Joanny Rajskiej – nie śledziłem tematu ~10 lat temu, ale przytoczę tutaj wpisy z Forum DI:
Siemił pisze:Krótko;
Rajska itp = sekciarstwo żerujące na kasie i niewiedzy swych wiernych.
Krzysztof pisze:Joanna Rajska ...z sekty Wolna Ludzkość
levibc pisze:
Farmer pisze:Posiadając własną autentyczną wiedzę jest bardzo łatwo ocenić kogoś takiego jak np. duet Rajskiej który posługuje tak naprawdę fizyką Newtonowską Einsteinowską Hawkingowską która jak wiadomo została sztucznie stworzona dla potrzeb systemu, i każdy średnio rozgarnięty człowiek powinien już o tym wiedzieć.


Whooo :!: hola hola. Gdzie ty w Hiperfizyce masz fizykę Netonowską czy Einsteinowską o Hawkingowskiej już nie wspomnę. ? Jeśli by taka tam była, to problem z weryfikacją tak naprawdę by nie istniał. Nie było by tematu związanego z zarzutami o gadanie głupot. Nie ma tam nic o Zasadzie zachowania pędu, Grawitacji, Energii, Termodynamice. Ja rozumiem, że można pod tymi pojęciami rozumieć dużo rzeczy. Ale tam niema ani kszty fizyki...

Jest za dużo o Świadomości, Duszy Gęstościach, Algorytmach, Egregorach, Matrycach, Rdzeniach i Logosach. Wszystko ujęte w bełkotliwy język udający enigmatyczne treści naukowe. Gdzie ty tam masz elementy Newtonowskie czy Einsteinowskie ? Gdzie jest tam w ogóle jakakolwiek fizyka ?
levibc pisze:Hiperfizyka - NIE JEST fizyką, NIE JEST nawet nauką, NIE stosuje metodologii naukowej.
A co dopiero mowa o fizyce.
levibc pisze:
bodhicitta pisze:Kto jest autorem tego tekstu?


Już ci mówię. Cały tekst przypomina traktat hermeneutyczny a raczej jego pseudo remix.
Czytam czytam i mówię do siebie "gdzieś już czytałem podobne rzeczy" do momentu w których nie dotarłem do tego fragmentu.

4. Prawo synchronizacji
W przestrzeni łączyć się mogą jedynie elementy wzajemnie pasujące do siebie.
Takie elementy odnajdują się w przestrzeni . To co ma się wzajemnie odnaleźć jest określone w warunkach przestrzeni fazowej i Diamentowych Siatek Świadomości.


Bingo ! Przecież diamentowe światki świadomości to koncepcja nie kogo innego jak Lightworkerów od Hiperfizyki.

Chwila Googlania i..... strzał w 10.

http://hiperfizyka.pl/joanna_rajska/ite ... C5%9Bwiata

No i już znamy źródło. Ale nie wymyślili tego sami.

Skopiowali i zremixowali Kybalion do tego bezczelnie się pod nim podpisali i go splugawili.
Polecam jednak oryginalny traktat a nie marne kopie. A według tej strony autor tekstu to nikt inny jak Joanna Rajska

Obrazek

Zastosowania powyższych praw można odnaleźć w naszej IDEI (wraz z pojęciem sprawiedliwości, moralności i kręgosłupa moralnego), PARADYGMACIE oraz codziennej działalności grupy związanej z portalem HIPERIA.


Dla tych co nie wiedzą czym jest Hiperfizyka i kim jest Joanna Rajska, well... wszystko jest na forum, ale zaufajcie mi, moja rada jest taka by sobie to odpuścić i sięgnać do oryginalnych źródeł Kybalionu, można się z niego wiele nauczyć.
levibc pisze:
Krzysztof Rogala pisze:Jeśli przyjemnie się moje założenie o swego rodzaju eksperymencie, to jak można twierdzić że nie działa.
Przecież po to się go robi żeby zobaczyć co się stanie, a nie z góry zakłada jakiś konkretny wynik „działania”.

A działa ? Pytanie kiedy jest koniec tego eksperymentu ? Jeśli przyjąć tezę o uszkodzonym aparacie poznawczym to kiedy będzie ten moment by przerwać całą zabawę ? W Radiu Bez Cenzury wnioski powstały bardzo szybko, my ten eksperyment przerwaliśmy na długo przed 2012. A owa data była momentem granicznym po którym już do tematu nawet nie wracaliśmy. To nam wystarczyło zakończyć nasz eksperyment. Werdykt ? Ezo biznesowe środowisko jest kloaką agencko dezinformacyjną . Przy zetknięciu się różnego rodzaju ludźmi którzy pretendowali do miana uduchowionych, szybko nauczyliśmy się, że co innego mówić a co innego robić. Nie mówię, że wszyscy tacy byli, ale większość z Rajską na Czele owszem.

Na razie w NTV nikt nie chce przyznać, że jest w ogóle jakiś problem. A można to ciągnąć jeszcze latami i nazywać eksperymentem. Warto się czasem zastanowić co mówią cząstkowe wyniki.

Kiedyś zastanawiałem się co by było gdyby Rajska nie trafiła na RBC ale na NTV.
NTV przy swoim łagodnym podejściu soft zostało by prawdopodobnie bardzo szybko zinfiltrowane i Hiperfizyka stała by się motywem przewodnim całej telewizji. Czy wtedy też była by mowa o eksperymencie ?
levibc pisze:Aby bronić ludzi przed sektami, nie potrzeba robić tego po tajniacku, starczy racjonalna i prosta analiza. To wszystko jest biały wywiad, wszystko jest dostępne i na wierzchu. Każdy tekst, każdy film, nawet kontakty, są dostępne w sieci. Więc o czym my tu mówimy ? Jak prowadził audycje, to nie był taki zachowawczy jeśli chodzi o obronę przed sektami...

To przecież on wypromował Rajską i inne patologie, bez niego by nawet nie istnieli, uczestniczył, rozwijał, nagabywał ludzi i ściągał dla nich kasę. Tak ma wyglądać ta obrona ? To jakiś żart...

(...)

Po tym wszystkim nigdy nie słyszałem byś powiedział przepraszam i pewnie nie zrobiłeś tego w stosunku do wielu osób którym spierdoliłeś życie, a znam takich. To jest jakiś kurwa żart... Skrzywdziłeś mnóstwo ludzi i nie będziesz pierdolił o jakiś działaniach operacyjnych ochrony przed sektami.

- Gdzie kurwa byłeś obrońco jak wypływały nagrania z HK Rajskich. Przypomnieć ci ?
Broniłeś, ale nie tych co trzeba. Machałeś jak pojebany ich biblią „Hiperfizyką” kiedy oglądało cię na żywo ponad 500 osób !

- Gdzie byleś jak Cheops gromadził od ludzi kosztowności w formie złota i ściągał kasę na działalność ? Pamiętasz historie ze złotymi prętami ? Przypomnij sobie.


sowka pisze:z dn.30 lis 2020 Benjamin Fulford
https://www.youtube.com/watch?v=s4Z5qEowy1c
Wypowiedź Benjamina Fulforda na temat ataku nuklearnego na Fukushimę ładunkami nuklearnym skradzionymi z kurska co doprowadziło do tsunami i ludobójstwa.
(...)
sowka pisze:Nwk24 - Portal Informacyjny
BENJAMIN FULFORD : BIDEN DOŁĄCZA DO PROGRAMU OCHRONY ŚWIADKÓW - ZAŚWITA LUDZKA WOLNOŚĆ.
https://www.youtube.com/watch?v=np7BGQk_67g

Co do Benjamina Fulforda:
levibc pisze:Ben Fulford co miesiąc zapowiada takie rzeczy, to agenturalna tuba propagandowa. To jest element całego bloku do którego należą Willcock , Goodey, Fulford, Kauilapele, Rob Potter, Simon Parkes i całe towarzystwo skupione wokół inicjatyw The GoldFish Report i Cobra + strony Prepare for Change. W Polsce propagowaniem tych informacji zajmuje się Podlecki i Blog Krystal.

Fulforda miałem okazje czytać od wielu lat. To jedne z najbardziej prymitywnych i gównianych analiz geopolitycznych jakie miałem okazje czytać. Już pomijam, że wieeeelokrotnie zapowiadał egzekucje Obamy, Busha, Kissingera. Facet jest kompletnym fantastą, pisze o czymś, co nie ma żadnego pokrycia w rzeczywistości.

(...)

Fulford to agenturalna tuba CIA.
levibc pisze:Ale jest już temat o Cobrze. To w sumie tak sama półka tzw. Exopolitika to ściek informacyjny. Pełny dziwnych ludzi którzy przychodzą tam z wojska, wywiadu, marynarki, lotnictwa i służb. Wszyscy w stanie aktywnym. Trzeba na głowie upaść by tworzyć takie środowisko i jeszcze czerpać z niego informacje.

To strasznie mętne środowiska. Ta cała klika w skład której wchodzą David Wilcock - bajkopisarz, Ben Fulford - szalony bajkopisarz, jeszcze NIGDY, powtarzam NIGDY to co pisał się nie spełniło. Nawet w najbardziej oczywistych sprawach. Zawsze jest to dorabianie ideologii już to zaistniałych faktów które się już wydarzyły.
Cobra ? Program operacyjny pod tytułem "The Event" jest sukcesorem agendy roku 2012. Ludzie bujają się z tym już z tym kilka lat. I co tego powstało ? Seria mętnych przekazów. Zawsze kiedy miał być osiągnięty etap finalny magicznie pojawia się kolejne przeszkoda. Potem kolejna i następna i następna. To jest standard w tego typu akcjach. Goode ? Ta sama narracja, która ma wspierać całą klikę od strony środowiska Wilcocka.

Początki tych agend sięgają do ruchów Hipisowskich lat 50, wtedy pojawiły się te wszystkie kulty UFO. Mieliśmy już Raëlism, Heaven’s Gate , Unaris, w Polsce Antrovisa, Cheopsa, Wolną ludzkość [brzmi znajomo – dopisek cytującego] i wiele innych. I co z tego wyszło ? Dosłownie nic.

Jeśli chodzi o Fulforda, Cobre, Goode itp. Ci ludzie szczególnie Wilcock i Fulford mają dosłownie ZEROWĄ wiarygodność. Wielokrotnie się kompromitowali tym co przekazywali.

Obrazek


Ale widać, takie rzeczy wam nie przeszkadzają



sowka pisze::idea: otwieramy umysły :)
Motto:
” UMYSŁ JEST JAK SPADOCHRON,
NIE DZIAŁA, JEŚLI NIE JEST OTWARTY !!!”
Otwarty? – byle nie na przestrzał. Przydałoby się jakieś myślenie/ weryfikowanie/ analizowanie informacji/ wyciąganie wniosków.

levibc pisze:(...)

Jak tak obserwuje ludzi to wszystko co usłyszą i zobaczą, od razu integruj z rdzeniem systemu wierzeń i postrzegania świata. Co z czasem zaczyna wyglądać wręcz groteskowo. Brak takich barier ma przecież nawet swoją nazwę. Hardcorowe myślenie magiczne to przecież nic innego jak Schizofrenia, gdzie każdy wytwór umysły, nawet najbardziej absurdalny, jest absolutną 100% prawdą według jego twórcy.

I wcale nie musi to być do końca złe, przecież dzieci tak funkcjonują. Mają świat złożony z wyobrażeń który potem z czasem usztywnia się w twarde ramy widzenia rzeczywistości, niestety za twarde. Elastyczna wizja świata otwiera nas na nowe zakresy percepcji, doświadczenia, nową wiedzę i rewolucyjne koncepcje. Ale często takie wolne luzowanie umysłu, nawet się mówi "otwarty umysł" powoduje to co szczególnie widać w środowisku alter ezo jakieś dziwne stany para schizofreniczne w widzeniu świata.
sowka
Posty: 1722
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Czas się obudzić

Postautor: sowka » 07 wrz 2021, 9:36

Każdy z nas musi patrzeć na tę obecną sytuację swoim własnym umysłem i co z nim rezonuje, a co nie.
Co nas przekonuje ?
cały czas się uczymy , nikt z nas nie ma patentu na doskonałość i rozum .
Nie wiem kto w tym świecie jest agentem ,a kto nie ?
Joanna Rajska ...z sekty Wolna Ludzkość czy B.Fulford ,David Icke ?
tego też nie wiem ;)
Pytanie tylko dlaczego tyle w ostatnim czasie jest tzw "ujawnień" i pomieszanych informacji.
Idea jest pewnie taka ,aby tego nie rozumieć i zagubic się w gąszczu tych informacji , isc za fałszywymi prorokami
R4M30 - nauka ?
już kilka razy sytuacja pokazała nam ,że i ona jest sfałszowana .
Utrzymuje się nas w "niewiedzy" ucząc fałszywych teorii .
Jesli poswieciłeś dajmy na to wiele lat jakiejś dziedzinie nauki np. medycyna , fizyka i wydaje Ci sie ze jesteś specjalistą nie jakims laikiem
a potem przychodzi ktoś i przewraca do góry nogami cała Twoja wiedzę , kwestionuje to ....co robisz ?
pewnie na poczatku zaciekle bronisz ?
Najbardziej wkurza mnie fakt że Ci "wykształceni" sa tak próżni , będą zarzucać z zaciekłością innym ludziom ,że Ci sa ograniczeni itp.
A nauka ich i tak wydymała .... 8-)

była poprawka błędu z " fauszowanie" na fałszowanie :?
Ostatnio zmieniony 10 wrz 2021, 14:21 przez sowka, łącznie zmieniany 2 razy.
sowka
Posty: 1722
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Czas się obudzić

Postautor: sowka » 07 wrz 2021, 19:44

Relacja ducha i materii w oczach naukowca DANUTA ADAMSKA RUTKOWSKA
https://www.youtube.com/watch?v=6dS0buMNEHo
Danuta Adamska-Rutkowska to polska uczona, która od wielu lat zajmuje się badań zjawisk określanych mianem paranormalnych. Swoje odkrycia, wnioski i dowody na prawdziwość stawianych przez siebie tez zamieszcza w swoich książkach, wśród których można znaleźć tytuły: „Związek ducha i materii. Naukowe dowody na istnienie rzeczywistości równoległych”, „Wielowymiarowa świadomość w świetle badań naukowych”, „Psychotronika. Współczesna nauka o świadomości. Telepatia, teleportacja, prekognicja, cudowne uzdrowienia” oraz najbardziej znana, napisana wspólnie z Danutą Dudzik, „Kwantowa rzeczywistość. Naukowe wyjaśnienie zjawisk nadprzyrodzonych”.
Danuta Adamska-Rutkowska posiada tytuł naukowy doktora nauk technicznych w specjalności inżynierii chemicznej, uzyskany na Wydziale Chemii Uniwersytetu Warszawskiego. Jako pracownik naukowo-badawczy była zatrudniona w Instytucie Chemii Przemysłowej im. prof. Ignacego Mościckiego w Warszawie. Obecnie jest już na emeryturze. Oprócz doskonałej znajomości dziedzin inżynierii chemicznej i procesowej, posiada również szeroką wiedzę w zakresie fizyki, biofizyki, biologii i cybernetyki.
W swojej pracy zawodowej zajmowała się matematycznym modelowaniem procesów, które wykorzystywane jest w symulacjach komputerowych mających na celu opracowanie nowych rozwiązań technologicznych. Dzięki temu poznała dogłębnie m.in. zasady funkcjonowania i organizacji struktur mózgowych, co w naturalny sposób przełożyło się na jej zainteresowanie zagadnieniem świadomości. Według niej, świadomość nie jest efektem działania mózgu, a swoistym systemem operacyjnym, który programuje struktury układu nerwowego. Swoje wnioski, oparte na dogłębnych badaniach, integrujących wiedzę biofizyczną, biologiczną, medyczną i psychologiczną, zawarła w publikacji zatytułowanej „Kwantowa rzeczywistość”. Książka ta jest analizą naukową zjawisk paranormalnych, takich jak bilokacja, czyli przebywanie w dwóch miejscach jednocześnie. Została napisana we współpracy z Danutą Dudzik, która relacjonuje swoje własne doświadczenia, których nauka w tradycyjnym rozumieniu nie potrafi wyjaśnić.
Danuta Adamska-Rutkowska jest także autorką cyklu książek, których zadaniem jest ukazanie związku materii i ducha. W publikacji „Związek ducha i materii. Naukowe dowody na istnienie rzeczywistości równoległych” autorka przytacza argumenty potwierdzające tezę, iż duch jest jedną z właściwości materii. W „Wielowymiarowej świadomości w świetle badań naukowych” prezentuje wyniki badań naukowych nad zjawiskami takimi jak teleportacja, podróże w czasie czy doświadczenia pozacielesne. Natomiast w książce zatytułowanej „Psychotronika. Współczesna nauka o świadomości. Telepatia, teleportacja, prekognicja, cudowne uzdrowienia” omawia odkrycia naukowców na temat jeszcze innych niewyjaśnionych z punktu widzenia konwencjonalnej nauki zjawisk, w tym np. lewitacji.

Wróć do „Medycyna komplementara/ Biologia/ Biochemia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości