Alzheimer - skuteczne leczenie

camb
Posty: 69
Rejestracja: 14 mar 2017, 21:11

Re: Alzheimer - skuteczne leczenie

Postautor: camb » 08 kwie 2017, 21:36

Spróbuje na sobie ten DMPS. Zamówiłem 5mg na początek tyle będę brał co 6godz. Ogólnie to mam dużo ołowiu jak u większości :)
helena
Posty: 15
Rejestracja: 13 mar 2017, 9:26

Re: Alzheimer - skuteczne leczenie

Postautor: helena » 20 kwie 2017, 22:11

Straszliwy zastój nastał na naszym forum. Dla zainteresowanych przekazuję informację że po prawie miesiącu stosowania:
- oleju kokosowego w dawkach mocno dużych ,
- oleju lnianego z odmiany Szafir 3 x dz. po 2 łyżki,
- wit B 50, B12, kwasu foliowego,
- wit D3 po 10.000 jedn + K2 MK7 100 jedn.,
- Lecytyny słonecznikowej,
- TMG,
-wit C
- cynku
-cytrynianu magnezu
nie widać poprawy ale też nie jest gorzej.
Na 26.04. zapisaliśmy się na badanie biorezonansem . Badanie będzie wykonywane aparatem Diacom 3D + Salvia i powinno dać informację
jakie patogeny gdzie występują ,w tym jakie w mózgu. Ja poddam się również badaniu. Głównie podejrzewam borelkę ale innego "dobra" pewnie też nazbierałam. W zależności od wyników poddamy się odpowiednim zabiegom. Przed 1.05. powinny przyjść wyniki z badania włosów. Będzie można je porównać z wynikami z biorezonansu. Dalej uczę się o chelatacji by w momencie, kiedy będziemy już wiedzieć jakie skarby w sobie nosimy i jaki jest stan poszczególnych organów , potrafić to wyprowadzić bez dodatkowych szkód.
Warto zapoznać się z opracowaniem na temat stosowanych w chelatacji preparatów ALA, DMSA, DMPS, selenu, cynku http://www.bioautyzm.pl/tag/dmps/ , zwrócić uwagę na zagrożenia redystrybucja i im jakoś zaradzić.
camb napisz proszę jak przebiega Twoja kuracja DMPS.
BOW1 czekamy na Twój powrót i uroczyste otwarcie sklepu.
camb
Posty: 69
Rejestracja: 14 mar 2017, 21:11

Re: Alzheimer - skuteczne leczenie

Postautor: camb » 20 kwie 2017, 23:33

Jeszcze czekam na DMPS a 7.04 zamówiłem.
Pietro po ilu dniach otrzymałeś przesyłkę?
pietro
Posty: 18
Rejestracja: 07 gru 2016, 14:24

Re: Alzheimer - skuteczne leczenie

Postautor: pietro » 21 kwie 2017, 10:00

Dokładnie nie pamiętam, ale coś około 2 tygodni do Austrii.
Mery
Posty: 1
Rejestracja: 30 sty 2017, 1:15

Re: Alzheimer - skuteczne leczenie

Postautor: Mery » 13 maja 2017, 1:42

Olej IQ 200 Verum Virgin jest SUPER. Jest smaczny i działa!
Podawałam go mojej mamie chorej na Alzheimera. Mama choruje już bardzo długo, a choroba jej postępuje zgodnie z opisami książkowymi. Na początku roku było z nią już bardzo źle. Przesypiała całe dnie, a ataki epilepsji dostawała już dwa razy dziennie. Od połowy lutego wypiła dwie buteleczki IQ V V i ataki te ustąpiły. Można ją znowu posadzić na wózek i pojechać na spacer. Jest z nią lepszy kontakt, to znaczy: widać kiedy jest zadowolona a kiedy zła. Ostatnio zaśpiewała mi nawet piosenkę czego nie słyszałam już od bardzo, bardzo dawna.
Dziękuję Boguś za ten cudny olej i proszę o więcej!
Fitoro
Posty: 384
Rejestracja: 02 wrz 2016, 8:11

Re: Alzheimer - skuteczne leczenie

Postautor: Fitoro » 13 maja 2017, 6:30

Mery to super, że tak to wszystko wyszło pozytywnie. Możesz powoli troszkę modyfikować mamie dietę, delikatnie wprowadzać jakieś podstawowe suplementy konieczne dla człowieka a szczególnie ludzi starszych. Pomyśl o odrobaczaniu mamy jak i siebie oczywiście Wtedy jeszcze mocniej będzie widać poprawę. Powodzenia :)
;) 8-)

Lekarze przepisują leki o, których mało wiedzą, na choroby o których jeszcze mniej wiedzą- ludziom, o których NIC nie wiedzą !
helena
Posty: 15
Rejestracja: 13 mar 2017, 9:26

Re: Alzheimer - skuteczne leczenie

Postautor: helena » 30 maja 2017, 13:46

Jestem , nie znikłam. Wyniki badania włosa nie są złe . Metale toksyczne są na minimalnym poziomie tj. Arsen 0,003, Uran Beryl Kadm - 0.001, Rtęć - 0,01 , Ołów 0,1, Aluminium 0,3.
Występuje minimalny niedobór niektórych pierwiastków odżywczych tj. miedzi, żelaza, manganu .
Badanie biorezonansem w zasadzie potwierdza powyższe tj. stwierdzono nieznaczny poziom obecności metali ciężkich i nieco wyższy aluminium. Usuwamy je kroplami firmy Joalis o nazwie Antimetal i Cranium . Przy nastepnym badaniu okaże się na ile skutecznie.I jest o tyle dobrze, że nie musimy usuwać rtęci przy pomocy kwasu alfa liponowego. W biorezonansie wyszły pasożyty, lamblie, borelia burg. Przeprowadzaliśmy odrobaczanie Zentelem - 3 dni w czasie pełni i 3 dni w czasie nowiu. Stosowany jest olejek oregano i ziemia okrzemkowa. Do tego cały czas suplementy wg protokołu Bogusia podanego na początku + olej lniany 3 x dz. 2 łyżki. Olej kokosowy używany jest do wszystkiego ale spożywany przez około 1,5 miesiąca w dawce 4 dużych łyżek dziennie nie spowodował zauważalnej zmiany. W drodze jest olej IQ 200 VV , olej kokosowy Diamond i Auxylium .

Pytanie do Bogusia - w jakiej dawce podawać Auxylium i czy przy jego zażywaniu wycofać TMG i czy wprowadzić Acetylo L Karnitynę i NAC.A może coś jeszcze?

Zamierzam wprowadzić też gojnik by wyprowadzał białka amyloidowe , rdest japoński i nalewkę ze szczeci na borelię. Dużo tego wszystkiego.
Na razie brak poprawy pamięci ale jest poprawa w codziennej aktywności. Dobra zmiana dokonuje się bardzo, bardzo , bardzo wolno.
pietro
Posty: 18
Rejestracja: 07 gru 2016, 14:24

Re: Alzheimer - skuteczne leczenie

Postautor: pietro » 30 maja 2017, 14:36

Nie chcę za bardzo mieszać, ale proponował bym, wziąć pod uwagę również, zasadę obliczania wyników z włosa, "stworzoną" przez A.Cutlera

tutaj jeśli znasz angielski PDF http://daveslawnscaping.com/ebooks/hair ... toxicities

wynik można wstawić na grupę Andy Cutler Chelation Think Tank, na facebook-u https://www.facebook.com/groups/acfanatics/?fref=nf
i poprosić o interpretację, albo na forum dzieci http://www.dzieci.org.pl/forum/chelatac ... inx'a/240/

Powodzenia
Awatar użytkownika
Bow1
Specjalista
Posty: 381
Rejestracja: 30 kwie 2016, 3:14
Lokalizacja: Jezioro Dadaj

Re: Alzheimer - skuteczne leczenie

Postautor: Bow1 » 12 cze 2017, 19:36

Nie jest przyjemne nocne podawanie kwasu alfa liponowego wg procedury Cutlera ale w części przypadków jest to konieczne. Znam jednak przypadki kiedy procedura ta pogarsza stan chorego. Trudno powiedzieć dlaczego tak jest ja uważam ,że przyczyny tej choroby są różne np w przypadku mojej mamy otępienie spowodowane zostało statynami.
Dobrze się bawię.
Awatar użytkownika
Mirek
Posty: 13
Rejestracja: 26 maja 2017, 10:04

Re: Alzheimer - skuteczne leczenie

Postautor: Mirek » 15 cze 2017, 21:29

helena pisze:Straszliwy zastój nastał na naszym forum. Dla zainteresowanych przekazuję informację że po prawie miesiącu stosowania:
- oleju kokosowego w dawkach mocno dużych ,
- oleju lnianego z odmiany Szafir 3 x dz. po 2 łyżki,
- wit B 50, B12, kwasu foliowego,
- wit D3 po 10.000 jedn + K2 MK7 100 jedn.,
- Lecytyny słonecznikowej,
- TMG,
-wit C
- cynku
-cytrynianu magnezu
nie widać poprawy ale też nie jest gorzej.
Na 26.04. zapisaliśmy się na badanie biorezonansem . Badanie będzie wykonywane aparatem Diacom 3D + Salvia i powinno dać informację
jakie patogeny gdzie występują ,w tym jakie w mózgu. Ja poddam się również badaniu. Głównie podejrzewam borelkę ale innego "dobra" pewnie też nazbierałam. W zależności od wyników poddamy się odpowiednim zabiegom. Przed 1.05. powinny przyjść wyniki z badania włosów. Będzie można je porównać z wynikami z biorezonansu. Dalej uczę się o chelatacji by w momencie, kiedy będziemy już wiedzieć jakie skarby w sobie nosimy i jaki jest stan poszczególnych organów , potrafić to wyprowadzić bez dodatkowych szkód.
Warto zapoznać się z opracowaniem na temat stosowanych w chelatacji preparatów ALA, DMSA, DMPS, selenu, cynku http://www.bioautyzm.pl/tag/dmps/ , zwrócić uwagę na zagrożenia redystrybucja i im jakoś zaradzić.
camb napisz proszę jak przebiega Twoja kuracja DMPS.
BOW1 czekamy na Twój powrót i uroczyste otwarcie sklepu.

Za małe dawki witaminy K2. Min. 200mcg, optymalnie 400mcg.

Wróć do „Medycyna komplementara/ Biologia/ Biochemia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości