Wyszyńscy Lab - SKLEP

Oddzielny dział poświęcony tematyce Zbilansowanych Kwasów Tłuszczowych.
admin
Administrator
Posty: 36
Rejestracja: 29 kwie 2016, 22:22
Kontaktowanie:

Wyszyńscy Lab - SKLEP

Postautor: admin » 11 mar 2017, 0:50

Już na przełomie kwietnia i maja pod adresem http://www.wyszynscy-lab.pl będzie można kupić Zbilansowane Kwasy Tłuszczowe oraz Olej Kokosowy Diamond
Zachęcamy do śledzenia nas na facebooku - Wyszyńscy Lab
admin
Administrator
Posty: 36
Rejestracja: 29 kwie 2016, 22:22
Kontaktowanie:

Re: Wyszyńscy Lab - SKLEP

Postautor: admin » 20 maja 2017, 23:30

Ostatnie poprawki i pierwsza wersja sklepu zostanie uruchomiona. http://www.wyszynscy-lab.pl Sanepid był, mamy oczywiście zielone światło :)
Nowe butelki, etykiety, praca od rana do wieczora i już pierwsze Zbilansowane Kwasy Tłuszczowe oraz Olej Kokosowy Diamond wylądowały w chłodni. Jest jeden duży minus: ZKT produkuje się bardzo wolno, mam nadzieję że wystarczy dla wszystkich :oops:
Fitoro
Posty: 384
Rejestracja: 02 wrz 2016, 8:11

Re: Wyszyńscy Lab - SKLEP

Postautor: Fitoro » 21 maja 2017, 7:15

oj to faktycznie trzeba spory zapas zrobić bo jak towarzystwo się rzuci to wymiecie wszystko :D
;) 8-)

Lekarze przepisują leki o, których mało wiedzą, na choroby o których jeszcze mniej wiedzą- ludziom, o których NIC nie wiedzą !
ManiekMejker
Posty: 32
Rejestracja: 23 lis 2016, 11:58

Re: Wyszyńscy Lab - SKLEP

Postautor: ManiekMejker » 27 maja 2017, 16:15

Ceny zaporowe:) Kontakt Bogusia ze stałymi klientami zerowy...trochę chyba w zła stronę to poszło
Fitoro
Posty: 384
Rejestracja: 02 wrz 2016, 8:11

Re: Wyszyńscy Lab - SKLEP

Postautor: Fitoro » 27 maja 2017, 21:58

spokojnie, bez paniki. Może się unormuje, może się ułoży to wszystko. Dajmy Bogusiowi luz bo tam pewnie zapieprz od rana do nocy ;)
;) 8-)

Lekarze przepisują leki o, których mało wiedzą, na choroby o których jeszcze mniej wiedzą- ludziom, o których NIC nie wiedzą !
admin
Administrator
Posty: 36
Rejestracja: 29 kwie 2016, 22:22
Kontaktowanie:

Re: Wyszyńscy Lab - SKLEP

Postautor: admin » 27 maja 2017, 23:29

Chciałbym się wypowiedzieć, między innymi przywołany komentarzem ManiekMejker'a pod adresem mojego Ojca, który ma gorącą linię odkąd powstało forum, bezinteresownie dzieli się doświadczeniem z ludźmi, czy ktoś kupi "domowe konfitury", czy nie poświęci nie raz ponad godzinę na rozmowę, często mam problem z dodzwonieniem się do niego, bo albo siedzi przed komputerem słuchając najróżniejszych opracowań, opisów, wyników wypowiadanych przez syntetyzator w tym czasie odpisując na maile ludziom i nie odbiera albo rozmawia z kimś właśnie. O suplementach, o diecie, o biochemii, o medycynie, o historii i wielu innych rzeczach, a tym wszystkim żyje od 17 lat. Nic dziwnego.
Miałem wtedy 12 lat, kiedy dowiedziałem się się, że musi zostać w szpitalu. Wycinanie guza mózgu, nie należy do najlżejszych operacji.

Do tej pory mój Ojciec robił ZKT w swoim domowym laboratorium głównie sam, a ja łapałem doświadczenie i czerpałem wiedzę. ZKT zaczęły przyciągać zbyt wiele osób, Ojciec spędzał dnie i noce na wręcz już regularnym produkowaniu. To oczywiste, że jeśli zamówienia składa tyle ludzi, to już nie można traktować tego jak domowe konfitury. Prawo jest takie, że trzeba mieć pomieszczenia produkcyjne odebrane przez Sanepid, a żeby wszystko było tak jak należy, trzeba mieć projekt, wykonawców, specjalistów, potrzeba zatrudnić ludzi, którzy pomogą pakować, etykietować, wysyłać, odbierać zamówienia, przetwarzać je. Nie pisało do Nas 10 osób tygodniowo, a 100. Dla mnie to przede wszystkim idea, która przerodziła się w coś dużego. Choć jestem zmęczony, siedzę nocami, dodatkowo studiuję i cały czas się edukuję, to przerasta to mnie, Nas... Nawet jeśli bym dał radę to wszystko zorganizować sam z bratem i Ojcem i Mamą, poświęcąjc np 12h/doba 7dni/tydzień, to i tak bym tak nie chciał. Mam rodzinę, również chcę pożyć. Mam nadzieję, że po egzaminach znajdę chociaż ze 3 dni na łódkę z rodziną, bez biegu, na spokojnie.

ZKT robi się długo, trudno i drogo. NIe da się inaczej. Nie da.Mam tak jak większość ludzi: jeśli chcę zrobić sobie dobre jedzenie, to chcę jak najlepszą jakość za jak najniższą cenę. To dla mnie oczywiste, jak i dla Bow1. Mój Ojciec robił ZKT dla swojej mamy, dla siebie, dla mnie, dla wnuków. NIe szukał oszczędności, szukał jakości. Ceny są odzwierciedleniem jakości, kosztów produkcji, podatków i innej otoczki, która (i słusznie) legalizuje produkcję. Kontakt mojego Ojca z ludźmi był i zawsze będzie, ale to też człowiek, jak każdy ma okresy kiedy musi zając się sprawami, które nie mogą czekać.

Pozdrawiam serdecznie

Piotr Wyszyński
Fitoro
Posty: 384
Rejestracja: 02 wrz 2016, 8:11

Re: Wyszyńscy Lab - SKLEP

Postautor: Fitoro » 28 maja 2017, 10:18

no i wszystko jasne. pisałem, że na spokojnie, bez roszczeń w stosunku do innych. Niestety z własnego doświadczenia wiem jak to jest z ludźmi - dasz za darmo źle, dasz cenę prawidłową w której w tym wypadku jest wliczone serce, wiedza, ciężka praca, materiały, opłaty w urzędach itp. to też źle :shock: . Tak się nie da....jak kogoś nie stać to trudno, świat się nie zawali, ale nie bądźmy rozszczeniowi do Bow1 bo nie tędy droga.

rzekłem... :D
;) 8-)

Lekarze przepisują leki o, których mało wiedzą, na choroby o których jeszcze mniej wiedzą- ludziom, o których NIC nie wiedzą !
ManiekMejker
Posty: 32
Rejestracja: 23 lis 2016, 11:58

Re: Wyszyńscy Lab - SKLEP

Postautor: ManiekMejker » 28 maja 2017, 11:20

Bez obrazy Fitoro,ale chyba nie znasz znaczenia slowa "roszczeniowość";) Chyba,że mi wskażesz w mojej poprzedniej wypowiedzi moja rzekomą roszczeniowość wobec Bogusia...mam do niego ogromny szacunek za serce i wiedzę ,ale to nie znaczy ,ze nie mogę wyrazić swojej opini? No chyba,że nie mogę... Co do kontaktu to urwał mi się z Bogusiem tuz po otwarciu sklepu. W moim przypadku poszło to jednak w zła stronę:) I tyle....Zamiast porównywać mnie do ludzi ,którym nigdy nic nie pasuje to może wspólnymi siłami poprośmy Bogusia i Piotra o jakieś rabaty dla stałych klientów? Trochę szacunku do innych przyjacielu na marginesie...Pozdrawiam,Maciej
Ostatnio zmieniony 30 maja 2017, 19:10 przez ManiekMejker, łącznie zmieniany 1 raz.
Fitoro
Posty: 384
Rejestracja: 02 wrz 2016, 8:11

Re: Wyszyńscy Lab - SKLEP

Postautor: Fitoro » 28 maja 2017, 12:29

czytamy ze zrozumieniem - widzę, że coraz więcej ludzi ma z tym problemem :) drogi kolego ManiekMejker proszę zacytuj moją wypowiedź odnoszącą się bezpośrednio do twojej osoby... czekam

napisałem ogólnie, jak ja to widzę i tyle i wiem jak ludzie mogą podchodzić do różnych tematów.

Nie miałem zamysłu nikogo urazić i mam prawo wyrazić swoje zdanie tak jak ty masz do tego prawo. Tyle w temacie

p.s - żeby nie było, że mnie stać będzie bo niestety nie będzie :?
;) 8-)

Lekarze przepisują leki o, których mało wiedzą, na choroby o których jeszcze mniej wiedzą- ludziom, o których NIC nie wiedzą !
ManiekMejker
Posty: 32
Rejestracja: 23 lis 2016, 11:58

Re: Wyszyńscy Lab - SKLEP

Postautor: ManiekMejker » 28 maja 2017, 14:21

W takim razie Panie Piotrze moze stworzycie jakaś ekonomiczna wersje ZKT? Ewentualnie najwyższej jakość sam olej lniany? Dla wielu ludzi bylaby to ostatnia deska ratunku ,jeśli chodź o dostarczenie zbilansowanych kwasów tłuszczowych. Boguś człowiek najwyższych lotów,dlatego mamy nadzieję że znajdzie się i coś dla mniej zamożnych w waszym sklepie. :)Pozdrawiam!

Wróć do „Zbilansowane Kwasy Tłuszczowe (ZKT)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości