AUXYLIUM

Czarnuszka
Posty: 2
Rejestracja: 02 wrz 2017, 9:10

Re: AUXYLIUM

Postautor: Czarnuszka » 27 lis 2017, 23:30

Też chętnie się dowiem! Zmagamy się obecnie w rodzinie z autyzmem, rakiem piersi, niedoczynnością tarczycy i inne, więc jestem pewna że to coś dla nas ;-)
Awatar użytkownika
Bow1
Specjalista
Posty: 381
Rejestracja: 30 kwie 2016, 3:14
Lokalizacja: Jezioro Dadaj

Re: AUXYLIUM

Postautor: Bow1 » 01 gru 2017, 1:06

goska pisze:Zdrówka Bow i proszę o rade

Jeżeli masz skoki ciśnienia to postaraj się namierzyć przyczynę. Bez tego stosowanie supli to jak strzelanie do tarczy z zamkniętymi oczami.
Zbadaj poziom homocysteiny.
W przypadku wysokiej tzn powyżej 8 zastosuj metylokobalaminę i foliany.
Odkwaś komórki mięśnia sercowego co najlepiej uczynisz przy pomocy
CoQ10 i PQQ. CoQ10 tylko dawki lecznicze a nie te śmieszne polecane przez trolli.
Dostarcz dobre kwasy tłuszczowe.
Auxylium to ja teraz robię wyłącznie dla siebie i syna.
Za czas jakiś (kiedy ruszy Instytut) będzie produkt spożywczy bardzo zasobny w podobne aminokwasy i inne substancje czynne jakie są w Auxylium.

Czarnuszka pisze:Zmagamy się obecnie w rodzinie z autyzmem, rakiem piersi, niedoczynnością tarczycy i inne, więc jestem pewna że to coś dla nas

Autyzm wiąże się z leczeniem bardzo złożonym i często nieskutecznym ale trzeba zawsze próbować. Metylacja, chelatacja przy pomocy kwasu alfa liponowego dr Cutler, oleje, dieta wolna od glifosatu, glutenu, cukru, substancji wywołujących pobudzenie mikrogleju, berberyna.
Rak - czytaj kolejne części jakie będę zamieszczał tu:http://www.bow1.pl/viewtopic.php?f=1&t=52#p794
Dobrze się bawię.
goska
Posty: 39
Rejestracja: 16 lis 2017, 17:37

Re: AUXYLIUM

Postautor: goska » 06 gru 2017, 22:11

Z tym moim ciśnieniem obstawialabym raczej podłoże nerwicowe ponieważ pojawiły się kłopoty juz jakieś 6-7 lat przed rakiem piersi. Zycie mnie nie rozpieszczalo nigdy latami chorują i duszace się dziecko, śmierć jeszcze młodych rodziców, mąż na którego nigdy nie mogłam liczyć, bardzo stresująca praca itd.A ponieważ gdy zachorowała m zwolnili mnie z pracy musiałam podjąć trudna decyzję i wyjechałam do Niemiec.Teraz mam spokojna prace właściwie nie denerwuje się jak wcześniej lecz z ciśnieniem dalej walczę gdy próbę odstawić leki to po miesiącu mam problemy i musze do nich wrócić.
AgaP
Posty: 11
Rejestracja: 09 paź 2018, 12:03

Re: AUXYLIUM

Postautor: AgaP » 07 lis 2018, 10:08

Gdzie można kupić Auxylium?
Fitoro
Posty: 384
Rejestracja: 02 wrz 2016, 8:11

Re: AUXYLIUM

Postautor: Fitoro » 08 lis 2018, 7:22

AgaP pisze:Gdzie można kupić Auxylium?



przecież Bow1 napisał, że robi tylko na potrzeby własne
;) 8-)

Lekarze przepisują leki o, których mało wiedzą, na choroby o których jeszcze mniej wiedzą- ludziom, o których NIC nie wiedzą !

Wróć do „Medycyna komplementara/ Biologia/ Biochemia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości