Najskuteczniejsze leki i suplementy

Awatar użytkownika
Bow1
Specjalista
Posty: 381
Rejestracja: 30 kwie 2016, 3:14
Lokalizacja: Jezioro Dadaj

Najskuteczniejsze leki i suplementy

Postautor: Bow1 » 09 mar 2023, 15:21

W 1997 roku pierwszy raz zainteresowałem się splementami diety.
Bez wątpienia można było mnie wtedy określić mianem pracoholika. Pracowałem bez wytchnienia na kilka etatów. Denerwowałem się gdy nadszedł weekend ponieważ nie wypadało w te dni dzwonić do ludzi w interesach.
Pamiętam jak powiedziałem: co za kretyn wymyślił weekendy?
W pewnym momencie poczułem się dziwnie.
Gorzej widziałem, serce pracowało nierówno i bolała głowa. Dopiero wówczas zainteresowały mnie witaminy i kwasy tłuszczowe.
Pominę moją historie bo pisałem o tym już wielokrotnie. Kolejne nowotwory, kolejne problemy zdrowotne, poszukiwania, poszukiwania, próby samodzielnej produkcji własnych leków itd.
Wreszcie po 26 latach jestem w tym miejscu.
Czy coś się zmieniło przez te 26 lat?
O tak, dużo się zmieniło. Oczywiście, że się zmieniło - teraz jestem zdrowy.
W tym czasie opracowałem, a później wielokrotnie ulepszyliśmy z synem Zbilansowane Kwasy Tłuszczowe. Powiem nieskromnie - są najlepsze ponieważ konkurenci nie mają pojęcia o co w tym wszystkim chodzi. Uczą się z Przyjaciółki i innych tego typu portali oraz sponsorowanych badań.
Przetestowałem tysiące różnych substancji leczniczych.
Zapoznałem się z tysiącami badań z całego świata.
20 lat temu myślałem, że dużo wiem. 15 lat temu sądziłem, że wiem wszystko. Teraz wiem, że wtedy byłem ciemny jak tabaka w rogu.
Czy teraz wiem wszystko? Teraz wiem dużo więcej ale najważniejsza jest świadomość, że nadal moja wiedza jest bardzo ograniczona.

Dzięki wielu doświadczeniom powstały nowe suplementy. Powstała jeszcze jedna firma. Teraz jest to Wyszyńscy.Myco.Lab
Zapewne domyślasz się, że chodzi o grzyby.
Wiele chorób leczy się teraz szybko i tanio. Takie choroby których leczenie wymagało zastosowania wielu dziesiątek supli teraz leczy się kilkoma.
Żałuję wielu straconych lat. Straconych ponieważ ponad 20 lata temu poszedłem na łatwiznę i kupiłem kilka gotowych preparatów z grzybów leczniczych. Preparaty te nie działały. Chorowałem ja i moja mama. Przetestowaliśmy ich dziesiątki i po żadnym z nich nie poczuliśmy się lepiej, a po wielu znacznie gorzej.
Pomyślałem wtedy - grzyby lecznicze to kit. Nie wchodzę w to.
Tak straciłem wiele lat. Jednak przed kilku laty zapoznałem się z pewnym badaniem przeprowadzonym w Seulu. Chodziło o grzyby Hericium. Zainteresowało mnie to tym bardziej, że jeżeli okazałoby się to prawdą to miałem szansę odbudować sobie kilka nerwów w obwodowym układzie nerwowym.
Po kilku dniach poszukiwań znalazłem jeszcze niezwykle ciekawą pracę habilitacyjną na temat neuroprotekcyjnego działania Hericium.
Na giełdach znalazłem gotowe preparaty z Hericium ale oczywiście nie kupiłem ich z powodu braku zaufania, a właściwie pewności, że to nie działa.
Nie trzeba być geniuszem by to zrozumieć kiedy gotowy preparat jest dwukrotnie tańszy niż podłej jakości surowiec. Preparat powinien kosztować kilkakrotnie więcej niż surowiec, a było odwrotnie. No, no, pomyślałem ;)
Podam przykład.
Bardzo zależało mi na Wrośniaku różnobarwnym. Chciałem go kupić w całości i samodzielnie zrobić preparat. Niestety absolutnie nikt nie chciał mi sprzedać suszonego grzyba, a jedynie gotowy proszek. Proponowałem kilkakrotnie wyższą cenę, a mimo to nie mogłem zdobyć suszonego Wrośniaka różnobarwnego. Na olx znalazłem dziewczynę która zbierała te grzyby i suszyła mimo, że jest w Polsce pod ochroną ale miała zaledwie 50g suszu i zresztą wątpliwej jakości.
Dopiero po kilku miesiącach znalazłem surowiec. Wrośniak certyfikowany, suszony w całości. Było naprawdę ciężko tymczasem preparatów miliony.
Wszyscy po prostu kupują gotowe ekstrakty czy rozdrabniane grzyby i nikt się nie interesuje czy jest to naprawdę ten grzyb czy może mąka z otrębów ryżowych z aromatami, barwnikami i dodatkiem mleka w proszku albo jeszcze inne śmieci. Kto wie co tam jest?

Teraz dodam tylko to, że jest mi bardzo przykro, że dawno tu (Bow1) nie zaglądałem. Ponownie wpadłem w kierat pracoholizmu tylko tym razem owoce pracy są super. Zauważyłem, że trzeba tu troszeczkę posprzątać. Jeżeli ktoś by chciał to wyznaczymy Moderatorów poszczególnych działów byśmy wspólnie dbali o odpowiedni poziom dyskusji.
Na tym forum jest wspaniała grupa mądrych i szlachetnych ludzi. Zróbmy ponownie z tego forum znaczące ciało opiniotwórcze.
Zaproszę tu również nowo poznanych wspaniałych ludzi. Jest ich naprawdę wielu.
Wszystkich tu obecnych serdecznie pozdrawiam.
Dobrze się bawię.
sowka
Posty: 1722
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Najskuteczniejsze leki i suplementy

Postautor: sowka » 11 mar 2023, 15:01

"Zróbmy ponownie z tego forum znaczące ciało opiniotwórcze."

świetnie :)
Awatar użytkownika
Bow1
Specjalista
Posty: 381
Rejestracja: 30 kwie 2016, 3:14
Lokalizacja: Jezioro Dadaj

Re: Najskuteczniejsze leki i suplementy

Postautor: Bow1 » 11 mar 2023, 16:28

Tak się stanie. Wierzę, że dzięki ciekawym materiałom jakie będziemy tu zamieszczać forum stanie się najbardziej wiarygodnym portalem dla poszukujących wiedzy o naturalnym leczeniu.
Dobrze się bawię.
Awatar użytkownika
aliza
Posty: 41
Rejestracja: 23 sie 2017, 8:50

Re: Najskuteczniejsze leki i suplementy

Postautor: aliza » 12 mar 2023, 21:07

To forum uważam jedno z najlepszych ,
zawsze to tutaj wracam gdy chcę zaczerpnąć infomacji w rożnych tematach
...chciałabym wszystkim serdecznie podziękować za ten skarbiec wiedzy
Awatar użytkownika
rplsv
Posty: 7
Rejestracja: 24 mar 2023, 0:52

Re: Najskuteczniejsze leki i suplementy

Postautor: rplsv » 13 mar 2024, 14:45

Cześć,
Mam pytanie, czy by wyprodukować jakiś preparat liposomalny trzeba mieć wyszukane aparaty laboratoryjne i sprzęty?
Rozumiem, że homogenizator ultradźwiękowy by bardzo taki proces przyśpieszył. Czy są inne metody wytwarzania podciśnienia do zamykania molekuł w nośniku?
Dla przykładu jak wzbogacić jakiś intrakt ziołowy, by wspomóc jego wchłanialność?

Pozdr.

Wróć do „Medycyna komplementara/ Biologia/ Biochemia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości