Skuteczne leczenie SM cz. I

Oddzielny dział poświęcony tematyce Zbilansowanych Kwasów Tłuszczowych.
Awatar użytkownika
Bow1
Specjalista
Posty: 381
Rejestracja: 30 kwie 2016, 3:14
Lokalizacja: Jezioro Dadaj

Re: Skuteczne leczenie SM cz. I

Postautor: Bow1 » 23 wrz 2019, 1:23

sowka pisze:ciekawy wywiad
Magdalena Piekorz borelioza, szczegóły terapii.
https://www.youtube.com/watch?v=vovNG4DrGEs

Coś mi tu nie pasuje z tym i innymi tego typu wywiadami. Pachnie mi to sprzedawaniem super garnków za 8 tyś zł.
Marek70 a czy wykluczyłeś boreliozę?
Zrób test elisa na przeciwciała IGM i IGG. Jeżeli będą negatywne to będzie jednoznaczny wynik, że boreliozy nie masz jak wyjdzie dwuznacznie to zrób western blot i powinno się wyjaśnić czasem jednak tak nie jest wtedy jeszcze LTT i sprawa będzie jasna.
Zrób te badania które wykluczą bądź potwierdzą boreliozę, a ja tymczasem troszeczkę dopracuję kwestię związaną z SM. Mam nowe doświadczenia i nową wiedzę. Potrzebuję jednak troszeczkę czasu aby to usystematyzować i przedstawić w zrozumiały sposób.
Dobrze się bawię.
sowka
Posty: 1722
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Skuteczne leczenie SM cz. I

Postautor: sowka » 23 wrz 2019, 9:02

No ja niczego nie sprzedaję :)
bardziej chodziło o nietypowe objawy jakie daje bolerioza.
mwtch
Posty: 8
Rejestracja: 04 wrz 2019, 23:43

Re: Skuteczne leczenie SM cz. I

Postautor: mwtch » 25 wrz 2019, 0:01

Bow1 pisze:Zrób test elisa na przeciwciała IGM i IGG. Jeżeli będą negatywne to będzie jednoznaczny wynik, że boreliozy nie masz

Bow1 z całym szacunkiem ale wiele osób wierzy Ci bezkrytycznie. A to zdanie jest nieprawdziwe i wprowadza w błąd.
Nawet optymistyczne oficjalne dane dają testowi elisa 60% skuteczności w wykrywaniu boleriozy.
A w przypadku późnej neuroboleriozy negatywny elisa jest wręcz normalny.
Przecież krętek potrafi się schować w formach przetrwalnikowych poza krwią na długi czas i przeciwciał będzie mało.
Przekonaliśmy się o tym z żoną w ostatnich dniach.
Po wykluczeniu SM w rezonansie 3 teslowym zrobiliśmy od razu elisę i WB zarówno na IGM i IGG. Wszystkie wyniki negatywne. Ale już dwóch lekarzy powiedziało na podstawie tych samych badań że mamy do czynienia z późną neuroboleriozą. Wymaga to jeszcze dalszego potwierdzenia.
Ale skąd się wzięło p41 na poziomie 160 w IGG oraz graniczne OspC w IGM? Z układem pokarmowym nigdy żadnych problemów, za to wszystkie objawy neuroboleriozowo-smowe. Kleszcz 4 lata temu.
Więc nie mogę się z tym stwierdzeniem zgodzić.

Ale też dobra wiadomość, realizacja programu z wątku o chorobach neurodegeneracyjnych powoli(szybko) cofa objawy, przy czym trochę poszerzyłem ten program i mam przekonanie że szczególnie LDN robi dobrą robotę, ale być może to tylko takie wrażenie i robotę robią dawki D3, A, E czy ZKT lub inne. Ważne że jest postęp. Tylko kasy ile mniej :shock:
sowka
Posty: 1722
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Skuteczne leczenie SM cz. I

Postautor: sowka » 19 gru 2020, 0:34

Jak nie poddałam się diagnozie Stwardnienie Rozsiane i odkryłam Źródło Mocy - Wioletta Rybczyk
https://www.youtube.com/watch?v=cjB_P6IFA3w
Serdecznie zapraszamy do wysłuchania historii Wioletty Rybczyk, która poprzez różne doświadczenia życiowe w tym chorobę - stwierdzone SM, była cały czas kierowana do siebie, aby zrozumieć mechanizmy i programy, które ją prowadziły i ostatecznie móc się od nich uwolnić.
Wioletta nie poddała się diagnozie: stwardnienie rozsiane i na własną rękę szukała innej drogi - a wiadomo kto szuka ten znajduje i tak też stało :)
Znalazła się odpowiednia książka, która ją oczarowała, a potem jej autorka dr Joanna Woyciechowska, która zainspirowała Wiolettę do zupełnie innego spojrzenia na SM niż to które proponuje środowisko szpitalne oraz program, w który jest się wdrażanym jeśli jest się już odpowiednio mocno chorym.
https://gaja.tv/jak-nie-poddalam-sie-di ... a-rybczyk/
Wioletta Rybczyk
https://www.youtube.com/channel/UCY3ccc ... Npg/videos

Wróć do „Zbilansowane Kwasy Tłuszczowe (ZKT)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości