ludzkie DNA jak kod komputerowy ?

sowka
Posty: 1691
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

ludzkie DNA jak kod komputerowy ?

Postautor: sowka » 10 mar 2021, 15:31

Ideologia transludzka jest tak przerażająca, że ​​większość ludzi po prostu nie może pojąć jej ogromu. Transhumans w pełni zamierzają przejąć ewolucyjny proces strukturyzacji genetycznej, aby stworzyć Humanity 2.0. Oznacza to traktowanie ludzkiego DNA jak kodu komputerowego.

Moderna opisuje w dokumentach szczepionkę mRNA jako „system operacyjny”
https://wolna-polska.pl/wiadomosci/mode ... ny-2021-03
https://principia-scientific.com/modern ... shumanism/
Z dokumentów uzyskanych od Moderny wynika, że ​​tak zwana szczepionka sprzedawana przez firmę to w rzeczywistości 'system operacyjny'. To zaskakujące stwierdzenie potwierdza to, co twierdzili sceptycy szczepionkowi – że COVID dotyczy kontroli, a nie wirusa.
sowka
Posty: 1691
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: ludzkie DNA jak kod komputerowy ?

Postautor: sowka » 10 mar 2021, 17:05

„Właściwie hakujemy oprogramowanie życia”
https://pl.technocracy.news/Jako-czo%C5 ... C5%BCycia/
Dr Tal Zaks, główny lekarz w Moderna Inc., wyjaśnił w wykładzie TED 2017, w jaki sposób zaprojektowana została szczepionka mRNA firmy.
Powiedział, że przez ostatnie 30 lat przeżywaliśmy tę fenomenalną cyfrową rewolucję naukową i jestem tu dzisiaj, aby wam powiedzieć, że tak naprawdę hakujemy oprogramowanie życia i że zmienia to sposób, w jaki myślimy zapobieganiu i leczeniu chorób ”.
Zaczął wyjaśniać , że ciało ludzkie składa się z narządów, a narządy z komórek.
„W każdej komórce jest coś zwanego informacyjnym RNA lub w skrócie mRNA, które przekazuje krytyczne informacje z DNA w naszych genach do białka, które jest tak naprawdę materiałem, z którego wszyscy jesteśmy zbudowani. To są krytyczne informacje, które określają, co zrobi komórka. Więc myślimy o tym jako o systemie operacyjnym.
„Więc gdybyś mógł to zmienić, gdybyś mógł wprowadzić wiersz kodu lub zmienić wiersz kodu, okazuje się, że ma to głębokie konsekwencje dla wszystkiego, od grypy po raka”.
Nie mógł wyrazić się bardziej jasno, kiedy to powiedział „W rzeczywistości hakujemy oprogramowanie życia”.
Zaks podkreślił, że w 2017 roku jego firma pracowała nad szczepionką, która nie będzie działać jak żadna wcześniejsza szczepionka, jaką kiedykolwiek stworzono.
„Wyobraź sobie, że zamiast podać [pacjentowi] białko wirusa, daliśmy mu instrukcje, jak zrobić białko, jak organizm może stworzyć własną szczepionkę” - powiedział.
Zaks powiedział, że sekwencja ludzkiego genomu zajęła dziesięciolecia, co zostało wykonane w 2003 r. „A teraz możemy to zrobić w tydzień”.
W 2017 roku zaczął ujawniać plany swojej firmy dotyczące tworzenia indywidualnych szczepionek przeciwnowotworowych dostosowanych do potrzeb poszczególnych pacjentów z rakiem, „ponieważ każdy rak jest inny”.
Co ciekawe, jednym z najbardziej potencjalnie katastrofalnych skutków ubocznych szczepionki mRNA jest jej interakcja z komórkami rakowymi. Według badań przeprowadzonych w Sloan Kettering Cancer Center w Nowym Jorku, domena mRNA ma tendencję do inaktywacji białek hamujących rozwój nowotworówco oznacza, że ​​może promować wzrost komórek rakowych.
Zastrzyki Moderna i Pfizer są eksperymentalnymi szczepionkami mRNA.
FDA przyznała tylko tym zastrzykom zezwolenie na użycie w sytuacjach nadzwyczajnych i będą one nadal poddawane testom do 2023 r.,
Ale rząd, media i korporacje promują je tak, jakby były bezpieczne.
Jeśli ta tak zwana szczepionka powoduje raka, pomyśl o możliwościach z czysto biznesowego punktu widzenia.
Opierając się na przewidywaniach dr Zaksa, który nadzorował tworzenie szczepionki, która jest obecnie podawana milionom ludzi na całym świecie, te same duże firmy farmaceutyczne, które mogłyby potencjalnie dać ludziom raka jedną szczepionką, mogłyby później przedstawić inną szczepionkę oferującą lekarstwo na raka.
Jeśli jesteś dyrektorem generalnym mega farmaceutycznej firmy, który odpowiada przed nastawionymi na zysk akcjonariuszami z Wall Street, to jest to genialna strategia!
Ale czy jest to etyczne z medycznego punktu widzenia? To jest pytanie, którego nikt nie zadaje.
Zaks zakończył przemówienie z 2017 roku następującymi słowami.
„Jeśli pomyślisz o tym, co próbujemy zrobić. Zebraliśmy informacje i nasze zrozumienie tych informacji oraz tego, w jaki sposób te informacje są przekazywane w komórce, i zabraliśmy naszą wiedzę na temat medycyny i wytwarzania narkotyków, i łączymy te dwie rzeczy. Myślimy o tym jako o terapii informacyjnej ”.
Terapia informacyjna. Podobnie jak kod oprogramowania komputerowego.

Naukowcy ci naprawdę wierzą, że ludzkie ciało to nic innego jak maszyna, do której można się włamać i zmienić jej kolejność zgodnie z instrukcjami jakiegoś programisty.
Ten sam przełomowy charakter tych badań, który niektórych ekscytuje, a innych przeraża.
Genetyka człowieka jest, jak powiedział dr Zak, „oprogramowaniem życia”.
Wbrew temu, co uważają niektórzy naukowcy, nie jesteśmy maszynami. Jesteśmy istotami ludzkimi z ciałami, duszami i wolną wolą. Każdy, kto próbuje nakazać akceptację eksperymentalnej terapii zmieniającej gen, sprzeciwia się międzynarodowym kodeksom norymberskim, które wymagają świadomej zgody na jakiekolwiek eksperymentalne leczenie.

Drodzy Czytelnicy: Prosimy, nie pozwólcie swojemu pracodawcy, swojemu rządowi, swojej rodzinie, przyjaciołom ani nikomu innemu, aby was zastraszyli lub w jakikolwiek sposób próbowali was przekonać, aby zaakceptowali tę eksperymentalną terapię, jeśli tego nie chcecie. Jesteś własnym organem ds. Zdrowia, kropka. Jeśli pracodawca grozi Ci zwolnieniem z pracy za odrzucenie tego zastrzyku, skontaktuj się z prawnikiem....
sowka
Posty: 1691
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: ludzkie DNA jak kod komputerowy ?

Postautor: sowka » 12 mar 2021, 18:12

Technokraci medyczni określają zastrzyki do terapii genowej jako szczepionki
Oto dlaczego wstrzyknięcia mRNA nie spełniają prawnej definicji „szczepionki”
Co to jest wstrzyknięcie mRNA? „Powiedzmy sobie jasno”, mówi naukowiec David Martin, „To nie jest szczepionka!”

https://pl.technocracy.news/technokraci ... czepionki/
Firmy zajmujące się terapią genową musiały zmienić definicję.
Dlaczego?
Po pierwsze, aby uniknąć odpowiedzialności przed pozwami o obrażenia wywołane szczepionką.
Po drugie, aby umożliwić miastom i stanom nakazanie zastrzyków w przypadku zagrożenia zdrowia
Poprzedni artykuł o iniekcjach mRNA zyskał dużą popularność w Internecie ( poniżej zródło )
https://leohohmann.com/2021/03/09/moder ... e-of-life/
W rezultacie zwrócił uwagę kilku lewicowych trolli, którzy próbowali zdyskredytować przedstawione przeze mnie fakty. Dzieje się tak pomimo tego, że przecież artykuł powstał na podstawie słów prosto od czołowego naukowca z Moderna, jednej z dwóch firm produkujących miliony dawek środków chemicznych mRNA, które mają być wstrzykiwane dożyłnie ludziom na całym świecie.
Jedną podstawowa rzecz to iż zastrzyki dostarczane przez Moderna i Pfizer NIE SĄ SZCZEPIONKAMI .
To nie jest żywy system, to nie jest system biologiczny [jakby to była szczepionka].
To technologia fizyczna. Tak się składa, że ​​ma wielkość pakietu molekularnego.
Jest to wyrób medyczny, a nie lek, ponieważ spełnia definicję wyrobu medycznego według definicji CDRH [Center for Devices and Radiological Health] .
Musimy więc być naprawdę zdecydowani, aby upewnić się, że nie damy się nabrać na ich grę, ponieważ ich gra polega na tym, że jeśli mówimy o tym jako o szczepionce, wtedy wdamy się w rozmowę o szczepionkach. Ale to nie jest, jak sami przyznają, szczepionka. W rezultacie dla każdego słuchacza musi być jasne, że nie damy się nabrać na tę nieudaną definicję, tak jak nie ulegniemy ich przemysłowo-chemicznej definicji zdrowia, ponieważ oba są funkcjonalnie wadliwe i stanowią wyraźne naruszenie wykorzystywana konstrukcja prawna.

„Denerwuję się, kiedy słyszę aktywistów i prawników, a wszyscy inni mówią:„ będziemy walczyć ze szczepionką ”. Jeśli zastrzegasz, że jest to szczepionka, już przegrałeś bitwę. To nie jest szczepionka.
„Została stworzona, żebyś był chory. 80 procent osób zarażonych wirusem nie ma żadnych objawów, co oznacza, że ​​nie mają żadnych objawów. 80 procent osób, które otrzymały ten zastrzyk, ma kliniczne zdarzenie niepożądane. Otrzymujesz wstrzyknięcie substancji chemicznej w celu wywołania choroby, a nie wywołania odpowiedzi immunoprzepuszczalnej. Innymi słowy, nic w tym nie powstrzyma cię przed przekazaniem czegokolwiek. Chodzi o to, żebyś zachorował, a to, że masz własne komórki, jest tym, co wywołuje u ciebie chorobę ”.

W rzeczywistości jedna z dwóch firm posiadających licencję na produkcję szczepionki COVID, Moderna, przyznaje na swojej stronie internetowej, że jej produkt jest „jak system operacyjny na komputerze”. Te stany www :
„Uznając szeroki potencjał nauki o mRNA, postanowiliśmy stworzyć platformę technologiczną mRNA, która działa bardzo podobnie do systemu operacyjnego na komputerze. Został zaprojektowany tak, aby można go było podłączyć i grać zamiennie z różnymi programami. W naszym przypadku „program” lub „aplikacja” to nasz lek na mRNA - unikalna sekwencja mRNA, która koduje białko ”.


https://rumble.com/vc7cgp-szczepionki-n ... ektor.html
https://rumble.com/vc7c9h-dr.-carrie-ma ... ektor.html
https://wolna-polska.pl/wiadomosci/jerz ... ki-2020-12
A dlaczego te "szczepionki" wymagają w ogóle temp. -70C?
https://wolna-polska.pl/wiadomosci/szok ... ch-2020-11

Odpowiedź, jak się okazuje, jest – bo zawierają potencjalnie niebezpieczne składniki nigdy wcześniej nie stosowane w szczepionkach.
Jak wyjaśnił artykuł z 6 sierpnia /Children’s Health Defense explained in an August 6th article, „szczepionki mRNA przechodzące przez próby kliniczne, w tym szczepionka Moderna, polegają na „systemie nosiciela” przez nanocząsteczkę zawierającą syntetyczną substancję chemiczną pn. glikol polietylenowy / polyethylene glycol (PEG)”.
CHD tak to tłumaczy:
Stosowanie PEG w lekach i szczepionkach staje się coraz bardziej kontrowersyjne z powodu dobrze udokumentowanych przypadków niepożądanych reakcji immunologicznych wiązanych z PEG, w tym zagrażającej życiu anafilaksji.
Ok. 7 na 10 Amerykanów już może być wrażliwych na PEG, co może poskutkować zmniejszoną skutecznością szczepionki i zwiększonymi niepożądanymi skutkami ubocznymi.
Jeśli szczepionka mRNA zawierająca PEG dostanie aprobatę FDA, to wzrost narażenia na PEG będzie bezprecedensowy – i potencjalnie katastrofalny.
Dokumenty i publikacje Moderna pokazują, że firma dobrze wie o ryzykach bezpieczeństwa wiązanymi z PEG i innych aspektach jej technologii mRNA, ale bardziej troszczy się o zyski.

https://rumble.com/vdrd27-prawda-o-szcz ... apisy.html
sowka
Posty: 1691
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: ludzkie DNA jak kod komputerowy ?

Postautor: sowka » 14 mar 2021, 14:30

„Różnorodność genetyczna chroni gatunki przed masowymi ofiarami spowodowanymi przez czynniki zakaźne. Jedna osoba może zostać zabita przez wirusa, podczas gdy inna może nie mieć żadnych złych skutków tego samego wirusa. Poprzez umieszczenie identycznego receptora, białka kolca, na komórkach każdej populacji, znika różnorodność genetyczna co najmniej jednego potencjalnego receptora. Każdy w populacji staje się teraz potencjalnie podatny na wiązanie się z tym samym czynnikiem zakaźnym ”.
Dr J. Bart Classen


Trzydzieści cztery przypadki kobiet w ciąży, które doświadczyły poronień samoistnych lub poronienia martwego dziecka po otrzymaniu szczepionki COVID-19 , zostały przesłane do systemu zgłaszania zdarzeń niepożądanych szczepionek ( VAERS ).
VAERS to pasywny system raportowania, który umożliwia ludziom zgłaszanie zdarzeń niepożądanych po szczepieniu i jest prowadzony przez Food and Drug Administration (FDA) oraz Centers for Disease Control and Prevention (CDC). Badania finansowane przez CDC wykazały, że mniej niż 1 procent reakcji na szczepienia jest zgłaszanych na VAERS.
Zgłoszenia do VAERS nie muszą oznaczać, że szczepionka spowodowała zdarzenie lub reakcję. W systemie raportowania poronienia są oznaczone jako poronienia samoistne lub aborcje.
Wiele przypadków poronień samoistnych wystąpiło w pierwszym trymestrze ciąży lub w pierwszych 12 tygodniach ciąży, z czego 25 po zaszczepieniu szczepionką Pfizer-BioNTech. Podczas gdy cztery przypadki martwych dzieci wystąpiły w drugim (tygodnie 13–27) lub w trzecim trymestrze (tygodnie 28–40).

Według Verywell Health , internetowego źródła poświęconego kwestiom zdrowotnym: „Badania sugerują, że od 10% do 20% kobiet, u których ciąża została potwierdzona medycznie, zakończy się poronieniem. Osiemdziesiąt procent z nich nastąpi w pierwszym trymestrze ”.

Pracownik służby zdrowia podaje dawkę szczepionki przeciwko koronawirusowi COVID-19 firmy Pfizer-BioNtech kobiecie w ciąży w Clalit Health Services w Tel Awiwie, Izrael, 23 stycznia 2021 r. (Jack Guez / AFP via Getty Images)

W jednym przypadku lekarka w Tennessee w piątym tygodniu ciąży poroniła13 dni po zaszczepieniu szczepionką Pfizer. 31-letnia kobieta nie miała żadnych znanych alergii ani historii medycznej.
33-letnia pielęgniarka z Indiany w trzecim tygodniu ciąży poroniła pięć dni po otrzymaniu drugiej szczepionki Pfizer. Poinformowała również, że zdarzenie niepożądane spowodowało wadę wrodzoną.
32-letnia kobieta w Wirginii, która była w ósmym tygodniu ciąży, zgłosiła poronienie pięć dni po wstrzyknięciu jej pierwszej dawki szczepionki Moderna w styczniu. Przed szczepieniem 14 stycznia skonsultowała się z dwoma położnikami i ginekologami (ginekolog położniczy). Dwa dni później wystąpiły skurcze brzucha i krwawienie z pochwy, a 19 stycznia poroniła. Brała tylko witaminy prenatalne.
W stanie Michigan 35-letnia kobieta, która była w 28 tygodniu i w piątym dniu ciąży, powiedziała, że ruchy dziecka zmniejszyły się dwa dni po jej pierwszej szczepionce Pfizer w grudniu 2020 r. Kobieta urodziła martwe dziecko o wadze 2 funtów i 7 uncji w 29 tygodniu. . Była uważnie obserwowana pod kątem nieprawidłowości w pępowinie zwanych aksamitnym wstawieniem pępowiny.

Pfizer i Moderna nie odpowiedzieli od razu na prośbę The Epoch Times o komentarz.
Ponadto FDA nie odpowiedziała natychmiast na zapytanie The Epoch Times dotyczące tego, czy agencja regulacyjna zajmie się raportem VAERS. Rzecznik FDA powiedział w e-mailu The Epoch Times, że eksperci zajmujący się szczepionkami są w tej chwili „dość zajęci”.

Dr Shelley Cole, lekarz ginekolog położnik i członek America's Frontline Doctors , mówi, że niepokoi to, że szczepionka wciąż znajdująca się w fazie eksperymentalnej jest zalecana kobietom w ciąży i karmiącym, a nauka już ich nie chroni.

„Jako ginekolog-położnik widzę że jest to problem” - powiedział Cole w wywiadzie dla The Epoch Times. „Wyrzucamy [teraz] naukę i metody medycyny naukowej przez okno i zagrażamy ciążom i przyszłym ciążom”.

„Martwi mnie, że CDC mówi, że nie ma badań, ale można je zdobyć i nawet nie trzeba o tym rozmawiać ze swoim lekarzem” - powiedział Cole. „Chodzi mi o to, że jest to przeciwieństwo wszystkiego, co modele i metody naukowe oraz standardy opieki są od stulecia”.

W swoich wytycznych „Uwagi dotyczące szczepień dla osób w ciąży lub karmiących piersią” CDC mówi, że kobiety w ciąży lub karmiące piersią, które są „częścią grupy, której zaleca się podanie szczepionki COVID-19, na przykład personel medyczny, mogą zdecydować się na szczepienie”. i że nie muszą rozmawiać z lekarzem „przed szczepieniem”, mimo że istnieją ograniczone dowody „na temat bezpieczeństwa szczepionek COVID-19” w tej grupie.
Nie ma również danych dotyczących bezpieczeństwa „wpływu szczepionek mRNA na niemowlę karmione piersią lub na produkcję / wydalanie mleka”, jednak „uważa się, że szczepionka nie stanowi zagrożenia dla niemowlęcia karmionego piersią”.

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) w komunikacie prasowym z 8 stycznia stwierdziła, że nie zaleca szczepionki Pfizer COVID-19 kobietom w ciąży, chyba że są one narażone na wysokie ryzyko narażenia, takie jak personel medyczny.
„Kobiety w ciąży są bardziej narażone na ciężki COVID-19 niż kobiety niebędące w ciąży, a COVID-19 wiąże się ze zwiększonym ryzykiem przedwczesnego porodu” - powiedziała WHO. „Jednak ze względu na niewystarczające dane WHO nie zaleca obecnie szczepień kobiet w ciąży”.

WHO początkowo wydała to samo zalecenie dla szczepionki Moderna 26 stycznia, ale zmieniła je trzy dni później, mówiąc: „Nie mamy żadnego konkretnego powodu, aby sądzić, że będzie istniało określone ryzyko, które przeważyło nad korzyściami wynikającymi ze szczepienia. Szczepionkę mogą otrzymać kobiety w ciąży ”, a więc kobiety w ciąży przebywające w środowisku opieki zdrowotnej lub„ z chorobami współistniejącymi, które zwiększają ryzyko ciężkiej choroby ”.
Kobiety w ciąży lub karmiące piersią zostały wykluczone z badań szczepionek przeciwko COVID-19 firmy Pfizer i Moderna, ale firma Pfizer prowadzi obecnie badanie fazy 2/3 na 4000 zdrowych kobietach w ciąży, które otrzymają zastrzyki w drugim i trzecim trymestrze ciąży.


Rządowe agencje zdrowia i pracownicy służby zdrowia, którzy zalecają szczepionki, twierdzą, że kobiety w ciąży „mają zwiększone ryzyko poważnych chorób, w tym chorób powodujących przyjęcie na OIOM, wentylację mechaniczną i śmierć w porównaniu z kobietami niebędącymi w ciąży w wieku rozrodczym”.
Dr Denise Jamieson, MD, MPH, przewodnicząca Wydziału Ginekologii i Położnictwa w Emory University School of Medicine, zaleca kobietom w ciąży szczepienie niezależnie od tego, w jakim są trymestrze ciąży i przyznaje, że brakuje danych dotyczących bezpieczeństwa.
„Jeśli jesteś pracownikiem służby zdrowia w placówce opieki zdrowotnej, każdego dnia jesteś narażony na ryzyko” - powiedział Jamieson w rozmowie z JAMA Network 8 lutego. „Dlatego radziłbym zaszczepić się szybko i nie opóźniać, niezależnie od trymestru”.
„Myślę, że jedną z innych rzeczy, które są naprawdę ważne, jest to, że uważamy, że korzyści przewyższają ryzyko, co nie zwalnia nas z sytuacji w zakresie opisywania zagrożeń” - powiedziała. „I myślę, że jedną rzeczą, która mnie niepokoi, jest to, że zaszczepiono 15 000 kobiet, zaszczepiono kobiety w ciąży, a mimo to naprawdę mamy zdumiewająco mało informacji na temat bezpieczeństwa, a to nie jest w porządku”.
sowka
Posty: 1691
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: ludzkie DNA jak kod komputerowy ?

Postautor: sowka » 08 kwie 2021, 15:51

Grupa lekarzy skupionych w niezależnej organizacji AFLDS, przeprowadziła rozmowę z byłym wiceprezesem i dyrektorem naukowym firmy Pfizer, dr. Mike Yeadon, na temat jego poglądów o “szczepionce przeciwko COVID-19”, jak również o innych kwestiach: opinii o lekach (hydroksychlorochinie i iwermektynie) czy działaniu organów regulacyjnych.

Były wiceprezes firmy Pfizer dr. Mike Yeadon: „Całkowicie możliwe, że szczepionki będą wykorzystane do depopulacji na masową skalę”
https://www.bibula.com/?p=124095
ŻRÓDŁO
https://www.americasfrontlinedoctors.co ... icle+here_

TROCHĘ POKOPIUJĘ NA WYPADEK WYKASOWANIA ART.

Yeadon:
„Najbardziej prawdopodobny czas trwania odporności na wirusa układu oddechowego, takiego jak SARS CoV-2, wynosi wiele lat.
Dlaczego tak mówię?
W rzeczywistości mamy dane dotyczące wirusa, który przetoczył się przez części świata siedemnaście lat temu, zwanego SARS, i pamiętamy,
że SARS CoV-2 jest w 80% podobny do SARS, więc myślę, że jest to najlepsze porównanie, jakie każdy może dostarczyć.
„Dowody są jasne: ci bardzo sprytni immunolodzy komórkowi przebadali wszystkie osoby, których udało im się złapać, a które przeżyły SARS 17 lat temu. Pobrali próbkę krwi i sprawdzili, czy odpowiedzieli na oryginalny SARS i wszyscy tak zrobili; wszyscy mieli całkowicie normalną, solidną pamięć komórek T. W rzeczywistości byli również chronieni przed SARS CoV-2, ponieważ są tak podobni; to odporność krzyżowa.
„Więc powiedziałbym, że najlepsze dostępne dane są takie, że odporność powinna być solidna przez co najmniej 17 lat. Myślę, że to całkiem możliwe, że trwa przez całe życie. Styl odpowiedzi limfocytów T tych ludzi był taki sam, jak w przypadku szczepienia, a potem wracasz po latach, aby sprawdzić, czy ta odporność została zachowana. Więc myślę, że dowody są naprawdę mocne, że odporność będzie trwała wiele lat, a może nawet całe życie . ”

Innymi słowy, wcześniejsze narażenie na SARS - czyli wariant podobny do SARS CoV-2 - nadawało odporność na SARS CoV-2.

Yeadon:
„To, co nakreśliłem w odniesieniu do odporności na SARS, jest dokładnie tym, co widzimy w przypadku SARS-CoV-2.
Badanie pochodzi z jednego z najlepszych laboratoriów w swojej dziedzinie.
„Zatem teoretycznie ludzie mogliby przetestować swoją odporność na limfocyty T, mierząc odpowiedzi komórek w małej próbce ich krwi. Są takie testy, nie mają „dużej przepustowości” i prawdopodobnie będą kosztować po kilkaset dolarów w skali. Ale nie tysiące. Test, o którym wiem, nie jest jeszcze dostępny komercyjnie, ale jest dostępny tylko w Wielkiej Brytanii
„Spodziewam się jednak, że firma może zostać nakłoniona do dostarczenia zestawów testowych „ do badań ”na dużą skalę, pod warunkiem zawarcia umowy. Gdybyś miał zorganizować przetestowanie kilku tysięcy niezaszczepionych Izraelczyków, może to być miecz obosieczny. Opierając się na doświadczeniach z innych krajów, 30-50% ludzi miało wcześniej odporność, a dodatkowo około 25% zostało zakażonych i jest teraz odpornych.

„ Ten artykuł pokazuje, DLACZEGO rozległe rozpoznanie molekularne przez układ odpornościowy sprawia, że ​​drobne zmiany w wariantach są nieistotne.
https://www.sciencedirect.com/science/a ... 912100015X

„Jedynymi osobami, które mogą pozostać bezbronne i potrzebować profilaktyki lub leczenia, są osoby starsze i / lub chore, które nie chcą otrzymać szczepionki (do czego mają prawo).

„Dobrą wiadomością jest to, że dostępnych jest wiele wyborów: hydroksychlorochina, iwermektyna, budezonid (steroid wziewny stosowany u astmatyków) i oczywiście doustna witamina D, cynk, azytromycyna itp. Zmniejszają one nasilenie do tego stopnia, że ​​wirus ten nie musI stać się kryzysem zdrowia publicznego ”.


Czy uważasz, że FDA wykonuje dobrą robotę w zakresie regulacji dużych firm farmaceutycznych? W jaki sposób Big Pharma obchodzi regulator? Czy uważasz, że zrobili to w przypadku wstrzyknięcia mRNA?

„Do niedawna bardzo szanowałem światowe organy regulacyjne dotyczące leków. Kiedy byłem w firmie Pfizer, a później byłem dyrektorem generalnym firmy biotechnologicznej, którą założyłem (Ziarco, później przejęty przez Novartis), z szacunkiem współpracowaliśmy z FDA, EMA i brytyjską MHRA.
Zawsze dobrej jakości interakcje.

Niedawno zauważyłem, że Fundacja Billa i Melindy Gatesów (BMGF) przekazała grant Agencji Regulacyjnej ds. Leków i Produktów Opieki Zdrowotnej (MHRA)! Czy to kiedykolwiek może być odpowiednie? Są finansowane z publicznych pieniędzy. Nigdy nie powinni przyjmować pieniędzy od podmiotu prywatnego.

„Oto przykład, w którym brytyjski regulator ma konflikt interesów.

„Europejska Agencja Leków nie zażądała pewnych informacji ujawnionych w„ włamaniu ”do ich plików podczas przeglądu szczepionki Pfizer.

„Przykłady można znaleźć na stronie „ Corona Committee ” Reinera Fuellmicha w Internecie.

„Dlatego nie wierzę już, że organy regulacyjne są w stanie nas chronić. Dlatego „zatwierdzenie” nie ma znaczenia .

"Dr. Wolfgang Wodarg i ja złożyliśmy petycję do EMA 1 grudnia 2020 r. W sprawie szczepionek genetycznych. Zignorowali nas.

„Niedawno napisaliśmy do nich prywatnie, ostrzegając przed zakrzepami krwi, zignorowali nas. Kiedy upubliczniliśmy nasz list, zostaliśmy całkowicie ocenzurowani. Kilka dni później w ponad dziesięciu krajach wstrzymano stosowanie szczepionki z powodu zakrzepów krwi.

„Myślę, że duże pieniądze z farmacji i gotówka z BMGF tworzą środowisko, w którym powiedzenie„ nie ”po prostu nie jest opcją dla regulatora.

„Muszę powrócić do kwestii„ szczepionek uzupełniających ”(zastrzyków przypominających) i jest to cała ta narracja, którą, obawiam się, wykorzysta i wykorzysta, by zyskać nad nami niezrównaną władzę.

„PROSZĘ Ostrzec każdą osobę, aby nie zbliżała się do uzupełniających szczepionek. Nie ma takiej potrzeby.

„Ponieważ nie ma takiej potrzeby, a mimo to są wytwarzane w farmacji, a organy regulacyjne odsunęły się (brak testów bezpieczeństwa), mogę tylko wywnioskować, że zostaną użyte do nikczemnych celów.

„Na przykład, jeśli ktoś chciałby skrzywdzić lub zabić znaczną część światowej populacji w ciągu najbliższych kilku lat, systemy, które są obecnie wdrażane, umożliwią to.

„Uważam, że jest całkowicie możliwe, że zostanie to wykorzystane do wyludnienia na masową skalę”.
sowka
Posty: 1691
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: ludzkie DNA jak kod komputerowy ?

Postautor: sowka » 23 kwie 2021, 23:10

LEKARSTWO NA RAKA? (PROSTO OD PRODUCENTA mRNA!)
https://www.bitchute.com/video/ef2HxihtkDdh/
sowka
Posty: 1691
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: ludzkie DNA jak kod komputerowy ?

Postautor: sowka » 26 kwie 2021, 21:47

Genetyczna ruletka z naładowaną bronią.
Plan precyzyjnego przeprojektowania ludzi może łatwo popaść w niekontrolowany chaos.
Wiedzą o tym kontrolerzy i elitarni fundatorzy szczepionki.

cała fałszywa epidemia jest przygotowaniem pod szczepionkę i obowiązkowe szczepienia.
https://www.ekspedyt.org/2020/12/30/dno ... piens-gmo/

Ale u nas tego nie wiedzą czy ukrywaja to lisy ?
z naszego podwórka vice minister zdrowia (lekarz!) w TVP.
Kwadrans polityczny 17.12.2020
Mam nadzieję, że podejdziemy do szczepień odpowiedzialnie i ostatnie dziesięć miesięcy, w których żyliśmy w innych realiach skłonią Polaków i cały świat by powrócić do normalności, ale do tego potrzeba szczepień… Materiał genetyczny wirusa nie ma możliwości łączenia się z naszym DNA — mówi Waldemar Kraska, wiceminister zdrowia.

WOW !!!

To nie jest szczepionka tylko terapia genowa. Eksperyment na ludzkim chromosomie. Przekażemy te problemy następnym pokoleniom.
Trzeba lat studiów, żeby mieć pewność co do bezpieczeństwa tego typu zabiegów. Trzeba się z tego absolutnie wycofać
- Profesor Christian Perronne
Awatar użytkownika
Paula
Posty: 729
Rejestracja: 19 lis 2018, 14:23

Re: ludzkie DNA jak kod komputerowy ?

Postautor: Paula » 28 kwie 2021, 10:00

DR L.PALEVSKY TŁUMACZY MECHANIZM DZIAŁANIA SZCZEPIONKI mRNA I JEJ ZAGROŻENIA
https://rumble.com/vg4umf-dr.-l.palevsk ... enia-.html
"W końcu wszystko będzie dobrze. Jeżeli nie jest dobrze, to jeszcze nie koniec."
sowka
Posty: 1691
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: ludzkie DNA jak kod komputerowy ?

Postautor: sowka » 03 maja 2021, 21:40

Powstanie genomiczna mapa Polski
https://www.youtube.com/watch?v=KNJGqvhPcFM
http://www.inno-gene.pl/aktualnosci/pod ... apa-polski
Polskie geny trafią do chińskiego laboratorium?
https://www.o2.pl/informacje/polskie-ge ... 330006112a
https://www.bankier.pl/wiadomosc/INNO-G ... 07443.html

Chiny dążą do kontrolowania przyszłości opieki zdrowotnej Amerykanów
Amerykańscy urzędnicy twierdzą, że chiński rząd próbuje zebrać DNA Amerykanów i uważają, że niedawna oferta chińskiej firmy dotycząca pomocy w testach COVID-19 była podejrzana.
https://www.cbsnews.com/news/biodata-dn ... 021-01-31/
Pomyśl o DNA jako o ostatecznej mapie skarbów, rodzaju wykresu z podwójną helisą, zawierającego kod cech, od koloru oczu po podatność na określone choroby. Jeśli masz 10000 próbek DNA, naukowcy prawdopodobnie mogliby wyizolować markery genetyczne w DNA związanym, powiedzmy, z rakiem piersi.
Ale jeśli masz 10 milionów próbek, twoje statystyczne szanse na znalezienie znaczników dramatycznie się poprawią, dlatego Chiny chcą ich tak dużo.
sowka
Posty: 1691
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: ludzkie DNA jak kod komputerowy ?

Postautor: sowka » 03 maja 2021, 21:56

Czyli co ?...... czekamy na 8mą falę z mutacją dedykowaną polinowi.
;)

Wróć do „Medycyna komplementara/ Biologia/ Biochemia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości