Złoto faraonów a chudnięcie

Oddzielny dział poświęcony tematyce Zbilansowanych Kwasów Tłuszczowych.
kaszarelka
Posty: 3
Rejestracja: 24 sty 2019, 21:27

Złoto faraonów a chudnięcie

Postautor: kaszarelka » 07 mar 2019, 20:53

Witam.czy ktoś podczas stosowania oleju złoto faraonów chudł ?
xpok
Posty: 6
Rejestracja: 30 cze 2017, 22:04

Re: Złoto faraonów a chudnięcie

Postautor: xpok » 12 mar 2019, 22:47

Trzeba całkowicie przestawić dietę wtedy się chudnie i bez Złota faraonów. Oczywiście złoto nie zaszkodzi. Ale to tak nie działa że się wypije flaszkę i schudnie. Nie wiem czy dobrze zrozumiałem pytanie.
Awatar użytkownika
Bow1
Specjalista
Posty: 381
Rejestracja: 30 kwie 2016, 3:14
Lokalizacja: Jezioro Dadaj

Re: Złoto faraonów a chudnięcie

Postautor: Bow1 » 16 kwie 2019, 19:30

Wkrótce napiszę długą i niezwykle ciekawą pracę dotyczącą problemów jakie dotknęły mnie w ostatnim czasie a teraz tylko wspomnę, że wskutek monotonnej diety jaką musiałem stosować zabolała mnie wątroba po raz pierwszy od wielu lat. Nie dokuczała mi zbyt mocno ale organ ten dawał mi znać, że istnieje i coś nie jest fajnie.
Poprosiłem syna o butelkę ZF bo w domu akurat tego oleju nie miałem. Przywiózł mi rano następnego dnia, a już wieczorem zapomniałem, ze mam taki organ, który nazywają wątrobą.
To jest coś co doświadczyłem osobiście.
Nie wiem czy ZF odchudza ale wiem, że bardzo dobrze wpływa na wątrobę co w wielu przypadkach może mieć wpływ na wagę ciała.
Dobrze się bawię.
Awatar użytkownika
ulla
Posty: 4
Rejestracja: 09 lis 2018, 18:21
Lokalizacja: Balaton

Re: Złoto faraonów

Postautor: ulla » 27 lip 2019, 19:11

[quote="Bow1"]Wkrótce napiszę długą i niezwykle ciekawą pracę dotyczącą problemów jakie dotknęły mnie w ostatnim czasie a teraz tylko wspomnę, że wskutek monotonnej diety jaką musiałem stosować zabolała mnie wątroba po raz pierwszy od wielu lat. Nie dokuczała mi zbyt mocno ale organ ten dawał mi znać, że istnieje i coś nie jest fajnie.
Poprosiłem syna o butelkę ZF bo w domu akurat tego oleju nie miałem. Przywiózł mi rano następnego dnia, a już wieczorem zapomniałem, ze mam taki organ, który nazywają wątrobą.

drogi panie Bogusławie,

czekamy na tę długa pracę, z pewnością ciekawą, z życia wzięte :)

Wróć do „Zbilansowane Kwasy Tłuszczowe (ZKT)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości