Czas się obudzić

sowka
Posty: 1691
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Czas się obudzić

Postautor: sowka » 20 sty 2022, 12:18

Mobilne obozy FEMA w USA
To nie Fake news
To nie spiskowa teoria, tylko zdarzenia w świecie realnym
Czy system naszykował już mobilne obozy FEMA dla niewykłutych i dla tych którzy sprzeciwiają się nadchodzącemu wielkimi krokami NWO ?
https://globalna.info/2022/01/20/rozwia ... bozy-fema/
sowka
Posty: 1691
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Czas się obudzić

Postautor: sowka » 20 sty 2022, 12:32

Dr Astrid Stuckelberger jest interdyscyplinarnym naukowcem na Uniwersytecie Genewskim i Lozannie w Szwajcarii.
Jest zapraszanym profesorem na europejskich uniwersytetach,autorką i międzynarodowym mówcą publicznym.
W ekskluzywnym wywiadzie dla CONUVIVE Mundial (Światowa Rada Narodów Zjednoczonych ds. Życia i Prawdy)
dr Astrid Stuckelberger opowiedziała o odkryciach dokonanych przez nią i kilku naukowców z całego świata na temat zawartości szczepionek, wspominając od tlenku grafenu po pasożyty i biotechnologię.

https://truthcomestolight.com/dr-astrid ... -vaccines/
https://truthcomestolight.com/dr-astrid ... s-5g-wifi/
...Teraz muszę przejść do ostatniej części… Najnowsze niebezpieczeństwo, które teraz znajdujemy… A to dzięki profesor Campra Madrid. Jego najnowszy i końcowy raport zbliża się do naprawdę interesującego punktu. Odpowiada to temu, co nazywamy w WHO, zagrożeniem chemicznym. Ponieważ jeśli masz zatrucie chemiczne lub zatrucie, tworzy to infekcję. Lub powoduje atak serca. Albo tworzy to i tamto.
Odkryli więc, że w rzeczywistości ten grafen ma potencjał, moc, która powoduje (promieniowanie) tysiąc razy wyższe, ponieważ grafen jest jonizatorem. Jest jonizacja. Nie jestem ekspertem, ale pamiętam koncepcję. Istnieje jonizacja, która zwielokrotnia promieniowanie 1000 razy, co oznacza, że ​​mają potencjalizowany grafen. I jest bardzo wrażliwy na promieniowanie. A według grupy w Hiszpanii, La Quinta Columna i profesora Campry , w rzeczywistości ludzie umierają z powodu ostrego promieniowania , a nie z powodu czegokolwiek innego. Ostre promieniowanie . A promieniowanie koaguluje krew i nie może być transportowana. I dlatego piłkarze lub sportowcy powinni przestać uprawiać sport, jeśli dostali szczepionkę. Bo kiedy uprawiają sport, rozpędzają swoje ciała, a całe przyspieszenie promieniowania staje się tak dotkliwe, że serce zatrzymuje się i spadają.
I mówię moim przyjaciołom: „Jesteście infekologami, zawsze mówicie więcej o chorobach zakaźnych”. Mówię im: „Czy naprawdę myślisz, że piłkarz, który pada martwy na boisku… Czy uważasz, że to wirus? Że jest zaraźliwy? To nie wirus. To niemożliwe. Nie można po prostu umrzeć na atak serca z powodu choroby zakaźnej. To wysoce odurzająca substancja chemiczna ”...


dr Astrid Stuckelberger od ponad 20 lat jest ekspertem w dziedzinie zdrowia międzynarodowego
ta Pani z tego wywiadu , jeśli nie pamiętacie https://www.bitchute.com/video/uaVV7VGqUcMi/
sowka
Posty: 1691
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Czas się obudzić

Postautor: sowka » 20 sty 2022, 16:43

sowka pisze:Czy "Specjalnie wprowadzają na rynek toksyczne partie szczepionek, aby testować ich działanie " ?
https://robertbrzoza.pl/post/specjalnie ... -dzialanie


Piotr Rubas “Szczepionka” na Covid-19 jak trutka na szczury, pierwsze ziarna dobre, kolejne zabijają
https://www.youtube.com/watch?v=ndhwhJgFMbU
całość wywiadu
https://pl1.tv/title/szczepionka-na-cov ... -zabijaja/
sowka
Posty: 1691
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Czas się obudzić

Postautor: sowka » 20 sty 2022, 22:06

WOŚP - A mogło być tak pięknie! KANAŁ Zjednoczeni TV
30.Finał WOŚP już za kilka dni. W programie pokażemy jak wielkie zakłamanie panuje wokół tego projektu.
Naszym gościem będzie współpracownik Jerzego Owsiaka przy pierwszych dwóch edycjach.
Sławomir - dyplomowany perfuzjonista w kardiochiururgii (Polska). 1993 Magister Perfusion Science University of London.
2001 autoryzacje Malta Wspólnota Brytyjska Maroko, Algieria, Libia, Tunezja, Egipt, Turcja, Pakistan, Indie. etc.
Uczestnik wielu konferencji naukowych Malta, GB, Włochy, Polska.
Autor wielu prac naukowych z dziedziny kardiochirurgii, medycyny wojennej i katastrof.

https://www.youtube.com/watch?v=1kd7EaV-XBU
sowka
Posty: 1691
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Czas się obudzić

Postautor: sowka » 21 sty 2022, 12:25

Maski naprawdę mogą być mordercze w skutkach – Podpułkownik Dave Grossman
Maski są jak garść piasku w silniku samochodowym, znacznie zwiększając “tarcie” w… Każdym, Jednym Z tych niezliczonych miliardów codziennych punktów styku.

https://pubmedinfo.org/2022/01/20/maski ... bscriber_1
Stworzyłem i powołałem do życia nową dziedzinę nauki znaną pod nazwą “killologia“.
W psychologii nie chodzi o uczenie ludzi, jak być psychopatami, w kryminologii nie chodzi o uczenie ludzi, jak być przestępcami, a w killologii nie chodzi o uczenie ludzi, jak zabijać. Chodzi o zrozumienie czynników, które wzmacniają i powstrzymują zabijanie w naszym społeczeństwie.
Ludzie często wskazują na jakąś straszną zbrodnię i oświadczają: “To dowodzi, że ludzie z natury są mordercami!”.
Odpowiadam im: “Nie. To jest wyjątek. Dosłownie, jeden na milion. Wyjaśnij mi, że 99,9% naszych obywateli przez całe życie nie podejmie nawet poważnej próby odebrania życia człowiekowi. Wyjaśnij to!”

“Czynniki sprzyjające zabijaniu” Ilustracja z książki “O zabijaniu” ppłk Dave Grossman - W ARTYKULE
sowka
Posty: 1691
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Czas się obudzić

Postautor: sowka » 21 sty 2022, 14:08

A KWARANTANNA KOŁEM SIĘ TOCZY
https://autorska.ravicz.pl/a-kwarantann ... sie-toczy/
W 1828 roku Imperium Rosyjskie prowadziło wojnę z Turkami.
W południowej części Rosji wybuchła wówczas zaraza, dżuma. Akurat na południu położone było miasto Sewastopol.
W samym mieście nie stwierdzono ani jednego przypadku dżumy, ale ze względu na strategiczne znaczenie twierdzy, zwłaszcza portu, który dla rosyjskiej marynarki wojennej miał kluczowe znaczenie, jako środek zapobiegawczy zaordynowano kwarantannę.
Przynajmniej taka była oficjalna narracja władz.
W maju tegoż roku wokół Sewastopola zbudowano specjalny kordon, który miał zapobiegać wchodzeniu i wychodzeniu ludzi z miasta.
Ruch osobowy musiał przechodzić przez punkt kontrolny. Nie było to postanowienie tymczasowe, na miesiąc czy dwa, trwało kilkanaście długich miesięcy. Rok później, to znaczy latem 1829, z niewiadomych powodów kwarantanna została zaostrzona.
Każdy kto chciał wejść do miasta, musiał spędzić 2-3 tygodnie w specjalnej strefie. Natomiast osoby podejrzane o chorobę trzymano w ścisłej izolacji przez długie tygodnie.
Zniechęciło to miejscowych rolników do sprzedawania żywności w mieście, co z kolei stało się przyczyną niedoborów aprowizacyjnych.
Wykorzystali to skorumpowani urzędnicy, którzy zwietrzyli na czarnorynkowym handlu towarami spożywczymi doskonały interes.
Ludzie nie mieli co jeść, a to, czym się odżywiali, było złej jakości. Pociągnęło to za sobą choroby i śmierć wielu mieszkańców Sewastopola.
Dzień w dzień na cmentarzach grzebano od kilkunastu do kilkudziesięciu osób – zwłaszcza tych z najbiedniejszych dzielnic.
Urzędnicy za to, obrastali w tłuszcz i bogactwo. W sercu życzyli sobie, aby taka sytuacja trwała w nieskończoność.
Kwarantanna stała się źródłem olbrzymich dochodów. Wreszcie ktoś wydostał się z miasta i poinformował władze w Petersburgu o skandalicznej sytuacji. Zorganizowano komisję i zlecono zbadanie sprawy. Komisja stwierdziła masowe nadużycia, ale ponieważ składała się z takich samych urzędników, jak ci w Sewastopolu, nikomu z winowajców nie spadł włos z głowy.
W listopadzie komisję rozwiązano, a kwarantanna, jak była, tak trwała. Bezkarni urzędnicy nabrali jeszcze większej pewności niż poprzednio.
W marcu 1830 roku kwarantanna została ponownie zaostrzona. Wszystkim bez wyjątku mieszkańcom zakazano opuszczania domów.
W mieście dochodziło do scen, na których opisanie potrzebna byłaby cała osobna książka.
Dopiero dwa miesiące później pozwolono ludziom wyjść poza własne mieszkanie. Jedynie tym z najbiedniejszych dzielnic zabroniono tego na kolejnych 7 dni, a potem jeszcze przez dwa tygodnie.
Ludzie umierali z głodu, wycieńczenia i braku elementarnej opieki lekarskiej, lecz nikt, ale to nikt nie umarł w tym czasie z powodu dżumy.
Doprowadziło to mieszkańców Sewastopola do skrajnej wściekłości. Mimo apelów kontradmirała Iwana Skalowskiego oraz najwyższych urzędników miejskich, członków kadry oficerskiej i duchownych kościoła prawosławnego, biedota odmówiła przebywania w areszcie domowym.
W tej sytuacji gubernator wojskowy Sewastopola, Nikołaj Stołypin, rozkazał piechocie siłą przymuszać ludzi do siedzenia w czterech ścianach.
Lecz gniew społeczny osiągnął już takie nasilenie, że mieszkańcy miasta zaczęli planować zbrojny opór – wielu z nich było emerytowanymi wojskowymi. Spora część żołnierzy pod bronią również miała dość tego, co się działo w Sewastopolu.
Zrobiło się naprawdę gorąco! 3 czerwca gubernator, w obawie przed rebeliantami, rozmieścił wojska na ulicach i wokół swojej rezydencji.
To jeszcze bardziej rozzłościło zbuntowanych mieszkańców.
Uznano, że miara się przebrała. Wielotysięczny tłum zebrał się przed rezydencją gubernatora i ruszył na budynek.
Żołnierze nie próbowali stawiać im oporu. Stołypin został zlinczowany na oczach rodziny i służby.
Na wieść o tym, żołnierze przerwali kordon kwarantanny wokół miasta i wspólnie z mieszkańcami przejęli władzę na 22 godziny.
Odpowiedzialni urzędnicy uchodzili z miasta niczym szczury z tonącego okrętu. W Swastopoku nastąpiła anarchia, mnożyły się samosądy.
Dopiero następnego dnia wieczorem, generał broni Andriej Turczaninow, zastąpił zabitego Stołypina i podpisał dekret o końcu kwarantanny.
Niestety, niektórzy z mieszkańców Sewastopola słono zapłacili za wolność. Wkrótce w mieście pojawiła się dywizja pod dowództwem Timofiejewa. Przysłano ich, aby odzyskać kontrolę nad miastem. Komitet pod przewodnictwem gubernatora Michaiła Siemionowicza Woroncowa rozpatrzył sprawy około 6000 osób. Za kierowanie powstaniem siedmiu stracono, około 1000 mieszkańców i marynarzy wysłano do ciężkich robót, a blisko 4200 cywilów zostało deportowanych do innych miast.
A co z odpowiedzialnymi za katastrofę urzędnikami? Ci otrzymali jedynie kary dyscyplinarne…
sowka
Posty: 1691
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Czas się obudzić

Postautor: sowka » 21 sty 2022, 19:49

"SZCZEPIONKI" NA COVID A PRAWO PATENTOWE
OPIS I WIELE LINKÓW DO ART. RÓWNIEŻ POD FILMIKIEM
https://www.bitchute.com/video/Jv9RyHOWamEw/
sowka
Posty: 1691
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Czas się obudzić

Postautor: sowka » 21 sty 2022, 22:16

Mark Twain : "Łatwiej ludzi oszukać niż przekonać że zostali oszukani".

Magdalena Ziętek-Wielomska: "Trójkąt dramatyczny" - metoda ujarzmiania ludzi
TRZEBA BYĆ ŚWIADOMYM TEGO MECHANIZMU
https://www.youtube.com/watch?v=L6QDSl-nz70&t=340s
sowka
Posty: 1691
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Czas się obudzić

Postautor: sowka » 22 sty 2022, 11:24

Nowy raport DARPA pokazuje, że rząd USA kłamał we wszystkich sprawach związanych z COVID
https://sarahwestall.com/new-darpa-repo ... -to-covid/
Poniżej przedstawiam go w całości.
tłumaczenie Ula Klimko
https://samoswiadomi.pl/nowy-raport-dar ... h-z-covid/
cyt.
W artykule z 2019 r. zatytułowanym „Rząd poważnie podchodzi do tworzenia broni kontrolowanych przez umysł” autor Edd Gent wyjaśnia, że ​​DARPA chce genetycznie „podrasować” istoty ludzkie. Jak to możliwe? Artykuł wyjaśnia, że ​​DARPA „planuje wykorzystać zmodyfikowane wirusy w celu dostarczenia materiału genetycznego do komórek – zwanych wektorami wirusowymi – do wstawienia DNA w określone neurony − to sprawi, że będą produkować dwa rodzaje białek”.
Czy te słowa sprawiają, że się już budzisz?
Chcą użyć wirusów, które zostały zmodyfikowane w celu dostarczenia materiału genetycznego do komórek, aby zmienić DNA.
Jak by to działało?
Artykuł wyjaśnia:
Pierwszy rodzaj białka pochłania światło podczas pobudzenia neuronu, co umożliwia wykrycie aktywności neuronowej. Zewnętrzny zestaw słuchawkowy wysyłałby wiązkę światła podczerwonego, która może przejść przez czaszkę do mózgu. Detektory podłączone do zestawu słuchawkowego mierzyłyby następnie maleńki sygnał odbity od tkanki mózgowej, tworząc obraz mózgu. Ze względu na białko, docelowe obszary będą wydawały się ciemniejsze (pochłaniają światło), gdy neurony aktywują, generując odczyt aktywności mózgu, który można wykorzystać do ustalenia, co dana osoba widzi, słyszy lub próbuje zrobić.
Drugie białko wiąże się z magnetycznymi nanocząsteczkami, dzięki czemu neurony mogą być magnetycznie pobudzane do zapłonu, gdy zestaw słuchawkowy generuje pole magnetyczne. Może to być wykorzystane do stymulacji neuronów w celu wywołania obrazu lub dźwięku w umyśle pacjenta. Jako dowód koncepcji, grupa planuje wykorzystać system do przesyłania obrazów z kory wzrokowej jednej osoby do drugiej.
Słowa, które powinny rzucić ci się w oczy to: nanocząstki magnetyczne. To inna nazwa tlenku grafenu. Istnieje wiele doniesień, że tlenek grafenu jest nieujawnionym składnikiem pojawiającym się w eksperymentalnych szczepionkach. Jeśli to prawda, należy zadać pytanie: dlaczego coś takiego jest potajemnie rozprowadzane wśród populacji (bez jej zgody) za pomocą eksperymentalnych szczepionek?

Wyjaśnijmy sobie teraz, co już wiemy:
amerykańscy podatnicy faktycznie zapłacili Chińskiej Partii Komunistycznej za stworzenie COVID-19.
Fauci i Peter Daszak oraz dr Ralph Baric zrobili wszystko, aby stworzyć tę broń biologiczną.
Kiedy sprawy potoczyły się źle, rząd USA aktywnie tłumił prawdę o pochodzeniu „wirusa”.
Następnie rząd USA aktywnie tłumił tanie leki, takie jak Ivermektyna i HCQ, aby przeforsować eksperymentalne szczepionki opracowywane przez DARPA. (Ile osób zginęło z powodu tej decyzji?)
Amerykańskie media korporacyjne również aktywnie współpracowały z rządem federalnym USA, aby ukryć prawdę o COVID – m.in. nazywając uczciwych dziennikarzy, którzy dokładnie relacjonowali prawdę, „teoretykami spiskowymi”.
To są ogólne zarysy przestępczego spisku, jakiego nigdy wcześniej nie doświadczyliśmy.
Nakazy dotyczące szczepień są bezpośrednim atakiem na koncepcję „świadomej zgody” i naruszają najbardziej podstawowe zasady Kodeksu Norymberskiego.
Rząd Stanów Zjednoczonych został przyłapany na przeprowadzaniu największego nieautoryzowanego eksperymentu medycznego w historii ludzkości. Nie chodzi tylko o to, że szczepionki mRNA są „dziurawe” i nie działają dobrze – chodzi o to, że produkują one właśnie białko kolczaste, które zostało uznane za zbyt toksyczne dla celów badawczych.
sowka
Posty: 1691
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Czas się obudzić

Postautor: sowka » 22 sty 2022, 12:44

Największy eksperyment medyczny w historii ludzkości
Andy Choinski
https://rumble.com/vsoj9w-zcnuefebs-sc-zmaj-pl.html

Wróć do „Medycyna komplementara/ Biologia/ Biochemia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości