RAK. Kontrowersyjna ale cała prawda o nowotworach.

Awatar użytkownika
Bow1
Specjalista
Posty: 381
Rejestracja: 30 kwie 2016, 3:14
Lokalizacja: Jezioro Dadaj

RAK. Kontrowersyjna ale cała prawda o nowotworach.

Postautor: Bow1 » 10 mar 2023, 0:48

Poniżej we wstępie zamieszczę kilka cytatów i wyniki badań. Nie są to moje badania ale bardzo mi pomogły. Chodzi o dr Anatola Rybczyńskiego. Badania zrobił doskonałe ale moim zdaniem źle zinterpretował wyniki. Na końcu napiszę prawdę czym jest rak.

"Rak to uleczalny grzyb – tak twierdzi włoski lekarz dr Tullio Simoncini, który sprzeciwił się Wielkiej Farmacji i upublicznił swoje odkrycie skutecznego leczenia raka – grzyba wywołanego przez Candida. Sam doktor twierdzi, że jego terapia jest nie tylko bezpieczna, ale i skuteczna w wyleczeniu różnych rodzajów raka, co potwierdzają tysiące przypadków wyleczonych pacjentów. Dlaczego odkrycie Simonciniego wstrząsnęło medycznym światem i co to za terapia?"

"Wyciąg eterowy z wysuszonej tkanki raka płaskokomórkowego rogowaciejącego z odciętej kończyny człowieka wstrzyknięto królikom i białym myszom. Po siedmiu dniach na skórze zwierząt pojawiły się cielistożółte grudki, które pokryły się rogowaciejącym naskórkiem. Histopatologicznie był to rak skórny płaskokomórkowy rogowaciejący.

Wyciąg eterowy z wysuszonej tkanki raka wargi dolnej człowieka podano dwukrotnie zwierzętom doświadczalnym. Potwierdzono histopatologicznie, że zarówno nowotwór człowieka, jak i królików, był rakiem płaskokomórkowym rogowaciejącym.

• Dwukrotnie podano wyciąg eterowy z raka żołądka człowieka królikom i świnkom morskim. Po 20 dniach zwierzęta padły. Podczas badania anatomopatologicznego stwierdzono w jamie otrzewnowej wolny płyn, powiększoną wątrobę w biało-szare plamy i wygórowania. Obrazy preparatów wykonanych z wyciągów eterowych z nowotworów ludzkich i z wątroby zwierząt były takie same."

Osad z wyciągu eterowego guza nowotworowego królika wstrzyknięty innemu królikowi powodował, tak samo jak osad z wyciągu nowotworowego człowieka, powstanie identycznego guza.
• Powierzchnię pożywki stałej polano wyciągiem eterowym z nowotworów ludzi i zwierząt doświadczalnych. Zawsze po upływie pewnego czasu wyrastały na niej bujne kolonie pleśni. Posiewy krwi zwierząt doświadczalnych wykazywały najpierw biały, mleczny nalot na pożywce stałej, potem nalot ten przebarwiał się na brązowo i miał postać cieniutkich niteczek. Następnie najstarsze kolonie ciemniały i przybierały, szarozielony kolor, a niedługo potem cała powierzchnia agaru pokrywała się typową hodowlą pleśni szarej.

Posiewy z wyciągów eterowych tkanek pobranych z wrzodów żołądka człowieka także dawały bujny wzrost pleśni. W celu ustalenia, który z pleśniowców występuje w jakim rodzaju raka, wykonano wiele różnych posiewów. Z raka zawsze wyhodowywano pleśniowca o drobnych i ułożonych w formie pędzelków (penicillium) zarodnikach. Hodowle tej pleśni przybierały w miarę starzenia się szary kolor.
• Z badanych mięsaków udało się otrzymać pleśń, której dojrzała, zarodnikująca hodowla miała kolor brązowy. Zarodniki tej pleśni były znacznie większe niż pleśni szarej.
• Otrzymano również hodowlę pleśni z czerniaka złośliwego. Zarodnikująca pleśń miała kolor zupełnie czarny, a nitki pleśni, długie i bujne, początkowo białe powoli czerniały. Kolonie tej pleśni rosły bardzo szybko.

Posiewy krwi, płynów wysiękowych z jam surowiczych, a także ze stawów, pochodzące od zaawansowanych chorych na nowotwory złośliwe, zawsze dawały po upływie od trzech do sześciu miesięcy wzrost pleśni penicillium.
• Obecność pleśni stwierdzono również w tkankach nowotworów łagodnych, takich jak tłuszczak czy torbiel kości. Również posiewy kału i moczu zaawansowanych chorych na raka dają zawsze bujny wzrost grzybka penicillium.
Wycięte i pobrane jałowo guzy nowotworowe umieszczone w słojach, poza organizmem człowieka powiększały się, a z upływem czasu wyrastały na nich liczne nitki pleśni, które następnie zarodnikowały. Otrzymane w ten sposób zarodniki przeszczepione na zwierzęta doświadczalne powodowały powstawanie i wzrost guzów nowotworowych."

Na podstawie powyższych badań dr Rybczyński stwierdził, że komórka nowotworowa nie jest patologicznie zmienioną komórką naszego organizmu, ale komórką pasożytniczą – grzybiczą.

Moim zdaniem dr Anatol Rybczyński wyciągnął niewłaściwe wnioski ale dzięki jego badaniom i badaniom wielu innych zasłużonych naukowców mogłem zrozumieć czym są nowotwory, wrzody, choroby autoimmunologiczne, choroby przewlekłe itd itd.

Komórki raka to komórki składające się na strzępki. Mają niewielką średnicę wynosząca zazwyczaj około 1 mikrometra. Komórki raka, czytaj grzyba odżywiają się w inny sposób niż komórki roślinne czy zwierzęce.
Pokarm pobierany jest przez wchłanianie. Produkowane przez grzyby enzymy trawienne wydzielane są na zewnątrz grzybni, gdzie rozkładają materię organiczną do prostszych, przyswajalnych dla nich związków.
Strzępki grzyba (raka) wydzielają enzymy trawienne i rozkładają komórki gospodarza. Wsysają powstałą prostą materię i obejmują w posiadanie nowe terytoria. Limfocyty T wprowadzane są w błąd poprzez tzw bramki o których napisałem w opisie Chagi. Grzybowe komórki podszywają się pod komórki ciała żywiciela. Limfocyty T nie atakują ich. Organizm jednak zdaje sobie sprawę z obecności zabójczych enzymów, które trawią komórki żywiciela. Produkuje więc w tej okolicy zupełnie inne komórki o odmiennym metabolizmie w dużej części wykorzystując krzem. To z tego powodu guz nowotworowy zawiera w sobie dużo krzemu. Nie z tego powodu, że "ściąga" go rak, a przyczyną jest to, że komórki odporne na enzymy nowotworowe, komórki mające zadanie ograniczenia rozprzestrzeniania się raka do swej budowy wykorzystują krzem. Te wyspecjalizowane komórki są odporne na enzymy wydzielane przez raka/grzyba. Najczęściej udaje się go odciąć na czas i siedzi sobie w kąciku maleńki guzek o rozmiarach milimetra lub dwóch czasem kilku milimetrów. Tak może trwać do końca życia żywiciela.
Czasem jednak bywa, że pod wpływem stanu zapalnego, urazu lub często katastrofalnego w skutkach badania zwanego niewinnie biopsją nieprzepuszczalna bariera zostaje przerwana. Strzępki grzyba wydostają się na zewnątrz i kolonizują nowe terytoria. Organizm ratuje się budując odporne na enzymy trawienne komórki ale do ich budowy zużywa ostatnie zapasy krzemu. W pewnym momencie powstaje deficyt tego pierwiastka i grzyb niczym nie ograniczany podbija nowe obszary. Komórki nadal są budowane ale ich funkcje obronne są bardzo upośledzone z powodu braku krzemu. Komórki te powstają i prawie natychmiast giną rozkładane przez enzymy wydzielane przez grzyba. Następują kolejne martwice części guza. Zbiera się płyn a jest nim materiał biologiczny z rozłożonych i martwych komórek. Grzyb ma ucztę. Ta martwica guza to nie śmierć pasożyta, a śmierć komórek żywiciela.
Są takie gatunki grzyba, że limfocyty nawet nie próbują z nim walczyć. Zamiast tego organizm buduje wokół strzępek grzyba komórki tłuszczowe odporne na enzymy. Tak powstają tłuszczaki.
Inne grzyby wywołują reakcje w postaci wrzodów.
Nasz system immunologiczny dysponuje rozległą listą tego typu patogenów łącznie ze sposobami postępowania. W pierwszej fazie następuje rozpoznanie gatunku grzyba następnie reakcja w postaci fagocytozy lub izolacji.
W następnej części opowiem o broni chemiczno-biologicznej jaka jest w użyciu podczas wojen między grzybami. Tą broń możemy wykorzystywać. Pozostaje do naszej dyspozycji tylko wystarczy po nia sięgnąć.
CDN
Dobrze się bawię.
SoCioS
Posty: 83
Rejestracja: 03 paź 2019, 22:35

Re: RAK. Kontrowersyjna ale cała prawda o nowotworach.

Postautor: SoCioS » 13 mar 2023, 12:51

Bardzo ciekawe, czekam na kolejną część....

Wróć do „Medycyna komplementara/ Biologia/ Biochemia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości