[w przygotowaniu] L formy bakterii, czyli bakterie pozbawione błon komórkowych

admin
Administrator
Posty: 36
Rejestracja: 29 kwie 2016, 22:22
Kontaktowanie:

[w przygotowaniu] L formy bakterii, czyli bakterie pozbawione błon komórkowych

Postautor: admin » 02 maja 2016, 8:42

[w przygotowaniu...]
goska
Posty: 39
Rejestracja: 16 lis 2017, 17:37

Re: [w przygotowaniu] L formy bakterii, czyli bakterie pozbawione błon komórkowych

Postautor: goska » 21 lis 2017, 0:26

Nooo to tez temat bomba. Potrafisz pozytywnie zaskoczyć . Wielkie dzięki za to. Super ,czekam nie zupełnie cierpliwie :D
AgaP
Posty: 11
Rejestracja: 09 paź 2018, 12:03

Re: [w przygotowaniu] L formy bakterii, czyli bakterie pozbawione błon komórkowych

Postautor: AgaP » 21 mar 2019, 13:19

Bow, czekam z ogromną niecierpliwością na ten temat. Ostatnio bardzo mnie interesuje temat l form bakterii. Szukam przyczyn hashimoto i sposobu wyleczenia. Ostatnio trafiłam na filmiki Pana dr Marka Skoczylasa, który właśnie mówi, iż przyczyną chorób autoimunologicznych są właśnie l- formy. Co wydaje się logiczne. Proponuje nawet zestaw ziół, a właściwie to protokół http://www.immunomodulin.pl/kup-immunomodulin/. Ale zanim coś mnie przekona muszę poznać dobrze temat.

Bardzo jestem ciekawa twojej wiedzy na temat l form.
Pozdrawiam.
sowka
Posty: 1722
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: [w przygotowaniu] L formy bakterii, czyli bakterie pozbawione błon komórkowych

Postautor: sowka » 02 maja 2019, 14:25

Bow1
Czy sa jakieś nowe wiesci o materiale - o L-formach bakterii ? czekamy na ten wpis z ogromna ciekawoscią

Wróć do „Medycyna komplementara/ Biologia/ Biochemia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości